0

@tristan87 wygrał więcej ale nie był lepszym bramkarzem. Tak jak mówisz, a tutaj chyba wybiera się najlepszych a nie najbardziej utytułowanych :D

18

@tristan87 sorry ale dla mnie Marc>Victor, do tego brak Alvesa... Dramat.

0

@ranger3120 taaak, chyba to. Ja na niektórych mapach lubiłam grać snajperem a najczęściej medykiem. :D super były te mapy. Tak samo ta, gdzie trzeba było ukraść ten samochód a najpierw uruchomić czołg :D mega klimacik, pograłoby się znów.
@gumaz w żadną z tych gier nie grałam :D

0

@ranger3120 pamiętam tę grę. XD najlepsza była mapa ta pustynna

0

@VegetaPolska o ile się nie mylę tam chodziło o zegary słoneczne ale mogę już nie pamiętać :D

0

@VegetaPolska taką co trzeba było jakąś zagadkę rozwikłać i był pancerz i broń.

0

@jacobFCB grałam w te grę na premierę czyli ładnych kilka lat xd ale pamiętam że była jakaś misja z bronią z przyszłości jakby. Taką boską jakby :D

0

@lajcior też prawda. W ogóle w Realu starszyzna przeżywa jakąś drugą młodość. Carvajal, Kroos... Zazdro w opór

21

@Salchent przede wszystkim się rozwija pod okiem Anczelota, czego nie można powiedzieć o naszej młodzieży.

2

@jacobFCB przecież AC to samograj, tam nie potrzebujesz taktyk, buildów czy tak naprawdę większego myślenia, bo wszystko masz jak po sznurku, każdą misję. Rób misje poboczne zanim skończysz wątek główny, bo potem nie będzie Ci się chciało no i odwiedzaj często Rede bo na ciekawe itemki.

0

@pioz123 dopóki ,,kasa" będzie się zgadzać z biletów i koszulek, nikomu nie będzie zależało na tym by było lepiej. Kasa klubowa nie świeci pustkami, więc jest spoko. A jak nie to weźmie się kolejną dźwignie.

2

@pioz123 ale jakiego wsparcia? Jak według nich wszystko jest okej. Jeden mecz z wielu, trzeba wyciągnąć wnioski i grać dalej. Ile można tego słuchać? Nawet nie ma tej sportowej złości, że nie idzie. XD o jakim wsparciu my mówimy. Oglądałam każdy mecz, kupiłam wiele oryginalnych koszulek ze sklepu Barcy by chociaż tak wesprzeć finansowo klub. Wiem co to kibicowanie na dobre i na złe ale tego zobojętnienia z ich strony nie mogę znieść.

5

@ProMILs no to po prostu działa na mnie jak płachta na byka. On myśli, że wszystko jest okej. Chłop całe życie grał w Barcelonie i wie jak to wyglądało na boisku a gada takie głupoty jakby za wszelką cenę chciał przekonać wszystkich że jest dobrym trenerem a to chwilowe.

0

@MesQueUnClub_87 zgadzam się, w tej materii raczej się nic nie zmieni. Pamiętam jak kibice Lecha byli wściekli na działaczy to stadion był praktycznie pusty. Tutaj to nie przejdzie, a szkoda.

49

Powiem Wam, że wczoraj jak Kounde rzucił piłkę z autu pod nogi rywala to coś we mnie pękło. Znosiłam wszystko, Koemana, 8:2, Liverpool, Rome, wszystkie upokorzenia ale braku zaangażowania i pieprzenia Xaviego nie daje rady znieść. Koniec z ustawianiem sobie planów pod mecze Barcelony. Od 18 lat oglądałam wszystkie mecze, potrafiłam zmienić plany ze znajomymi by obejrzeć mecz. Teraz mam to już gdzieś, będę akurat w domu i będę się nudzić to obejrzę ale koniec poświęceń. I nie, nie chodzi o wynik, chodzi o podejście tych gwiazdorów i pseudo trenera. Skoro dla nich nic takiego się nie stało, to mam nadzieję, że puste trybuny też nie będą im przeszkadzać. Uwielbiam Xaviego jako piłkarza ale jako trener jest po prostu beznadziejny. Laporta trzymający go jeszcze bardziej. Nie ma piłkarza który ma jaja w tym zespole (prócz Gaviego) albo którego po prostu bardzo lubię. Nie, to nie jest przestanie kibicowania FC Barcelonie. Bede zawsze kochać ten klub i im kibicować ale po prostu trzeba zacząć szanować siebie i swój czas. Skoro piłkarze tego nie robią względem kibiców to trzeba samemu. :)

3

A niektórzy się dziwią, że La Rambla jest o polityce. Mam nadzieję, że po wczorajszym show w wykonaniu naszych gwiazd, już nikogo nie będzie dziwił temat rozmów na LR. XD bo o nich nie ma co dyskutować nawet, szkoda strzępić ryja.

1

@Pawel13sz wiadomo, że fejk ale nie zdziwiło by mnie to gdyby tak powiedział xD

6

Nie mogę już czytać tych wypowiedzi Xaviego. Rozumiem, że trener nie powinien podcinać skrzydeł zawodnikom krytykując ich ale to co robi Generał jest niesmaczne. Gramy gorzej niż za rudego, wszyscy zawodnicy bez formy z małymi przebłyskami, źle przygotowani fizycznie a on gada kocopoły. Spoko, możemy skończyć ten sezon w miarę dobrze jeśli Xavi nie będzie trenerem.

34

Nie mogę patrzeć na mordę Viniciusa. Obrzydliwy typ

3

Araujo podsumował swój występ xD

6

Jak po tym meczu nie wyjebią Xaviego to na kilka meczów odpuszczam oglądanie. Trzeba siebie szanować, swój czas.

5

Lewy :OOOOO naaajs

2

Xavi najwięcej do powiedzenia ma jak mecz się zacznie i gówno grają, niech drze mordę na nich w szatni i na treningu a nie na sędziów. XD

1

Dobrze, że postawiłam stówę na Real. XD łatwe pieniądze

1

@bstryyy dobrze znam Kownackiego, chodziliśmy do tej samej szkoły a po szkole czy w wakacje graliśmy razem na orliku. Uroki chodzenia do szkoły Mistrzostwa Sportowego - częste wizyty piłkarzy Lecha Poznań. XD

3

@gumaz na 1 randce to buziak w policzek max. XD

1

Mame nie teraz, ruszyła maszyna Xaviego

3

Ciabi po meczu powie że jest zadowolony i graliśmy lepiej

0

Lewy zaczyna show xD

10

Ich żony są tak lotne merytorycznie, jak oni są niewinni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?