0

Ma ktoś w planie w najbliższym czasie odwiedzić KFC? Bo mam zniżkę 20 zł przy minimalnym zamówieniu 64 zł. Ja jem raz na rok i raczej nie skorzystam. Do zrealizowania w restauracji lub przez apkę. :D jak ktoś chętny to priv :)

1

@MesQueUnClub_87 Cyberpunk po aktualizacji :D + dodatek

0

@LukaszFan nie, nie. Aż tak to nie. Ale zazwyczaj stawiam Real w LM na winy jak tracą pierwsi bramkę. Dużo pieniążków zarobiłam dzięki RM i przegrywającej Barcy. Sytuacja win to win z Barcą. :D

7

Dobrze, że 3 dychy postawiłam że dostaniemy łomot. Przynajmniej 150 zł wpadło :) a na patałachów patrzeć się nie da, tyle co kasy zarobiłam stawiając przeciwko Barcy od początku sezonu to chyba dorównuje sezonowi Koemana. XD

0

Ten kurs na Girone u buka to był jakiś prezent xD

2

xD rozbiegli się jak w FIFIE.

0

Xiaomi Redmi Note 12 czy Poco X5? Oba telefony w wersjach 8/256. Szukam telefonu dla mamy na święta do około 1000 zł. Polecacie cos?

0

@Ojciec5tkidzieci pogralam chwilę na PS5 w betę i ma trochę nieintuicyjne sterowanie ta gra. Ale pewnie pogram jeszcze :D

16

@abram3k nisko upadliśmy by liczyć na to że Girona będzie podmęczona xd

1

@cris27 przeciętny? Serio przesadzasz. XD po prostu jak w tłumie 100 osób, jedna drze morde to słychać tylko tylko ją. Dzieciaki tak jak my 15 lat temu lubią grać w gry, zamiast się spotkać to siedzą w telefonie to fakt. Odstaw tiktoka i idź pogadaj z przeciętnymi nastolatkami a zapewniam Cię, że nawet 1/10 nie będzie tym kogo opisujesz :)

5

@cris27 nieladnie tak wrzucać wszystkich do jednego wora. Ja widzę mnóstwo nastolatków którzy są normalni i myślę, że wyrosną na porządnych ludzi. Za moich czasów była moda na emo i też każdy mówił, że stracone pokolenie, a kto teraz o tym pamięta? Owszem, to pokolenie posiada odklejki na poziomie orientacji czy płci ale nie skazywalabym całego pokolenia na śmietnik. xd

1

@The Game 10 właśnie przedwczoraj kupiłam Poco x5 pro. XD jak dla mnie super za te siano. Polecam.

3

@Sulimo where Psy? :((

1

@reloaded 1 sezon to inna historia niż w 2. Polecam :D nie ucina się historia w połowie, spokojnie.

3

@barcakamil Wiedźmin 3 + dodatki

1

@Lionel_Messi10 album, pocztówki, figurkę Maleni dość dużą, steelbook, naklejki. ogrom tego jest

1

@Lionel_Messi10 ja kolekcjonerkę kupiłam Elden Ring i nie żałuję:D
@Odcinkowy próbowałam i to nie dla mnie.

1

@MesQueUnClub_87 myślę, że standardowo 329 zł czy tam 350 max. :D @Lionel_Messi10 i pewnie bez płyty w środku. XD

10

@Bartek1817 jak to wyczytałeś z tego traileru? Serio, jestem ciekawa :)

9

Człowiek czekal na tą 15 a tu taka informacja. :D mi się trailer podoba, nie było jakiegoś efektu wow ale czuć dobry klimat. Będzie kupowane na premierę i o ile dobrze doczytałam gra nie wyjdzie na początku na PC? No to trzeba się przygotować na to, że GTA VI sprzeda niewyobrażalną ilość konsol nowej generacji. Oby tylko zrobili jak najdłuższą grę fabularnie, bo online niezbyt mnie jara. Rockstar nie zawiedzie :)

0

@DonAndresFCB zakładam wysokie buty i mogę chodzić godzinami :D
@insp1re niestety, dlatego kocham śnieg a nie te chlape.

11

Spacer w śniegu przy -2 i słoneczku > spacer przy +30. Kocham taką pogodę, mogłabym żyć w kraju gdzie ciągle jest śnieg. Albo przynajmniej więcej niż parę razy w roku. :(

0

@Saviola88 rozdawnictwo to plecakowe i inne tego typu bezsensowne programy a nie in vitro...

2

@Nazio_87 na tych co głosowali przeciw - ha tfuu

14

Wieczór mógł być jeszcze bardziej słodki gdyby te śmietniki z Paryża odpadły. Stało się niestety inaczej. Co za fart...

1

Ale szczerze to nie pamiętam żebym widziała skrzydłowego brazola w topowym klubie który ma tak mało polotu jak Rapha. Dramat

10

Felix z Cancelo coś grają to schodzi ten pierwszy xD jeszcze ten tragiczny Ferran.

1

Czemu on nie strzelał z pierwszej...

1

Eskalacja działań wojennych na Ukrainie spowodowała masowy ruch uchodźców do sąsiednich krajów. Oprócz potrzeb zdrowotnych bezpośrednio spowodowanych działaniami wojennymi, w tym opieki urazowej, znaczna liczba uchodźców wymaga leczenia przewlekłych schorzeń, w tym HIV. Polska odnotowała największą liczbę ukraińskich uchodźców przekraczających granicę. Szacuje się, że do kraju wjechało 7 mln osób.

I cyk, artykuły z wczoraj: ogromny wzrost zachorowań na HIV w Polsce. No kto by się spodziewał. XD
Do połowy listopada zgłoszono już 2590 zakażeń wywołanych wirusem HIV, więcej niż w całym 2022 r., gdy u 2384 osób wykryto tę infekcje. Wciąż mamy stosunkowo niewiele tych infekcji - z wirusem tym żyje w Polsce około 20 tys. osób. Jednak nie brakuje powodów do niepokoju.
Na Ukrainie 1,5% społeczeństwa ma HIV. Oficjalnie. Nieoficjalnie? Nikt tego nie wie. To nie jest szczucie na Ukraińców ale uważajcie na siebie. Tak, tak, wiem. HIV można zarazić się także od Polaka i tak się do tej pory działo, jednakże ten wzrost nie jest spowodowany przez to, że Polacy zaczęli się bardziej zarażać. Z fartem. :D

2

@ptrx a przepraszam bardzo, co oni robili w 1 połowie? Karny karnym ale to co gramy to kryminał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?