clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Idąc za ciosem - poszła stówka na Real że wygrają LM. Ogólnie na żadnym klubie nie zarobiłam tylu pieniędzy co na stawianiu kontr z własnym sumieniem na te parówy
1
@Benz 250 niecałe. 100 na awans Realu + PSG po 1 meczach (kurs około 13) i 150 na czysty awans PSG.
2
+1700 zł na dwóch meczach w LM. Co siadło nie mam pytań. XD
42
Ederson najlepiej strzelił karnego z wszystkich niebieskich xd
1
Hahahahaha xD Potężna Polska Was nauczy
0
Obie drużyny powinny się uczyć karnych od potężnej Reprezentacji Polski
2
@Sysia11 xD nie, nie czekałam. Dlatego napisałam o Argentynie po wczorajszym zezłomowaniu Cię w tej kwestii.
1
@Sysia11 napisałam to by sprowokować fanatyków Argentyny. W dupie mam Alvareza i jego statystyki. Czekałam jak szybko się rzucisz Ty i reszta, 40 sekund. Niezły wynik. :D
3
@Sysia11 no tak, kto mógł to skomentować po 40 sekundach od wpisu. XDDD
0
Jak Argentyna ma być tak dobra po odejściu Leo jak te śmieszne Alvarezy to nie życzę im sukcesów w przyszłości.
1
Jak City odpadnie bo stracili bramkę myśląc, że jest spalony... To chyba padnę xD
1
Wczoraj Jan Tatarowicz jako pierwszy Polak zdobył nagrodę Ninja Warrior. 11 osoba na świecie której się udało, a realnie 2 lub 3 która zrobiła to w takim czasie (w niektórych krajach czas na pokonanie liny jest większy). 21 metrów liny w 25 sekund, po przejściu torów finałowych. Szok. :D takich ludzi powinno się promować
0
@Odcinkowy no dlatego nie powinien grać w dzisiejszym meczu skoro jest świeżo po kontuzji. To już inna kwestia na konto Xaviego
15
Graliśmy lepiej dopóki nie wrócił De Jong i Pedri. factos.
1
@Sysia11 dobrze, że Argentyna przegranymi finałami zasłużyła, czy kibicujesz im od wygranej MŚ? XD kibicem się jest a nie bywa.
1
@KmN też zagrałam dużą kontrę. U mnie na razie +1000 zł i jutro drugi tysiak jak Real awansuje. Ale nie cieszy mnie to zbytnio...
0
@nabial po bramce na 1:0 dla Barcy kurs był 6.0
2
@panczo no już bez przesady. XD
28
@Sysia11 ,,nie powąchacie" czyli nie kryjesz się już z tym, że nie kibicujesz Barcy tylko kibicowałaś Messiemu? Weź się wyloguj z tej strony i nie kompromituj więcej.
3
@Sysia11 xD weź serio się nie pogrążaj.
2
@kaamil1910 mordzia, nikt go nie wyzywa od najgorszych. Tak to można Dembele wyzywać, każdemu jest przykro a stwierdzenie faktu, że to wina Araujo to oczywista oczywistość
1
@July_6_BcN niby 12 lat to dużo, a ja dokładnie pamiętam jak wtedy grała Barca, jakie mieliśmy stroje, wszystko. XD ech, kibicowskie życie szybko leci
4
@tristan87 ten jej wysryw to musi być bait. XD
0
Z ciekawości - ile kibicujecie Barcy? Mi stuknęlo 19. Ale i tak kocham ten klub, mimo takich rzeczy jak w ostatnich latach.
0
@Rl9k1nG De Jong myślał, że za kolka bramki liczą się podwójnie
75
@Sysia11 przestałam czytać po ,,Ter Stegena". Idź wytrzeźwiej
8
Pierwszy raz od dawna poczułam znów to ,,coś" jeśli chodzi o piłkę nożną. Szybko zostałam zweryfikowana. Lepiej chyba siedzieć sobie w swoim kokonie i na chłodno przyjmować porażki, bo kolejny angaż emocjonalny i kolejne rozczarowanie...
4
Martwiliśmy się o naszych młodziaków, że mecz ich przerośnie... Ech
2
Będę mieć na psychoterapię. Drugi tysiak jak jeszcze Real awansuje.
https://zapodaj.net/plik-71k8I18vUy
Siedzę i ryczę
0
Przez kilka lat nie płakałam przez mecze Barcy, znosiłam to z godnością. Teraz płacze. Znów Nam to zrobili...