clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No i po platynie w Hogwarts Legacy :') brakuje mi jednej strony z dziennika i mam buga z ćmą.
4
@maciar jak mają mieć pie***niętego dziadka to lepiej żeby go nie miały
70
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzny!
2
@Rust_Cohle w Biedronce, 24 zł/kg.
@tristan87 to chyba trafiłeś na promkę
22
Potrzebuje papryki do obiadu więc kupiłam jedną, zapłaciłam 7 zł. XD kocham ten kraj. Patrząc na najniższą krajową to prawie pół h trzeba pracować by kupić paprykę.
9
Szkoda tej ostatniej sytuacji no ale każdy ma swojego Dembele :D
1
Poznań dziś nie zaśnie :D
18
Cristiano to miał jednak łeb. Wypisał się z europejskiej piłki to automatycznie jest lepszy od Messiego, który odpada z LM. Goat
2
@Sulimo pamiętam parę lat temu filmiki z Nim jak miał niby 14 lat i jak wyglądał na tle innych dzieciaków. :D
5
@ZielonySzparag nie, nie ma
0
@agaFCB ja zawsze jak jest sezon zbieram sobie lipę. Suszę na kaloryferze i robię z tego herbatki jak jestem chora. Najlepszy sposób by się wypocić, a tak na szybko to chyba tylko leki + wypocenie się
0
@LS tutaj niestety dwie drużyny przegrać nie mogły, dlatego mam nadzieję, że Bayern odpadnie w następnej fazie :D
6
Barca lepiej się zaprezentowała przeciwko Bayernowi niż PSG XD
9
Bądź uprzywilejowany bo nie dotyczy Cię finansowe fair play, ściągaj piłkarzy za setki milionów, płać im kolejne miliardy i graj tak jak PSG. :D ŻE-NA-DA!
4
Tylko przegrana Realu cieszy mnie tak samo jak porażka PSG.
0
@Deathwing112 xdd
4
W dwumeczu nie strzelić żadnej bramki mając taką pakę. XDDDDD
2
@Barca1992 tak, bo największy rywal czyli Mbappe też odpada ^^
3
Takie nazwiska, takie pieniądze a taka kupa. :D
6
Tam nikt nie będzie umierał na boisku za ten szejkowy twór. Im się nawet biegać nie chce.
3
Ale w przyszłym sezonie to już na pewno, c'nie PSG?
0
@Nhyz ja platynuję. Najbardziej jestem dumna z platyny w Sekiro, Wiedźmina 3 (zbieranie kart jest bardzo czasochłonne) i Bloodborne. :D
0
@FanBarcy22 a nie wiem, nie przyglądałam się aż tak :D muszę to sprawdzić
0
@wasacz ja grę wyłączyłam po SPOILER
.
.
.
.
.
śmierci J. Nie włączyłam już i sprzedałam
0
@FrankliN7 to jeden z tych seriali gdzie po zakończeniu 1 sezonu, do 2 nie usiądę :D niestety, mimo że 1 sezon mi się bardzo podoba
12
Wspaniały był ten nowy odcinek TLOU.
0
@Janas11224 a ja z Sebą :D
3
@Lionel_Messi10 dobrze jest, myślałam, że wrzucisz parówki xD
5
Najlepiej będzie jak te 3 punkty zaważą na mistrzostwie. Wtedy Madryt będzie płonął xD
2
Co inni zabrali, ten sędzia oddał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Żartuje, żenada max.