4

Nominuję @Jakchcesz bo może jak wygra to kupi plejke i zagra w Bloodborne

2

@Lola120 polecam pieczenie.

0

@LionelM95 nie.

0

@gumaz nie idę wcale :D

20

Życzę Wam abyście za rok o tej porze nie pomyśleli, że 2024 rok był stracony. Wszystkiego dobrego. :D

1

@agaFCB już kiedyś był pomysł, nawet dość zaawansowany kilka lat temu i nie doszedł do skutku.

0

@Rust_Cohle już dawno zmieniłam. Prawie rok temu :D

1

@LionelM95 III tak, IV mniej a ta nowa część to podobno porażka.

0

Ostatni na kuponie mam Arsenal, że wygra. Jak myślicie, uda się? :')

1

@macio_944 czemu akurat mnie? Ale dziękuję za oznaczenie, masz rację. Zainteresowało. ;D robię ss i będę męczyć tym bezmyślne istoty z petardą w ręku.

12

@tbas na każdej silce podejdziesz do byle jakiego napakowanego gościa to w większości Ci powie co i jak, a w klubie gdzie ludzie od tego zarabiają fortunę piłkarze nie potrafią ćwiczyć dobrze technicznie. Przecież to jest żart. XD

1

@SeWo77 xD @norbi77 ładnie Cię wyjaśnił

2

@Popitek12 FC Barcelona i reprezentacja Polski

0

@Mroziu po prostu w ostatnim odcinku było wyjaśnione skąd brak logiki itd w filmie. Ale rozumiem :)

2

@PoppersPose oczywiście, że tak. To chore, że dzieciaki szły na plac zabaw z litrowymi butelkami. Ja kupuję sporadycznie a tu taka niespodzianka:D

0

No i stało się. Kupowałam Redbulla w Biedronce i pani musiała zaakceptować, że jestem pełnoletnia. XD myślałam, że od nowego roku a tu wyszli przed szereg

0

@macio_944 dramat po prostu. XD

32

Nie wiem czemu ale jak czytam ,,Messinho" to przechodzi mnie delikatna ciara żenady. Kto wymyślił te ksywę. XD

0

@Mroziu a obejrzałeś do końca?

0

@BorzyKrzys serial, 5 odcinków.

4

Jak ktoś lubi miniseriale, które robią duże wrażenie, szczególnie emocjonalne to polecam ,,Informacje Zwrotną" na Netflixie. 5 odcinków, łyknelam w jednej wieczór. Bardzo ważny i potrzebny film. Polecam :)

0

@BorzyKrzys jest trochę zapomnianym bo jego kariera została zastopowana przez chorobę, ciekawe gdzie byłby gdyby nie to.

0

@Muszynianka jem tylko awaryjnie jak nie ma nic w lodówce co mnie satysfakcjonuje. Czyli raz na 3 miesiące, z zimnym mlekiem. Pora dnia - różnie xD

3

@draxidox ciekawe co na to kochanka którą pobił :D

9

Komentarz usunięty

0

@Dankho94isback nawet jak poskillujesz postać na początku, to potem w Eldenie zaczynają się naprawdę trudni bossowie. :D no ale w Eldenie masz to, że masz duchy - pomocnika i możesz przywołać pomoc innych graczy. Moim zdaniem to zabija cały urok tej gry, ale jak ktoś się uczy albo sobie nie radzi to fajna pomoc :)

5

Ta kłótnia Ronaldo - Messi na Bambie przypomina mi najlepsze czasy obu panów i rywalizację na boisku. Piękne czasy.

0

@Dankho94isback no w każdej tej grze jest wysoki próg wejścia. Demon's Souls jest najłatwiejsze zdecydowanie jeśli mówimy o bossach. :)

2

@LM10GOAT Pique - Pike, Roque - Roke. Wiem, że to tak nie działa ale tak ułożyłam sobie to w głowie. XD

0

@Dankho94isback Demon's Souls zdecydowanie najłatwiejsze, zaraz po tym myślę, że Elden Ring. Jednak najbardziej wciągającym od początku jest moim zdaniem Bloodborne i moja przygoda zaczęła się właśnie od tej gry. Najbardziej mroczna, klimatyczna. Jak nigdy nie grałeś to przygotuj się na dużo śmierci, jak masz cierpliwość to dasz radę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?