clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Objectivo jedynka mi nie podeszła ale ta jak będzie miała bardziej dynamiczną rozgrywke to chętnie ogram. W ogóle chciałabym by From Software poszedł w stronę Sekiro a nie soulsów, już abstrahując od Lords of the fallen
0
@Rl9k1nG Wiedźmin 1, następne soulsy i Assassin's Creed Mirage. Może Ubisoft tego nie zepsuje
1
@LS klub dla trofeów co ani razu LM nie zdobył. xd
0
@Firestone u Niego chyba psychika nie wytrzymała. Z tego co wiem z żoną stracili dziecko i po tym się załamał
1
@Kinginiesta ostatnio pisałeś o filmie Goście dostępnym na HBO Max. Właśnie dzisiaj znalazłam chwilę czasu by go obejrzeć. Też bardzo mi się podobał, ciekawe i przygnębiające przesłanie. Mimo że wiele się nie działo czuć było w powietrzu napięcie. Polecam. :D
0
@Zoker koszmar ;(
1
@_Specjalista panie jaka Ukraina, Real dostał łomot
0
@Tom0VeB nie ma sprawy. ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
10
Potężny Vinicjusz też nieźle zgwałcony w tym meczu. Najlepszy skrzydłowy na świecie. :D
2
Pep Guardiola jest debeściak. A jego mafia? Jego mafia też jest debeściak. :D
5
@Kamiloos wracaj do nory madrycioku
0
Królewscy... XDDdDdDDddD
6
Jakby Real dostał 6-7:0 to nie mógłby mieć pretensji. Gówniany mecz Madrycioków.
0
@Medium nie dostanie, pozdrawiam. Mistrzostwa Świata w danym sezonie są najważniejsze.
0
@19Riki20 ja ponad 200 zł i nie żałuję. XD
1
Ciekawe kiedy znów pojawia się komentarze, że Hochland zasługuje na ZP bo (być może) wygrał LM. Jak w półfinałach jest beznadziejny i ciekawe jaki będzie w finale
0
Ale Szymon dzisiaj sędziuje top. :D
6
Powinien mieć hattricka, a wszystko Norweg zepsuł. XD
0
@Derean no i nie świętuje tylko się śmieje z realowców którzy cały czas tak mówili xd
6
To nieźle Real się skupił na LM, że ligę odpuścił ^^
7
Już raz City się zesralo metr przed kiblem więc nie świętujmy xd
0
Wiedziałam że jak postawie dużo siana na Real to będą grać kupę. Nie dziękujcie xd
6
@Batys chociażby siłowni i zmiany wizualnej bohaterów w zależności czy dużo biegają czy się obżerają. W GTA SA było to super rozwiązane. Każdy miał CJa jakiego chciał ;D
1
@Lionel_Messi10 tylko kup schabowe w mięsnym, takie dziurkowane żeby Ci zrobili. Bo sam raczej nie rozbijesz, a tak to one się napiją tego kefiru :D
4
@paweldunajecfcb tak szczerze to też się zastanawiam nad tym. Pasują mi niektóre postulaty konfederacji a niektóre całkowicie mnie odrzucają, tak samo z lewicą. XD nie ma na kogo.
1
@PatrychoO coś tam wpada w ucho ale jak szybko wpada to wypada. Muzyka Mroza mi nie siada a ten kawałek jest typowo w jego stylu. Myślałam, że będzie więcej Bambino albo Igo.
2
@messi564 ziemniaki ( ͠° ͟ʖ ͡°)
2
@Lionel_Messi10 układasz w misce schabowy cebula schabowy cebula, zalewasz kefirem, sól i pieprz i do lodówki :D może być na całą noc, ale najlepiej 24h. Potem sól, pieprz, trochę papryki, mąka, jajko, bułka tarta i jazda. Polecam mocno
19
Co tam u Was na obiad? U mnie wleciały schabowe w panierce, trzymane 24h w kefirze i cebuli. :D do tego młode pyry, mizeria i kompot z rabarbaru. Obiad topka :)
0
@AmigoBlancos a jeszcze mam jakiś kupon z 28 zł po kursie 4,5 że Real będzie zwycięzcą finału xd