1

Powinna być kartka...

0

Robert pewnie Bambę czytał to wie co i jak powiedzieć by Messiego przekonać.

0

@macio_944 mam nadzieję, że nie wypuszcza gry na stare generacje xd

0

Obejrzałam Cyberpunk Edgerunners. Świetne anime, cudna muzyka (także ta z gry), miejscówki, postaci... Klimat mega cyberpunkowy. Mnóstwo smaczków dla kogoś kto uważnie grał w grę. Rewelacja :D

6

Messi ma wytatuowany herb Barcy to na pewno wybierze Nas od pinionszków szejków. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@gumaz a na nic konkretnego. :D ,,na życie" :)

2

No to na finałach w Madrycie jestem +250 zł do przodu. Wszedl singiel Sabalenka i teraz drugi kupon Sabalenka + Alcaraz dokładny wynik 1 seta 6:3, 6:4 :D

0

@PatrychoO mi całkowicie opadło zainteresowanie po ogłoszeniu line upu xd

1

@Blantozaur zapytaj dziecka co chce i kup prezent. Hajs najprawdopodobniej i tak zgarną rodzice :D

2

@ViscaElBarca98 dużo zdrówka dla Buni. :) Super, że wszystko się udało.

0

@marcin62 duża jest immersja w tej grze ale gdzieś w połowie ją porzuciłam bo mnie znudziła xD

1

@Dari0G w Europie jesteśmy w TOP3 jeśli chodzi o samobójstwa. Widzę, że nie zrozumiałeś mojego komentarza. Chodzi bardziej o to, że rządzący (jak i opozycja) nie widzi kompletnie problemu a opieka psychiatryczna w Polsce to żart. Nie, Francuz nie zabija się bo w Polsce łamana jest konstytucja ;) ale dużo Polaków odbiera sobie życie przez brak perspektyw, słabą opiekę psychiatryczną i sytuację ekonomiczną.

2

W okolicach Poznania w tym roku tylko rzuciło się pod pociąg 38 osób. Ciekawa jestem ile takich osób jest w całej Polsce + samobójstwa popełnione w inny sposób. Chyba w tym roku idziemy na rekord. No ale w Polsce przecież fantastycznie się żyje. :D

0

@TR3YWAY koszulka rowerowa z kieszeniami z tyłu. Lepiej zainwestować w taką lepszą co ma mały zamek albo głębsze kieszenie. Nigdy mi telefon nie wypadł. Wygodnie na lędźwiach go masz i nie przeszkadza.

1

@Mario96w oj tam :D

4

Mnóstwo dziennikarzy i ludzi ze swiata piłki w Polsce i na calym świecie nienawidzi wręcz Realu i pragnie jego upadku. Ci ludzie uważają Viniego za prowokatora, a nie ofiare. A Vini odpowiada w najlepszy sposób: walcząc o Złotą Piłke.

Komentarz na stronie śmietankowych. Poprawił mi humor, nie ma co :D

7

Domy można stawiać na to, że Fati spieprzy setkę. Jeszcze się cieszy xD

2

@Jakchcesz jakbysmy tyle zapłacili za bilet też byśmy się cieszyli :D

6

Ale my gramy gówno. Wieczne słuchanie, wróci Pedri, wróci De Jong, wróci Dembele a tu się nic nie zmienia.

4

Wpuszczaj tego Yamala a nie Ferrana... No ja prdl...

0

Niech zdejmie tego De Jonga. Patrzeć się nie da...

0

To co, Xavi zmiany w 80 minucie? XD

1

Wpuścić Yamala i Dembele i gramy. Jak widzę to klepanie po obwodzie pola karnego to się niedobrze robi...

1

@Sulimo jeszcze nigdy w zgodzie się nie rozstałam przy tej grze. XD tzn bardziej przy Monopoly ale to to samo w zasadzie

0

@norbi77 mówiłam! :D Sowa w spalonej wiosce jest trudny. Powiem Ci, że farmienia by wbić wszystkie umiejętności jest mnóstwo. Mi się udało dopiero na NG+3 xD

0

Jak Messi nie dołączy do Barcelony to będzie większe rozczarowanie niż z Neymarem czy mniejsze? Moim zdaniem mniejsze :D teraz jednak każdy zdaje sobie sprawę z sytuacji finansowej i tego dziada Tebasa, a wtedy... Ach, co to było za letnie okienko.

1

@marcin62 czytałam w necie komentarz z którym się zgadzam w 100%. ,,Póki Microsoft będzie przyjmować każdą grę do GP to takich gier jak Redfall będzie aż nadto. Jestem pewny że gdyby deweloperzy byli zmuszeni udostępniać grę tylko w Microsoft Store to wzięliby się porządnie za tą grę. A tak to co? Wielu zagra bo co im szkodzi jak za darmo dają."

0

@norbi77 a uda Ci się wbić trofeum z odblokowaniem wszystkich umiejętności?

1

@norbi77 gratulacje :D Emma była łatwa ale tak jak mówisz jak się Isshin zdenerwował nie było ciekawie :) trzymam kciuki za 3 zakończenie.

0

@VegetaPolska w trójkę pograłam chwilę ale całkiem zniszczyli ten brudny klimat. :/ III część była taka szara i bura, a tutaj jakoś mi to niezbyt pasuje. VC za to przeszłam całe z przyjemnością :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?