0

@Colon TANK 1990. :D mam taką malutką konsolę i tam jest ta gra. Uwielbiam ją

0

Pobrać najlepszych z U17-U21, starych wygonić razem z trenerem i zaczynamy zabawę. :D

0

@ikar34 naszym chłopakom brakuje luzu :D

2

@John_Doe no może weszła do Niego do domu bo się zakolegowali. Nawet jak poszła tam dobrowolnie nic nie zmienia.

32

Szkoda, że Gavi jest biały bo jakby był czarny, to moglibyśmy zgłosić jego nominację do świętych poszkodowanych rasizmem. Zająłby miejsce obok Viniego, a tak to nic nie da się zrobić. ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

1

@Objectivo początek jak się chodzi trochę trzeba się przełamać, o wiele lepsza jest grą jak masz już motocykl :D
@MesQueUnClub_87 trochę tak jest ale po kilku misjach jest mega immersja. Dochodzą różne ulepszacze + świetny soundtrack robi robotę. @Janas11224 polecam to jako dodatkową grę, w sensie, że ogrywasz sobie coś szałowego a to odpalasz na godzinkę dla relaksu. :D

2

Długo mi zajęło przekonanie się do Death Stranding, ściągnęłam ponownie bo za free w PS Plus Extra, do tego ta poprawiona wersja. Wkręciłam się ostro :D mega relaksujące jest to noszenie paczek, pod warunkiem że wynurzeni nie atakują. Planowanie wyprawy, tworzenie sprzętu, kombinowanie jak gdzie wejść... Naprawdę polecam. :D ostatnio daje szansę grom od których początkowo się odbiłam czyli Cyberpunk i teraz Death Stranding i nie żałuję. :)

0

Neymar już raz był jedną nogą w Barcy. XD ja tam w ten powrót nie wierzę, bardziej byłam pewna Messiego niż Neya.

0

@Janas11224 mam tatuaż zrobiony na 18 urodziny, czyli 10 lat temu gdzie jeszcze nie było takiego ,,wow" na dziary a ja byłam pierwsza wśród znajomych. Kolczyki, tatuaż itd. :D a tatuaż mam na karku, symbol muzyka Marilyna Mansona.

83

@TheNekro94 za każdym razem jak widzę to zdjęcie to się boje, że jednak strzeli xD

0

Radowid w 3 sezonie Wiedźmina nie dość, że będzie miał z 40 lat, to będzie czarny i będzie się zabawiał z Jaskrem. Dobrze, że mi tego Netflixa zablokowali przez te dodatkowe opłaty, to sobie oszczedze tego. :D

5

Kibice Barcy przyzwyczajeni by się cieszyć z wyniku a nie gry, także easy

2

@AFA90 no mój już się kręci przy miskach ale nie może dostać. Ale jak poszedł chwiejnym krokiem do pokoju i przybiegł z zabawką... Ech, niezapomniane emocje. :')
@SuperPatsonFCB pogłaskam, dziękuję! :)

19

Wróciłam z pieskiem z zabiegu. Długo się wybudzał, nie mógł bardzo długo się ogarnąć. Przyniosłam go do domu, ma wyrwane 3 zęby ale pijanym krokiem pobiegł po zabawkę. Ogromna ulga. ;(

1

@Emhyr W11 było lepsze. No i Kryminalni :D

8

@bartas97 już mu obiecałam, że pójdziemy do zoologicznego po smaczki i wybierze sobie zabawkę nową, mimo, że ma ich ze 100...

43

Za godzinę mój piesek ma zabieg pod narkozą, trzymajcie kciuki, ma już 12 lat i wiadomo jak w tym wieku... Może być różnie. Cały dzień człowiek zestresowany. ;(

3

@macio_944 po RDR2 ufam Rockstarowi bezgranicznie. Szkoda, że zepsuli tę trylogię...

0

@Dosq SPOILER


teoretycznie zakończenie z Panam może być kanoniczne, bo V żyje i nie wiemy czy umiera :D może w międzyczasie znaleźli jakiś lek? Kto go wie. Swoją drogą, każde zakończenie jest fajne. Nawet to, że Johnny przejmuje ciało V. :D

2

DLC do Cyberpunka ma podobno oferować jeszcze jedno dodatkowe zakończenie podstawki :D ale jarańsko

5

Nigdy nie wierzyłam w żadne ,,głośne" konkursy ale zarejestrowałam się dla beki w Blikomani, bo ciągle płacę blikiem. Ostatnio wygrałam jakiegoś audiobooka na pocieszenie, a przed chwilą dostałam maila i smsa, że 200 zł. XD wracam właśnie od bankomatu. Nie jakiś majątek ale humor gituwa. A Wy co wygraliście kiedyś? Ja karton pączków na Tłusty Czwartek, mnóstwo doładowań od PlayStation za jakieś konkursy :D

0

@masq ta, dla tej gry będę gotowa kupić XSX. XD

0

@bartekvisca a potem wmawia się facetom, że zawsze mają być męscy, nie płakać, nie okazywać emocji. Koniec końców wybierają często sznur, bo nie wytrzymują.

0

@Objectivo mam nadzieję, że wiesz, że można było levelować postać przed 1 bossem? Bo dużo ludzi chyba tego nie ogarnęło xD

3

Lies of P ma to, czego mi bardzo brakowało w Elden Ring... Ciasne, klimatyczne lokacje. Moim zdaniem to jest kwintesencja soulslike'ów, a otwarty świat w Elden Ring moim zdaniem się niezbyt sprawdził. :D jak cała gra będzie taka jak demko Lies of P, to dla mnie gra roku. ^^

0

@WisniaKala trzymaj się, wiem co to znaczy. ;(

1

@Bykunn ja po prostu nie mogę wypoczywać tam gdzie jest głośno, już nawet nie chodzi o dzieci ale o głośne towarzystwo dorosłych, śmiechy czy coś w tym stylu. Wolę pójść 3 km na plażę ale być na Niej sama albo z psem. W ogóle zdziwiłam się bo na plaży dla psów czyściutko, każdy po psie sprzątał, woda nie zmącona tylko czysta :D jakbym miała dziecko to bym je wzięła na plażę dla psów, bez kitu. XD

0

@Rust_Cohle jak założysz gacie z wkładką na krocze to możesz i 50. Na początek myślę, że 10-15 w miarę dobrym tempem. Lepiej częściej niż raz pojechać 50 i z łóżka potem nie móc wstać

1

@draxidox ja w zeszłym roku zabrałam psa do Sopotu. Całe wakacje spędziliśmy na plaży dla psów, był spokój, ludzie byli dla siebie mili a kilka dni byliśmy praktycznie sami na plaży. Pies kopał sobie dołki, ja wypoczęłam. :D nie wyobrażam sobie takie sytuacji na plaży pełnej dzieci.

16

@Conradxc zasłużenie xdddddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?