4

@Ronin47 zobaczymy po następnym meczu. Jedna jaskółka...( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@VegetaPolska sterowanie na padzie jest spoko, tekstury są lepszej jakości, jazda autem też przyjemna. Bugów nie doświadczyłam tylko no ten CJ... XD

0

@VegetaPolska w ps plus Extra jest VC do pobrania (albo było). Ja kupiłam za 40 zł używkę na allegro i jest git. Jednak graficznie się faktycznie nie postarali. W SA CJ ma tak małe oczy, że nie mogę przywyknąć...

0

Błagam panowie, nie zepsujcie dobrego wrażenia męczeniem buły w następnym meczu. Już wystarczy. :(

1

@norbi77 ach, taniec z panią motyl. :( Piękna gra. Od From Software moje top razem z Bloodborne. Nawet mam w pokoju wielki plakat z Sekiro :) po prostu kocham tę grę.

22

Pierwszy mecz od dawna, że człowiekowi było szkoda, że się kończy a nie z utęsknieniem wyczekiwanie 90 minuty bo patrzeć się nie da. :D

1

Jamal top występ :D

3

Czemu on nie wpuści tego dzieciaka? Kiedy jak nie teraz...

1

Wpuszcza Alonso... Nie wierzę...

2

Betis, przestań mi Pedriego prześladować

1

@norbi77 ja tak samo, jak Boss był na kilka hitów to już się podpalałam... Największa próba to był Genichiro. Jak zabrałam mu drugie życie byłam taka szczęśliwa, a on zdarł z siebie ciuchy i miotał błyskawicami. Myślałam, że oszaleje xDD dużo ludzi poległo na tym momencie, to taka weryfikacja tak naprawdę

4

Wielki Andreas, a nie jakieś Marcosy Alonso. Brawoooooo

0

@norbi77 Sowa to inne zakończenie. :D też trochę sprawił problemów, ale Isshin szczególnie. :) Ja miałam taktykę uciekania przed Nim naokoło tej łąki, a jak wykonywał naskok to doskakiwałam i go biłam. :D ale ciężki skurczybyk :) gra jest trudna do momentu aż nie nauczysz się parować. No i Małpa też na początku sprawiła mi problemy, szczególnie ta druga walka jak walczyły dwie małpy xD

0

@norbi77 Isshin Świętego Miecza i Sowa w spalonej wiosce (nie pamiętam już nazwy ^^) nie sprawił problemów?

0

Myślałam, że nie da się płakać przez teledysk... Myliłam się. Od 10 minut ryczę. XD


12

Ile my zdobyliśmy w tym sezonie bramek z wrzutek, że ciągle tego próbujemy? XD

0

@AFA90 ja takiego wariata wysłałam z bonusu za 15 zł, do wygrania 90 ponad. Zobaczymy :D zieloności!

1

@AFA90 też mi ratują kupon xD miałam wygrana Celty i Rayo. Zobaczymy

4

@kamiVeB nie, na pewno Kessie albo Garcia odmienią ten mecz. Lepszy 15 latek niż te drewniaki

1

@PatrychoO ja na Nosowskiej byłam w sobotę teraz, idę na letnie brzmienia więc MG odpuszczam. :D

0

Xavi musi trollować tymi zmianami albo najebany. No nie ma innego wyjścia.

5

Ale że Xavi jest takim betonem względem młodych to się nie spodziewałam. Wielki zawód.

2

Alba te energię na darcie mordy na ławce to mógłby spożytkować na dośrodkowania...

1

@PatrychoO nie podoba i rezygnuje z pójścia. Jadę na Jarocin xD

1

Czemu on nie wpuści młodych? Na co on czeka.

3

Nie no, nie mogę na nich patrzeć. Na te miny srajacych psów, kompletnie bez pomysłu, nawet nie potrafią sobie podać...

1

Nie wiem jak to możliwe, że my nie umiemy wymienić kilku podań do przodu... Wszystko jakieś takie niedokładne.

5

Ale jak Dembele wróci to już na pewno...

9

Wróci De Jong i Pedri...

XDDD

4

Typowi sędziowie hiszpańscy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?