clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już myślałam, że Lies of P będzie przyjemne do samego końca, max 3 próby na bossa a tutaj pojawia się Luxasia. XD dżizas.
0
@Danny Gaucho ja słyszałam głosówke jak Dubiel mówi do 14 latki, że będzie ją brał na ostro jak nie będzie obok Stuu. Także nie wiem. XD
2
@MesQueUnClub_87 no to Lies od P, granie postacią z dużą zrecznoscią i szpadą, żadne topory i duże miecze. Szybkie uderzenia, blokada, unik. Ogarniesz migiem :D
@matirix20 ja po pierwszym podejściu się odbiłam na 3 miesiące, a potem wróciłam i wbiłam platynę xD
@dge21 spodoba Ci się na pewno
0
@MesQueUnClub_87 to możliwe że Lies of P by Ci się spodobało bo jest szybsze niż Bloodborne, szczególnie jak gra się szpadą i do tego tak samo mroczne :D
0
@MesQueUnClub_87 kwestia nauczenia się walki, parowania i uników. Mnie nauczył grać Bloodborne czyli najtrudniejsza z tego typu gier, dość toporna. Jakbyś zacisnął zęby, kilka godzin poświęcił na bicie przypadkowych potworów, nauczył się podstaw to byś ogarnął łatwiutko. Obserwowanie przeciwnika i tyle :D
0
Już mogę powiedzieć po 20h gry, że Lies of P wpada do mojego top 3 soulslike'ów obok Bloodborne i Sekiro. Co to jest za klimat, historia i lokalizacje. Jedyny minusik to poziom trudności, powinien być wyższy. Demko zdecydowanie nie oddawało tego jaka ta gra jest wspaniała:D
0
@kynio302 przynajmniej świeża...
11
Nie no, los zakpił nieźle z madrycioka xD
6
@okiemtypera_lucaxx95 zaraz ktoś napisze ,,jakie on mógł mieć problemy skoro ma kasę". XD
0
@Tom0VeB jestem osobą niewierzącą i chciałabym państwa świeckiego, większego liberalizmu w aborcji itd.
5
@gaucho104 szkoda, że konfa jest tak prokościelna. Gdyby byli bardziej neutralni dużo więcej osób by na nich głosowało.
2
@Jakchcesz lepiej ^^
2
Kiedy na koncercie na PGE Dawida Podsiadło wyświetlili zapowiedź współpracy Dawida przy Cyberpunku nie spodziewałam się aż tyle :D postać w grze, podłożony głos, piosenka, mnóstwo smaczków z twórczości Dawida. Jestem zachwycona, tyle powiem :D
0
Powinien zostać na boisku Felix, bo on nie boi się uderzyć z dystansu...
0
Może teraz dla odmiany jakiś wylew w drużynie przeciwnej...
0
Gavi teraz dużo szczęścia, bo mógł wylecieć
0
Nie no ludzie, nie ma karnego. To, że dla Realu takie gwizdają to jedno, ale bez przesady
3
Nie ma karnego xddd przecież go nie dotknął
3
To nie jest dobry dzień dla Marca.
1
Czyli 0:0 do przerwy, a w drugiej wchodzą armaty i wygrywamy.
1
@Joerg_Van_der_Schulz Wiedźmina nie wybacze :D
@Fantastyczny Chłopiec coś w tym jest, pierwszą ,,nową część" przeszłam w miarę szybko po premierze a Ragnarocka nadal nie ograłam xd
3
@kuz na początku się odbiłam, dałam drugą szansę po kilku miesiącach i się przekonałam. :D
4
Gra, która powszechnie uznawana jest za topkę a Wy się od niej odbiliście i nie rozumiecie fenomenu?
Ode mnie - Skyrim. Może gdybym siadła to tej gry kilka lat temu to bym się aż tak nie odbiła, ale teraz dla mnie niegrywalna.
1
@Amigo_Blanco u mnie najgorsze jest to, że mam poglądy pomieszane. Niektóre rzeczy z Konfederacji ale np prawo do aborcji z lewicy. Jak żyć, jak głosować
1
@MarcepanowyKsiaze za dzieciaka grałam w Mafię i miałam tylko przebłyski, remake bardzo mi się podobał. Świetny klimat ma ta gra
1
@A4ron jak Ajax zagrał sezon życia i nagle większość piłkarzy odeszła to o czym my mówimy :D
2
@4drian0 rok temu jakoś kupiłam w sklepie. Ogólnie są takie automaty z lodami kulkowymi
1
@TheNekro94 aktorzy potrafią przytyć lub schudnąć do roli, zamknąć się w odosobnieniu, nie wychodzić z roli nawet w czasie prywatnym by doskonale odegrać powierzone im zadania. Serio aktorzy grający w tym filmie nie mogli pojechać na granicę? Skonfrontować to co się dzieje, z tym co mają zagrać? Ciri z Netflixego wiedźmina chcieli zjeść bo nie zna tekstu źródłowego i ma to w dupie jaka była Ciri w książce. Możemy do wszystkiego tak podchodzić - to ich praca, hajs się zgadza. W zasadzie do każdego zawodu ale wtedy już nie będzie tak fajnie.
4
Najbardziej to się dziwię pani Kuleszy, że zagrała w tym gównie. Stuhr i Ostaszewska mnie nie dziwią ale o pani Agacie miałam lepsze zdanie.
1
@macio_944 postawiłam na Lies of P, potem AC a na końcu Cyberka bo Cyberka chcę ograć od nowa pod dodatek. Ale jaram się niesamowicie :D