3

Ach, skończyłam właśnie Cyberpunka. Kupiłam go na premierę ale dopiero teraz na PS5 go ograłam. Oj Redzi potrafią w misje poboczne i postaci. Misje z Panam, Judy i Kerrym najlepsze. :D
Wybrałam zakończenie i związek z Panam. :D mega wzruszające zakończenie a Panam top mimo że jestem hetero kobietą. XD Kto się waha, niech się nie waha. Na początku ciężko mi było wbić się w ten świat, ale jak już się wkręciłam to łezka w oku się zakręciła. Szkoda, że ta gra nie wyszła teraz, w takim stanie jak jest obecnie i tylko na nowe konsole. Cyberpunk TOP! Czekam na DLC :)

1

@PatrychoO zgadzam się :)
@Bykunn no wiadomo, że klasyczna cola najlepsza, ale ta wchodzi naprawdę super. Szczególnie mocno zimna i z cytryną.

0

Cola bez cukru i kofeiny top :D

2

@batoon ja właśnie kończę, jestem przed ostatnią misją. Gram na PS5 i nie spotkałam ani jednego buga. Wkręciłam się konkretnie w ten świat, chociaż na początku trochę się odbiłam :)

0

@Tomo1989 kiedyś jajkami też straszyli, ciekawe czego będą odradzać za 50 lat, co teraz jest uznawane za super :D

3

Nowy avatar wszedł jak w masełko po kompromitacji :)

7

Jedną z niewielu zalet tego meczu było to, że się skończył. XD

0

Czesi Nam dwie strzelili w dwie minuty to mu jeszcze to wygramy :)

0

Na papierze to Ci nasi reprezentanci grają w naprawdę ciekawych klubach, większości co najmniej dobrych, a na boisku takie kupsko. Niepojęte :D

2

@FcPortoFan1999 ja postawiłam, że wygramy więcej niż 2 bramkami.

^^

1

@BulaKG nie wyzywacie mnie że jestem bambikiem :(

0

@Emhyr potężny Czechu

1

Normalnie aż nowy avatar wleciał z okazji kompromitacji :) pewnie niedługo widoczny

1

Ciekawe czy zwolnili jakiegoś trenera po dwóch minutach xD

0

Czesław słuchaj, głupia sprawa...

6

W takim tempie to dostaniemy 90:0 xDD

3

Co jest kurwa

XDDDDDDDDDDD

1

@Jakchcesz no, no nie spodziewałam się. :D gratki.

0

@draxidox miałam to na treningach siatkarskich + serwowanie piłką do kosza i granie z obciążnikami na bloku. Człowiek do majtek był mokry xD

4

@koksik2700 co to z bydle?

62

@Bykunn to ciekawe 2 cm, jak na żywo można było zobaczyć że był spalony. XD

14

Ale Balde to jest kocur. Bardzo się cieszę, że usadził Albę

13

Komentarz usunięty

20

Dudek ma najwięcej do powiedzenia na temat VARu i przepisów, a jakby te przepisy obowiązywały jak grał w Live to żadnego Dudek Dance by nie było. XD niech utka mordę bo jest śmieszny. Kibice Realu pewnie w ogóle w większości nie pamiętają, że grał jakiś rezerwowy bramkarz a on się wypowiada jakby byl w alei legend Realu. XD

19

@Worny nie dziwię się, że Madrycioki go nie znoszą. XD

0

@tristan87 o kurła, zapomniałam że on tam w ogóle jeszcze gra XDD

34

Real nie potrafił przez 90 minut strzelić gola tylko wpadł samobój i oni coś mruczą, że Barca kupiła mecz jak po 1 połowie mieli 1 celny strzał.

10

@Kuba_1 Dudek się zachowuje jakby był jakąś legendą Realu. XD

0

@MeMyselfAndI no szczególnie na mundialu się pokazał by mieć czelność czegokolwiek się domagać

0

@PatrychoO pewnie tak, żenujący typ

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?