clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
TO SA KURWA JAJA
0
@esem91 sadistic między innymi :p
@Transu96 jest na sadolu, jak nie znajdziecie to wyślę priv
2
Widzieliście ten filmik gdzie dzieci wpuszczają do mieszkania kulawego gościa z siekierą a ten zaczyna je gonić i urządza sobie zabawę? Powiem, że dawno nic mnie tak nie zszokowało. :/ Scena jak z koszmaru, na chińskich stronach jest napisane, że to sąsiad z którym rodzice mieli zatarg, a dzieci udało się uratować. Świat jest ostro poje**ny
0
@bodzio10 xD jego i tak by nie było, bo połamany albo łapie formę po kontuzji 10 meczów, a jak jeden pogra ładnie to w drugim nie myśli. Nie będę tęsknić. :)
26
W końcu pozbyliśmy się Dembele. Piękny moment, wyczekiwany. :D
17
@Kapitan hawk zaraz dojdziemy do absurdów typu promocja na czekoladę to promowanie otyłości xD
24
@Peciak dobrze że szanujesz osoby z depresją :DDD
21
Neymar na kacu, któremu średnio zależy na footballu > wielki talent Bombele + wszyscy nasi skrzydłowi razem wzięci
0
@Rastafarnianin a niech każdy robi co chce :D ktoś chce chodzić sobie do Mekki, na Jasną Górę czy z transparentami z tęczą jego wola. :D
0
@esem91 kiedyś koleżanka chciała ode mnie pożyczyć 1000 zł na jakiś kurs właśnie w piramidzie finansowej. Powiedziałam, że pożyczę jej na wszystko co chce ale nie na to, no i po miesiącu mi dziękowała. Ciężko było przetłumaczyć...
58
Moja przyjaciółka właśnie ma przeszczep szpiku. Trzymajcie kciuki :D
0
@gumaz miasto, jeżdżę po Poznaniu a tutaj podobno jest najwięcej dróg rowerowych w Polsce. :D pod miasto też jeżdżę, różnie. Gdzie mnie poniesie. No kondycha jest ale w nogach czuję. :D
11
@cules100pro szkoda, że nie Marcos Alonso :|
1
@Krzysztof1987 nie chce rosnąć :D @Tomo1989 @Crystal37 @redman83 dzięki panowie, w takim razie hajs zostaje w kieszeni :D
0
Stosuje/stosował ktoś z Was L-karnitynę przed treningiem? Zastanawiam się czy włączyć ją w jazdę na rowerze (50-70 km dziennie) czy to raczej pic na wodę i stracona kasa?
0
@DaPidejpi @Cariones patrz xd
1
@Limit_l3ss ojej biedny Dembele bez winy. XD
1
@DragonxNF tylko papierowa i to nowa z księgarni. Nie kupuje książek z drugiej ręki czy nie pożyczam od kogoś. Musi być nowa ^^
11
Sprzedać póki się nie połamie znów na pół roku
3
@Roobo o, pan ,, zwierzęta to maszyny zrobione z mięsa". Bardzo błyskotliwe tezy wygłaszał.
1
Żałowałam, że przedłużyliśmy z Nim kontakt, całe szczęście, że problem (oby!) rozwiąże się już teraz. Powinien odejść po drugim sezonie, więc trochę za późno.
4
@MesQueUnClub_87 chciałabym żeby ten transfer doszedł do skutku, pal licho wartosc sportową Mapeta ale ból dupska madrycioków by mnie rozbawiał przez najbliższe 10 lat :D
13
Jakbyśmy zgarnęli Realowi Mbappeta (wiem, że to nierealne) to Madryt by chyba eksplodował. XD
5
Kaczmarek ten mecz dzieciom będzie opowiadał :)
1
@Tabaluga37 o i to jest w sumie dobra teoria :D
0
@Esteban_ xDDD
@kulek22 no może tak być, że trenowanie siatkówki nie jest takie proste bo wymaga hali, a kosz do koszykówki jest na każdym boisku.
1
Może ktoś będzie umiał to wyjaśnić, bo zastanawiam się od początku meczu. W koszykówce w reprezentacji USA czy tam wśród najlepszych koszykarzy ze Stanów ciężko znaleźć białego, raczej sami czarni. W siatkówce za to, praktycznie sami biali. :D ciekawe dlaczego? Przecież nie chodzi o warunki, bo wzrost mają i jedni i drudzy. Skoczność także. Czarni są bardziej ,,elastyczni"? Nie wiem.
1
Mieszkanie w Poznaniu ma swoje plusy :D
11 listopada na Międzynarodowych Targach Poznańskich koncert XXX Lecie Peja/Slums Attack. Słuchało się za dzieciaka po cichu by mama nie słyszała wulgaryzmów. Najpierw Nagły Atak Spawacza a potem wszystkie płyty Peji. Czekanko na bilety :)
1
@wojopancer a co to, zadanie w wyzwaniach budowania składu w FIFIE? :D
5
@Comentateiro no jakby był powszechny dostęp do broni to może znalazłby się ktoś kto by go odstrzelił (a może sama dziewczyna) zanim dobił jej narzeczonego. Gangsterzy i psychole zawsze zdobędą broń, taką czy inną a to zwykły człowiek nie ma się czym bronić.