clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Komentarz usunięty
2
@MesQueUnClub_87 znana mi kontuzja, miałam ją kilka razy, dwa razy skończyło się w gipsie. Spróbuj ją usztywnić, maść na stłuczenia i tyle.
0
@Dembele_gora dlaczego Ci się nie podobał? @Warty to samo pytanie :D
0
Był ktoś z Was na ,,Chłopach"? Ja niedługo się wybieram. Dużo osób ma chyba awersję przez książkę omawianą w szkole średniej. XD
0
@Janas11224 też, III pamiętałam najmniej bo ogrywalam jako dziecko po angielsku więc nic nie rozumiałam :D
0
@bartekvisca przeszłam Lies of P, zaraz Spiderman 2, w międzyczasie AC Mirage. Tak, w dwie z tych gier zabrałabym na PS5 ale zwyczajnie nie chcę. Ale w Ratcheta, Demon Souls czy Returnala już nie. Czy chociażby w DLC Cyberpunka w którym się zakochałam. Warto kupić PS5, basta :D
2
@dymek17 oczywiście, że warto. Przede wszystkim ze względu na pada i odczucia w czasie grania na nim. Do tego od teraz większość gier będzie wychodzić tylko na nową generację, wychodzi PS5 slim, więc chyba lepszego momentu na kupno konsoli nie było. Ja wzięłam na premierę i mimo, że przez dwa lata za bardzo nie było gier tylko dla nowej generacji to nie żałuję :D
0
@Janas11224 a ja przeszłam i super się bawiłam xD
1
@Sulimo Hans Zimmer topka. :D
0
@Azi może być filmowa klasyczna i z gier również :D filmową też uwielbiam.
1
@Tomo1989 ja czasem mam dni, że słucham tylko muzyki klasycznej. Potem zapominam na jakiś czas i wracam na nowo. O dziwo, najwięcej słuchałam w czasach nastoletnich. :D
0
Lubicie muzykę klasyczną? Jeśli tak, to jaką najbardziej? Mój ulubiony to chyba Mozart, Vivaldi, Beethoven i Chopin. Ze współczesnych to zdecydowanie Einaudi.
2
@Kidd jeśli byłabym zagrożeniem dla innych - tak. Powiedz to rodzinie tego chłopca. Takie jednostki trzeba eliminować ze społeczeństwa. @hayek polepszenie opieki psychiatrycznej to jedno, eliminowanie śmieci to drugie.
12
W przypadku tego 71 letniego dziada powinna być od razu kara śmierci. 24 godziny i publicznie ściąć mu łeb, a teraz będziemy go utrzymywać, a że stary to więcej będzie w szpitalu niż w więzieniu/psychiatryku. W głowie się to nie mieści...
0
@Azi tak, ta. Mocny przekaz, podoba mi się. :D
0
Ale to ogłoszenie społeczne z tym ,,jadę za szybko" im się udało. Więcej takich, chociaż pewnie jak ktoś jeździ jak wariat to i tak go to nie przekona. :(
2
@norbi77 zrobiłeś dla Niego najlepsze co mogłeś zrobić, ja swojego pieska też uspilam by nie cierpiał. Miał z Tobą na pewno cudowne życie i z własnego doświadczenia powiem, że najlepiej leczy rany kolejny piesek. Trzymaj się!
1
@Bykunn nie :D możesz opowiedzieć
@kuz otóż to :D
0
@Barca1922 te dzieci są sprzedawane jak na targu.
6
Niby nie było na kogo głosować a 3/4 społeczeństwa jednak poszło na wybory. Kłamczuszki. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
3
@fotohobby a Sośnierz nazywający zwierzęta maszynami zrobionymi z mięsa. :D
2
@Kidd dla mnie w polityce nie powinno być miejsca dla jednego i drugiego. Dramat
0
@Kidd agent wywiadu SB. Faktycznie, Sejm to idealne miejsce dla takich ludzi :D
1
@Xwowrak u mojej koleżanki co pod Poznaniem mieszka ponad 92% frekwencja. Sami młodzi ludzie tam mieszkają. XD
2
@Barca1922 po co ma rozchylać nogi przed PiSem jak może przed KO i też być w rządzie?
1
@pioz123 niektóre firmy marudzą bo muszą płacić najniższą krajową którą PiS podwyższał a to i tak głodowa stawka, więc jakby mieli zatrudnić dodatkowe osoby to już to widzę :D
1
@pioz123 no źle, wyobrażasz sobie to w ogóle? Już widzę jak firmy stać na to xd
1
@SkilledHydra16 mam nadzieję, że ani jeden ani drugi się nie dostanie
4
@pioz123 35 godzinny tydzień pracy
0
@qbuteq mi sie jeszcze podobał Origins i Odyssey bo miały mega momenty i fajną historię. Valhalla to kupa, a Mirage... DLC do Valhalli. Ta gra jest tak obcięta, że nigdy nie powinna być samodzielną grą. Tak jak pisałam, zero ładunku emocjonalnego, idziesz zabijasz kolejnych wrogów. W Origins mieli oni chociaż przydomki które pasowały, poznawaliśmy ofiary tych ludzi, ich złe uczynki... Tutaj idziesz, zabijasz i zapominasz.