clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niezła linia narysowana od ręki.
3
I teraz sobie wyobraźcie, że gramy LM (bo jakimś cudem łatwą drabinką się tam dostaliśmy) i gramy takie gówno. XD my sobie podać nie potrafimy.
3
Nie no ale jakbyśmy grali o 21 to na pewno byśmy wygrali. Wszystko przez tę późną godzinę. ^^
1
@AFA90 u mnie gładka 1 po kursie 5. Zobaczymy xD
3
@Bykunn pokazywanie różnorodności jest spoko ale zmienianie koloru skóry postaci, które już zostały wymyślone lata temu i wyglądają w określony sposób jest słabe. Niech sobie wymyślą nową syrenkę, która jest czarna i tyle.
0
@Qbic17 nie ma 11 bo jest 20.
^^
0
Militao też w formie widzę. XD
0
To niezły Real xDDD
1
@ViscaElBarca98 przeżywałam dwa lata temu to samo, tylko to nie był nowotwór ale też operacja i to pieska który ma 10 lat. Trzymam kciuki za kicię! Będzie dobrze
0
Miał ktoś z Was problem z PKO BP jeśli chodzi o zwroty blikiem? Dwa razy w tym miesiącu przytrafiła mi się sytuacja, że firma musiała mi zwrócić pieniądze blikiem i bank czeka z księgowaniem 4-5 dni i księguje dopiero jak składam reklamacje, że pieniądze nie wpłynęły. :/ Przecież to jest jakiś cyrk.
0
@marcin62 w ogóle ciekawe, że dużo głównych bohaterek gier jest lesbijkami. :D Ciri, Ellie, teraz Aloy... Ktoś tam pewnie jeszcze by się znalazł ale to pierwsze przykłady z góry. Czyli co, silna kobieta lubi kobiety? Ciekawe ^^
0
@Ogorinho1974 no mojej przyjaciółce powiedzieli, że po chemiach właśnie 4 cykle przeszczep, potem, że bez przeszczepu bo więcej niesie ryzyka niż pożytku w jej przypadku i co 6 tyg przez 2 lata chemia, po trochę ponad miesiącu trafia do szpitala z prawdopodobnie nawrotem, gdzie od 1 chemii nie było komórek nowotworowych w szpiku. :(
0
@Ogorinho1974 koleżanka ma białaczkę limfoblastyczną, nie wiem jaką miałeś ale gratuluję wygranej, bo od pewnego czasu wiem ile to kosztuje. ;(
7
Jakiś czas temu pisałam o mojej przyjaciółce która walczy z białaczką. Miesiąc temu wyszła ,,zdrowa" ze szpitala, dziś trafiła do niego znów w ciężkim stanie i prawdopodobnie nawrotem choroby. Nie mam siły. ;(
5
Lepsze wrzutki niż u Nas xddd
3
Sędzia nieźle odklejony
2
Większe emocje Kolejorz dostarcza niż Barca w pucharach xD
1
@Katalończyk 99 no Fiorentina też xD
2
Dawać jeszcze jedną!!!!!
3
Jak Lech strzeli to Włosi się zesraja chyba :D
1
Rzeźnicy z Poznania xD
0
@Fido66 dodatek jest super, miłej zabawy. :D
0
@Rust_Cohle już nie pracuję w zakładach bukmacherskich, pozdrawiam.
1
@El Madridista. https://zapodaj.net/f0e2da68cbaf8.jpg.html
Na razie za tyle, a potem dorzucę to do innych spotkań :D
1
Można stawiać na Real z City na awans tych pierwszych. :D City jak zwykle się wyłoży metr przed metą i Real ich wykiwa. Nawet potężny Norweg nie pomoże przy farfoclu Asensio czy innego Rodrygo.
1
@PatrychoO chodzenie po górnym mieście w Gothicu 2 i udawanie, że tam się mieszka. XD
2
Upamecano to żart :)
5
Ile ten Upamecano jeszcze im zawali? XDD co za łeb
1
@kuz ja na końcu ryczalam bo SPOILER
nie chciałam by Abby ginęła bo opiekowała się chłopcem ale jednocześnie chciałam by Ellie pomściła Joela. No masakra jakaś...
2
@PatrychoO też się cieszę ale wolałabym by 2/3 czasu gry grało się Ellie a Abby wystarczy 3 godziny a nie ponad 10. XD no ale i tak mi się podobało