0

Barca gra gówno i przegrywa z mocnym Realem 1:0, a tutaj taka kompromitacja. XD

0

Wstyd. Wstyd i jeszcze raz wstyd

0

Nie no Alonso powinien dostać bilet w jedną stronę

0

Co za cyrk ja jebie

1

@AmigoBlancos co w ogóle z Nim jest? Nie gra bo kontuzja czy Carlo go nie wystawia bo za słaby? XD zapomniałam już o Nim kompletnie

2

@Emhyr po prostu jakoś nigdy się nad tym nie zastanawiałam xD

4

@barcelonaLM e tam, człowiek się uczy całe życie

4

@IronSanHybrid mam nadzieję, że warto było porzucić rankedy dla tego dania... Wygląda pycha :D

20

Kiedy dowiedzieliście się, że ,,Prima Aprilis" znaczy dosłownie z łaciny 1 kwietnia? Bo ja przed chwilą. XD

0

Wystarczyło zobaczyć ,,kibiców" jak Leo przychodził do Paryża, jaka to jest dzicz i wtedy te gwizdy teraz nie dziwią. W sumie zdziwiłabym się gdyby było inaczej. Bydło.

0

@tbas bony turystyczne w założeniu miały pomóc przedsiębiorcom którzy prowadzą działalność turystyczną. Skończyło się tak, że chyba 90% bonów było zrealizowanych w Energylandii i elo

4

@MesQueUnClub_87 powstaje fajna nitka - zawsze znajdzie się ktoś kto ją spieprzy. Oby nie upadł ten pomysł.

0

@FCKubanczyk89 przyaktorzyła jak Vinicius xD

0

@Nazio87 no to dziś się nie popisałeś

0

@Nazio87 to chyba w tym sezonie za dużo tych meczów nie obejrzałeś

5

Brawo Robert :D dwie bramki, oby się przełamał

0

@Chada ja byłam na Mansonie w Stodole, stałam pod sceną i prawie mnie ludzie stratowali. Pół koncertu nie pamiętam bo prawie zemdlałam. XD a zanim koncert się zaczął to już ludzi wynosili. Piękna sprawa

0

@Janas11224 ale co nie oryginał?

1

@PatrychoO i tak już się podjarałam. :D mam nadzieję, że uda mi się kupić bilet.

0

@PatrychoO no wydaje mi się, że albo sprzedaż albo podadzą kiedy rusza sprzedaż, niemniej trzeba być w gotowości. ;D ja w tym roku Next Fest w Poznaniu w kwietniu, potem Podsiadło na Narodowym i HEY w październiku, a dopiero co rusza sezon koncertowy. Może się wybiorę na Jarocin ale to nic pewnego xD w każdym razie rok bez min. 5 koncertów rokiem straconym. :)

0

@Janas11224 ja mam białą i różowego pada i też oddaje :D ale ładnie wygląda też. Kwestia opatrzenia się

1

@PatrychoO dużo masz do nadrobienia ale najważniejsze, że zacząłeś. :D jakie plany w tym roku? Za 6 dni rusza sprzedaż na Męskie Granie ^^ ciekawe kto będzie w obsadzie.
@Kidd Bon Jovi? Top

1

Do koncertowiczów: jakie były Wasze najlepsze doświadczenia koncertowe? Najlepsze momenty?

Ja miałam im mnóstwo, ale jeden z najlepszych to Jarocin dwa lata temu, koncert HEY (który zagrał po dużej przerwie), skwar, a po chwili ulewa. Tłum śpiewający razem ,,Moja i Twoja nadzieja" nawet po zakończeniu koncertu.
Tak mi się wzięło na wspominki hey'owe bo zapowiedzieli koncert na 30-lecie zespołu w październiku w Spodku. :D oczywiście będę. Kocham HEY od gówniaka, koncerty solowe Nosowskiej są super ale HEY to zupełnie inna energia. :)

0

Ja na powrót Leo się nie nastawiam, jak wróci, wleci koszuleczka upamiętniająca to wydarzenie (tak jak koszulka z ostatniego jego sezonu, który tu grał). Przynajmniej nie będę rozczarowana jak nic nie wyjdzie :D

0

@Janas11224 ja sprzedałam PS4 Slim 1TB za 900 zł bez gier. Więc myślę, że 650-700 będzie oki.

0

@Janas11224 witamy ponownie w rodzinie PS. :D

1

@Jakchcesz szczególnie ten Bloodborne. XD nice try

0

@Messibestplayerintheworld jak kibice zrzute zrobią :D

6

@Objectivo wyszło super, smacznego :)

3

Ach, skończyłam właśnie Cyberpunka. Kupiłam go na premierę ale dopiero teraz na PS5 go ograłam. Oj Redzi potrafią w misje poboczne i postaci. Misje z Panam, Judy i Kerrym najlepsze. :D
Wybrałam zakończenie i związek z Panam. :D mega wzruszające zakończenie a Panam top mimo że jestem hetero kobietą. XD Kto się waha, niech się nie waha. Na początku ciężko mi było wbić się w ten świat, ale jak już się wkręciłam to łezka w oku się zakręciła. Szkoda, że ta gra nie wyszła teraz, w takim stanie jak jest obecnie i tylko na nowe konsole. Cyberpunk TOP! Czekam na DLC :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?