5

Idąc za ciosem - poszła stówka na Real że wygrają LM. Ogólnie na żadnym klubie nie zarobiłam tylu pieniędzy co na stawianiu kontr z własnym sumieniem na te parówy

1

@Benz 250 niecałe. 100 na awans Realu + PSG po 1 meczach (kurs około 13) i 150 na czysty awans PSG.

2

+1700 zł na dwóch meczach w LM. Co siadło nie mam pytań. XD

42

Ederson najlepiej strzelił karnego z wszystkich niebieskich xd

1

Hahahahaha xD Potężna Polska Was nauczy

0

Obie drużyny powinny się uczyć karnych od potężnej Reprezentacji Polski

2

@Sysia11 xD nie, nie czekałam. Dlatego napisałam o Argentynie po wczorajszym zezłomowaniu Cię w tej kwestii.

1

@Sysia11 napisałam to by sprowokować fanatyków Argentyny. W dupie mam Alvareza i jego statystyki. Czekałam jak szybko się rzucisz Ty i reszta, 40 sekund. Niezły wynik. :D

3

@Sysia11 no tak, kto mógł to skomentować po 40 sekundach od wpisu. XDDD

0

Jak Argentyna ma być tak dobra po odejściu Leo jak te śmieszne Alvarezy to nie życzę im sukcesów w przyszłości.

1

Jak City odpadnie bo stracili bramkę myśląc, że jest spalony... To chyba padnę xD

1

Wczoraj Jan Tatarowicz jako pierwszy Polak zdobył nagrodę Ninja Warrior. 11 osoba na świecie której się udało, a realnie 2 lub 3 która zrobiła to w takim czasie (w niektórych krajach czas na pokonanie liny jest większy). 21 metrów liny w 25 sekund, po przejściu torów finałowych. Szok. :D takich ludzi powinno się promować

0

@Odcinkowy no dlatego nie powinien grać w dzisiejszym meczu skoro jest świeżo po kontuzji. To już inna kwestia na konto Xaviego

15

Graliśmy lepiej dopóki nie wrócił De Jong i Pedri. factos.

1

@Sysia11 dobrze, że Argentyna przegranymi finałami zasłużyła, czy kibicujesz im od wygranej MŚ? XD kibicem się jest a nie bywa.

1

@KmN też zagrałam dużą kontrę. U mnie na razie +1000 zł i jutro drugi tysiak jak Real awansuje. Ale nie cieszy mnie to zbytnio...

0

@nabial po bramce na 1:0 dla Barcy kurs był 6.0

2

@panczo no już bez przesady. XD

28

@Sysia11 ,,nie powąchacie" czyli nie kryjesz się już z tym, że nie kibicujesz Barcy tylko kibicowałaś Messiemu? Weź się wyloguj z tej strony i nie kompromituj więcej.

3

@Sysia11 xD weź serio się nie pogrążaj.

2

@kaamil1910 mordzia, nikt go nie wyzywa od najgorszych. Tak to można Dembele wyzywać, każdemu jest przykro a stwierdzenie faktu, że to wina Araujo to oczywista oczywistość

1

@July_6_BcN niby 12 lat to dużo, a ja dokładnie pamiętam jak wtedy grała Barca, jakie mieliśmy stroje, wszystko. XD ech, kibicowskie życie szybko leci

4

@tristan87 ten jej wysryw to musi być bait. XD

0

Z ciekawości - ile kibicujecie Barcy? Mi stuknęlo 19. Ale i tak kocham ten klub, mimo takich rzeczy jak w ostatnich latach.

0

@Rl9k1nG De Jong myślał, że za kolka bramki liczą się podwójnie

75

@Sysia11 przestałam czytać po ,,Ter Stegena". Idź wytrzeźwiej

8

Pierwszy raz od dawna poczułam znów to ,,coś" jeśli chodzi o piłkę nożną. Szybko zostałam zweryfikowana. Lepiej chyba siedzieć sobie w swoim kokonie i na chłodno przyjmować porażki, bo kolejny angaż emocjonalny i kolejne rozczarowanie...

4

Martwiliśmy się o naszych młodziaków, że mecz ich przerośnie... Ech

2

Będę mieć na psychoterapię. Drugi tysiak jak jeszcze Real awansuje.
https://zapodaj.net/plik-71k8I18vUy

Siedzę i ryczę

0

Przez kilka lat nie płakałam przez mecze Barcy, znosiłam to z godnością. Teraz płacze. Znów Nam to zrobili...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?