clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 w Poznaniu, Teatr Apollo. :D teraz po różnych miastach jeżdżą z tą sztuką.
15
Wróciłam właśnie ze spektaklu ,,Kolacja dla głupca" w reż. Cezarego Żaka. Był on też główną postacią, razem z Bartłomiejem Topą. XD po 1670 nie mogłam na Niego patrzeć i tak mnie bawił. Tym bardziej, że w tej sztuce grał głupka więc po prostu tak się uśmiałam. :D jeszcze siedziałam w pierwszym rzędzie, więc czułam jakbym uczestniczyła w tym wszystkim. Polecam bardzo mocno. Nie zabrakło nawiązań do Rancza czy Miodowych Lat ze strony pana Żaka. Fajnie tak zobaczyć z metra aktorów którzy budowali Ci dzieciństwo. Za miesiąc wybieram się na Artur Barciś Show. :D
7
@Faro chłop się zachowuje jakby trenował 3 miesiące i go wywalili. XD dość czasu dostał, a gdyby nie nazywał się Xavi to poleciałby szybciej
6
Siara: kilka niedociągnięć ? a gdzie tu są dociągnięcia ? to jest jakaś
prowokacja Waldek jest superinteligentny gościu a to jest jakaś
prowokacja! Od razu się skuma, że coś się tu święci...
:((
0
Ciekawe jak Mbappe dogada się z Vinim. XD
8
@tristan87 Guardiola przed Anczelotem. XDD
0
@MESSIah16 Iniesta, Zidane, Xavi, Modric, Lampard
0
@Chaoss nie, ale podczas różnego łatwiejszy do upilnowania przez wysokich obrońców niż ktoś kto ma 185 cm.
0
@V e B 96 Vini będzie ją miał a dwójka która zmieniła footballu czyli Xavi i Iniesta nie. :)
1
@Trojanek23 którą strzela chłop który ma 170 cm wzrostu
4
@Lewy952468xx ta, chyba bebzun zastawi w lombardzie by było na gwiazdę
9
Najbardziej zwróciłam uwagę na 85 minutę. Schodzi Toni i świętuje już triumf, u Nas w analogicznej sytuacji przy 2:0 dla Nas, człowiek cały czas w stresie do końcowego gwizdka czy nasze gwiazdy wytrzymają i utrzymają wynik xD bo na pewno byłby jakiś wylew i karny. Detale
1
@PatrychoO 140. Zawsze coś :D w tym sezonie LM na Realu wygrane ponad 2k. :v
3
Dobrze, że po meczu z City postawiłam stówę że Real wygra LM. XD miesiąc ponad czekania na pieniądze ale łatwiutko
4
Wylew w finale LM przeciwko Realowi to standard. :D
0
Jest już jakieś przezwisko dla naszego nowego trenera? :D mam zaległości La Bambowe
23
@TR3YWAY ale jak to? Matki z dziećmi które umierają na granicy, mają ze sobą noże?
0
@Objectivo czemu nieważne?
12
@Arden za takie coś powinien dostać 25 lat. Nikt mi nie powie że to nie jest usiłowanie morderstwa. Śmieć.
Edit: już podali w innych źródłach że Ukrainiec. XD
3
Zaczynam swój coroczny seans czyli zamiast obiadu truskawki i jedzenie takich ilości by starczyło mi na cały rok. :D na razie 3 dzień z rzędu wjechały, trza korzystać póki są.
15
Patrząc na to co gra Oriol, nieironicznie mogłabym go zastąpić na boisku. Trochę się porozglądać, przyjąć i podać do najbliższego. czekam na telefon od Lapcia Kapcia :D
2
34 minuty tej męczarni i zaczynamy La Zabawę z Niemcem.
51
Z przyjemnością usiądę do dzisiejszego meczu wiedząc, że ostatni raz na ławce trenerskiej siedzi Xavi. Jako piłkarza go uwielbiam i takiego chcę go zapamiętać.
0
@barpol11 ja biegnę ale to potem :)
10
@macio_944 inaczej by się go postrzegało gdyby nie walił tych kocopołów na konferencjach.
5
Jak Niemiec zmusi naszych do ciężkiej pracy na treningach to jestem za
5
@Sulimo dla mnie plus size to jest kilka-kilkanascie kg za dużo a nie 300 kg xD
3
@Kgorecki2500 chyba jeden z niewielu tych internetowych celebrytów co robi coś pożytecznego
2
@maroon może komory gazowe dla tych co bezmyślnie rozmnażają bezdomne psy i je porzucają? Też rozwiąże :)
1
@FCB_dimiC niee, wzięłam to na klatę i tyle. :D nie podpuszczaj.