clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Ronin47 zobaczymy po następnym meczu. Jedna jaskółka...( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@VegetaPolska sterowanie na padzie jest spoko, tekstury są lepszej jakości, jazda autem też przyjemna. Bugów nie doświadczyłam tylko no ten CJ... XD
0
@VegetaPolska w ps plus Extra jest VC do pobrania (albo było). Ja kupiłam za 40 zł używkę na allegro i jest git. Jednak graficznie się faktycznie nie postarali. W SA CJ ma tak małe oczy, że nie mogę przywyknąć...
0
Błagam panowie, nie zepsujcie dobrego wrażenia męczeniem buły w następnym meczu. Już wystarczy. :(
1
@norbi77 ach, taniec z panią motyl. :( Piękna gra. Od From Software moje top razem z Bloodborne. Nawet mam w pokoju wielki plakat z Sekiro :) po prostu kocham tę grę.
22
Pierwszy mecz od dawna, że człowiekowi było szkoda, że się kończy a nie z utęsknieniem wyczekiwanie 90 minuty bo patrzeć się nie da. :D
1
Jamal top występ :D
3
Czemu on nie wpuści tego dzieciaka? Kiedy jak nie teraz...
1
Wpuszcza Alonso... Nie wierzę...
2
Betis, przestań mi Pedriego prześladować
1
@norbi77 ja tak samo, jak Boss był na kilka hitów to już się podpalałam... Największa próba to był Genichiro. Jak zabrałam mu drugie życie byłam taka szczęśliwa, a on zdarł z siebie ciuchy i miotał błyskawicami. Myślałam, że oszaleje xDD dużo ludzi poległo na tym momencie, to taka weryfikacja tak naprawdę
4
Wielki Andreas, a nie jakieś Marcosy Alonso. Brawoooooo
0
@norbi77 Sowa to inne zakończenie. :D też trochę sprawił problemów, ale Isshin szczególnie. :) Ja miałam taktykę uciekania przed Nim naokoło tej łąki, a jak wykonywał naskok to doskakiwałam i go biłam. :D ale ciężki skurczybyk :) gra jest trudna do momentu aż nie nauczysz się parować. No i Małpa też na początku sprawiła mi problemy, szczególnie ta druga walka jak walczyły dwie małpy xD
0
@norbi77 Isshin Świętego Miecza i Sowa w spalonej wiosce (nie pamiętam już nazwy ^^) nie sprawił problemów?
0
Myślałam, że nie da się płakać przez teledysk... Myliłam się. Od 10 minut ryczę. XD
12
Ile my zdobyliśmy w tym sezonie bramek z wrzutek, że ciągle tego próbujemy? XD
0
@AFA90 ja takiego wariata wysłałam z bonusu za 15 zł, do wygrania 90 ponad. Zobaczymy :D zieloności!
1
@AFA90 też mi ratują kupon xD miałam wygrana Celty i Rayo. Zobaczymy
4
@kamiVeB nie, na pewno Kessie albo Garcia odmienią ten mecz. Lepszy 15 latek niż te drewniaki
1
@PatrychoO ja na Nosowskiej byłam w sobotę teraz, idę na letnie brzmienia więc MG odpuszczam. :D
0
Xavi musi trollować tymi zmianami albo najebany. No nie ma innego wyjścia.
5
Ale że Xavi jest takim betonem względem młodych to się nie spodziewałam. Wielki zawód.
2
Alba te energię na darcie mordy na ławce to mógłby spożytkować na dośrodkowania...
1
@PatrychoO nie podoba i rezygnuje z pójścia. Jadę na Jarocin xD
1
Czemu on nie wpuści młodych? Na co on czeka.
3
Nie no, nie mogę na nich patrzeć. Na te miny srajacych psów, kompletnie bez pomysłu, nawet nie potrafią sobie podać...
1
Nie wiem jak to możliwe, że my nie umiemy wymienić kilku podań do przodu... Wszystko jakieś takie niedokładne.
5
Ale jak Dembele wróci to już na pewno...
9
Wróci De Jong i Pedri...
XDDD
4
Typowi sędziowie hiszpańscy xD