clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kubsoleon żółte kartki + rogale. Ale najczęściej to wchodzą jednak niespodzianki i wysokie kursy.
39
Chłop prawie 36 lat, ustatkowany z 3 dzieci a stary mu dyktuje gdzie ma grać. XD
0
@Explode nieee, tylko Barcy. Dwa sezony temu wleciała Leo, teraz w tym sezonie udało mi się wyrwać na początku Robercika, a teraz znów Leo mam nadzieję
0
Dawaj Leo, bo koszulkę trzeba zamówić. Z ,,ostatniego" sezonu różowa była zamówiona, to teraz z pierwszego. ^^
0
@WiernyKatalonii już myślałem, że to ja. XD dlatego mnie zobaczyłeś. Słodki ^^
0
@shaun nie napiszę bo jeszcze bana dostanę xD bo to inna firma niż sponsor strony
4
@Kapitan hawk znając życie byłby przegrany :D
0
Dobra, poszła stówa na to, że Messi nie wróci do Barcelony. Jak wróci to będzie radość, a jak nie to przynajmniej coś wpadnie. XD
1
@macio_944 ale akurat czarna rasa jest najmniej inteligentna z wszystkich... Najbardziej inteligentna jest rasa żółta, potem biała a daleko na końcu czarna. Mają inne atuty ale akurat jeśli chodzi o inteligencje wypadają bardzo słabo w porownaniu do Azjatów.
0
@Survier krótka droga do Europarlamentu. :D
109
@Azi w tym kraju +/- 60% popiera PiS/PO. Idiotów nie brakuje ;)
60
Po takiej akcji Konfederacja wygrywa wybory w Polsce, a Marciniak zostaje ministrem sportu. Huk pękających dup byłby cudowny.
1
#BambaMuremZaSzymonem
16
Tak po ludzku jest mi żal Marciniaka. Oglądałam jego wizytę w KS, jakiś tam jeszcze wywiad gdzieś po finale MŚ i wydaje się naprawdę poukładanym, rozsądnym i po prostu fajnym człowiekiem, a ktoś niszczy mu życie w imię czego? Brak słów.
3
@Danny Gaucho albo jest skinem, niemniej obrzydliwy
0
@Albatros też mnie to dziwi...
9
Środowisko sędziowskie powinno się zbuntować i niech te przekupione śmietniki w garniturach same sobie sędziują. No ale wiadomo, że komuś odsunięcie Szymona będzie na rękę.
30
To już wiadomo czemu Francja przegrała finał MŚ, przez rasistę Szymona.
15
Dobra Florek, dawaj te Superligę.
3
Jak panu Szymonowi nagle na działce nie wybije ropa a on nie założy na siebie szejkowych szmat, to raczej nie przymkną oka.
1
@pt9 to już sprawa na osobny temat i to w gorących :D
23
Przykro patrzeć jak ktoś niszczy piłkę nożną którą kochało się od dziecka. Mistrzostwa Świata w grudniu, szejkowie w footballu robiący co chcą, klękanie bo udusili czarnego ćpuna... Teraz jeszcze sprawa Marciniaka, który w wolnym czasie był na spotkaniu dotyczącym biznesu prowadzonym przez polityka. Przerażająca wizja piłki nożnej w przyszłości.
0
@jacob345 GTA VC, GTA SA, GTA III, GTA V i GTA IV
2
@masq Wiedźmin 3 to najlepsza gra. Dużo czasu mi zajęło by po nim na nowo zacząć się cieszyć z grania w inne gry, a nie ciągle myśleć o Wieśku. Przeszłam ją 3 razy, raz za razem nabijając 400+ godzin. :D
0
@Albatros nie, nikt nie mówi o graniu za darmo.
2
Messi powie, że nie było oferty z Barcy, Barca powie, że nie mogła wysłać oferty bo nie ma zgody Tebasa. Kibice nie będą mieć do nikogo pretensji (prócz Tebasa ale jemu to lata) bo przecież operacja nie do zrealizowania. Messi jakby chciał to by wrócił, takie jest moje zdanie. Chociaż na jeden sezon, by się godnie pożegnać z kibicami, którzy do teraz skandują jego imię.
0
@RomanHoffer ja po południu idę. Liczę na 40-50 km :D
0
@bartekvisca za tę cenę to może i warto. Ogólnie ciekawa pozycja ale na końcu już poczułam ulgę, że się skończyła bo lekko męcząca. Historia całkiem całkiem. :D
1
@La Pulgaa tak samo... Czasem jak się odwiesiło to już była bramka :D
7
Nie spodziewałam się ale jak Busi schodził to łezka poleciała. :(