clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Marciniak dziś same dobre decyzje mam wrażenie. Kolejny dobry mecz na szczycie pana Szymona :D
3
City zagrało najgorszy mecz w tej edycji LM, a i tak wystarczyło na Inter :D
1
Ostatnie 10 minut emocjonujące :D
0
Dymy, dymyyyyy :D
4
Klasyk;
Lukaku, po co Ci głowa?
Jem niom
26
Niezły zdobywca ZP. Messi może spać spokojnie w Miami.
6
Kompletnie nie czułam klimatu tego finału, za 4 minuty koniec a ja nadal nie czuję, do tego mecz nudny. :D
0
Nie no, Lukaku sabotażysta:D
0
Dwóch stało na linii piłki i stali jak kołki xdd
0
Piłkarze Interu stanęli jak wryci xdd
2
@Comentateiro szkoda w tym wszystkim, że komentarze na Bambie 10 lat temu były lepsze. Teraz popularne są opinie użytkowników którzy nie mają nic mądrego do powiedzenia. Dekadę temu nikt by nawet nie dał im herba. Smutne to.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
Za to upokorzenie śmietankowych, całym sercem za City. ^^
1
@macio_944 chciałoby się powiedzieć ,,jak nie teraz, to kiedy?" :D
1
Lies of P to cudo. Dobrze, że wypuścili to darmowe demko, sprawdziłam i przekonałam się, że warto kupić na premierę. :D
2
@Gwyn no wiem, że jest bez sensu. Ale czasami łapie się na tym, że tak mowie bo tak mówią starsze osoby u mnie w otoczeniu xd
0
Jak ktoś Was zapyta ,,która godzina?" a na zegarku macie 11:25, to mówicie 11:25 czy za pięć wpół do dwunastej? Mi się zdarza mówić drugą opcję a widzę w internecie, że dla niektórych to ogromny problem bo nie rozumieją. :D
0
@jeyx77x jeszcze powiedz, że ją przedryblowałeś ^^
0
@gumaz mam starszego 6 lat brata, dużo czasu spędzałam jako mała dziewczynka z bratem i kuzynem. Jeśli nie chciałam bawić się sama musiałam przyzwyczaić się do ich zainteresowań tj. piłka nożna i granie w gry. No i tak już mi zostało xD
6
Można już pobrać demo Lies of P, czyli historię Pinokia przedstawioną w mrocznym soulslike'owym klimacie. :D
0
@Objectivo a mnie jedynka wynudziła i na końcu trochę ulga, że już koniec :D
10
Sabalenka do domu, Iga do finału i humor gituwa
1
A taki dobry chłopak był, na klatce buenos dias mówił...
2
Zawsze jak słyszę, że ojciec/matka jakiegoś piłkarza do czegoś się miesza to wiem, że będą dymy i nic dobrego z tego nie wyniknie :D
11
Z czasem człowiek docenia pożegnania jakie miał Puyol, Andres, Xavi czy nawet teraz Busi czy Alba. Tak naprawdę nie pożegnaliśmy godnie nikogo z MSNu. Jak człowiek o tym pomyśli to robi się smutno. Suarez wypchnięty przez rudego, Neymar uciekł a Messi...
1
@barcelonaLM on już tu nie wróci, zresztą co to za pożegnanie jak 4 lata albo więcej nie będzie tu grał? :D przywitanie/pożegnanie? Niech mu się wiedzie i trzeba zamknąć ten rozdział na ament.
0
@Barcanajlepszyteam jest legendą przez duże L. :D
1
No i nasz Robercik największą gwiazdą La Ligi, no i święty Vinicjusz oczywiście :D
29
Byłem podekscytowany powrotem do Barcelony dlatego 3 dni po ostatnim meczu w PSG mam już nowy klub.
xd
0
@kampe akurat nie przypominam sobie żeby ktokolwiek wieszał psy na Messim. Zazwyczaj byli inni winni.
13
Barcelona która najbardziej gratulowała mu MŚ, kibice którzy skandowali jego imię przy każdej okazji... Ech, Leo. :((