clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
I tak wszyscy wiemy jak to się skończy i kto awansuje :D
0
@ToWinaSedziego tak właśnie mi się wydawało, że to Braun ale nie byłam pewna bo Republika nie nadaje w HD Xd
1
@ToWinaSedziego nie oglądam Republiki ale dziś włączyłam i pokazują jak dziadek sobie szedł, dostał gazem za nic, drugiego spałowali i zawinęli. XD wtf
0
Mnie tylko zastanawia co tacy policjanci sobie myślą. PiS kazał szarpać baby - szarpali, teraz KO każe tłuc rolników, też na zawołanie. Władza się zmienia, postulaty się zmieniają a policja zawsze wierna jak piesek bije tych którzy nie pasują władzy. XD
1
@NeroTFP1 kupię na miesiąc Netflixa by obejrzeć. Tak zrobiłam z 1 sezonem. XD
13
Na TVN24 zero o protestach tylko obrady sejmu, na Polsat News podzielony ekran i pokazują to i to, a na Republice tylko protesty. XD piękne podsumowanie tych telewizji.
3
@fcbfan1993 masakra, współczuję. Trzymaj się tam :/
3
Cieszę się, że Real wtopił ale niedobrze, że po błędzie sędziowskim. Teraz się zrobi taki hałas, że dopiero zaczną pod nich gwizdać do końca sezonu w ramach zadośćuczynienia. XD
12
@bari_94 żaden Polak nie powinien ginąć za Ukrainę. Tyle w temacie.
0
Obejrzałam sobie ten film o Kubie Błaszczykowskim na Amazonie. Bardzo przyjemne 1,5 godziny spędzone przed telewizorem. Polecam :D
32
Pierwszy raz od nie pamiętam kiedy chciałam żeby mecz się nie kończył. Brawo!
9
Duńczyk lepszą piłę dał niż Raphinha. XD
0
@Rewolucja123 XDDDDDD
2
Xavi chyba ma dość i chce żeby go wywalili. Inaczej tego wyjaśnić się nie da. XD
2
5 min do końca a on zmiany robi. XD co za beton
5
Oni są już tak obsrani, że prędzej to przegramy niż zremisujemy. Mental przegrywów.
2
Jesteśmy dziadami xD
3
Brawo Robert!!!!
7
@shahman kolor skóry przypadkowy
1
@Jakchcesz wolę Bloodborne ^^
1
@Objectivo czekam mocno ;D chociaż wolałabym nową grę w stylu Sekiro.
31
@sonek a to panie w sklepie to jakaś grupa wybrana przepraszam bardzo? Zobacz średni wiek chociażby pielęgniarek, tam nikt się nie zastanawia, że chcą spędzić weekend z wnukami czy dziećmi. Nie podoba się praca w niedzielę - szukam takiej, by mieć wolne weekendy.
0
@Aragorn33 myślę, że te protesty są ze sobą powiązane. :)
1
@betonito nie protestują pod firmami? Czytałeś Ty w ogóle coś na ten temat czy bierzesz wyrywkowo komentarze z La Bamby i uważasz się za jakiegoś eksperta? Jak się w czymś nie orientujesz to się nie wypowiadaj, bo tylko się kompromitujesz.
31
@Aragorn33 to jak w Twoim albo sąsiednim mieście będzie protest rolników to idź i im powiedz, że są ukrytą rosyjską agenturą. Ludzie walczą o swoją przyszłość, nie tylko swoją stronę ale całego rolnictwa w Europie a Ty uważasz, że robią to bo sprzyjają Rosji. Do każdego protestu zawsze przyklei się jakaś zakazana morda, ale to nie znaczy, że to coś zmienia.
1
@Tom0VeB zawsze można przebiec przez pasy w takiej sytuacji. Mi też jest głupio, szczególnie jak jakiś autobus się zatrzymuje i przebiegam albo idę bardzo szybko. xd
1
@Aragorn33 myślę, że rolnicy są tak zdesperowani, że chcą zwrócić uwagę UE na to, że sprzęt wojskowy na Ukrainę nie dotrze jeśli nie wycofają swoich planów względem rolników. Wtedy UE jeśli będzie chciała ratować Ukrainę będzie musiała podjąć jakieś kroki. Pewnie ma się nijak, ale powiedz to tym ludziom na granicy. Tylko nie Ukraińcom bo wpiszą Cię na listę do odstrzału. :)
22
@Aragorn33 polscy Janusze kupują bo tanio a Ukraińcy wciskają nam truciznę. Jeden wart drugiego. Zablokować wjazd tego syfu i bojkotować firmy które produkują z ukraińskiego zboża. Co do blokowania sprzętu wojskowego nie mam zdania, zobaczymy co będzie jutro.
22
@betonito weź usuń ten komentarz lepiej i się nie ośmieszaj
62
@Aragorn33 rolnicy mogą być nawet agenturą samych kosmitów. Nie dla sprowadzania trucizny z Ukrainy.