1

No i po platynie w Hogwarts Legacy :') brakuje mi jednej strony z dziennika i mam buga z ćmą.

4

@maciar jak mają mieć pie***niętego dziadka to lepiej żeby go nie miały

70

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mężczyzny!

2

@Rust_Cohle w Biedronce, 24 zł/kg.
@tristan87 to chyba trafiłeś na promkę

22

Potrzebuje papryki do obiadu więc kupiłam jedną, zapłaciłam 7 zł. XD kocham ten kraj. Patrząc na najniższą krajową to prawie pół h trzeba pracować by kupić paprykę.

9

Szkoda tej ostatniej sytuacji no ale każdy ma swojego Dembele :D

1

Poznań dziś nie zaśnie :D

18

Cristiano to miał jednak łeb. Wypisał się z europejskiej piłki to automatycznie jest lepszy od Messiego, który odpada z LM. Goat

2

@Sulimo pamiętam parę lat temu filmiki z Nim jak miał niby 14 lat i jak wyglądał na tle innych dzieciaków. :D

5

@ZielonySzparag nie, nie ma

0

@agaFCB ja zawsze jak jest sezon zbieram sobie lipę. Suszę na kaloryferze i robię z tego herbatki jak jestem chora. Najlepszy sposób by się wypocić, a tak na szybko to chyba tylko leki + wypocenie się

0

@LS tutaj niestety dwie drużyny przegrać nie mogły, dlatego mam nadzieję, że Bayern odpadnie w następnej fazie :D

6

Barca lepiej się zaprezentowała przeciwko Bayernowi niż PSG XD

9

Bądź uprzywilejowany bo nie dotyczy Cię finansowe fair play, ściągaj piłkarzy za setki milionów, płać im kolejne miliardy i graj tak jak PSG. :D ŻE-NA-DA!

4

Tylko przegrana Realu cieszy mnie tak samo jak porażka PSG.

0

4

W dwumeczu nie strzelić żadnej bramki mając taką pakę. XDDDDD

2

@Barca1992 tak, bo największy rywal czyli Mbappe też odpada ^^

3

Takie nazwiska, takie pieniądze a taka kupa. :D

6

Tam nikt nie będzie umierał na boisku za ten szejkowy twór. Im się nawet biegać nie chce.

3

Ale w przyszłym sezonie to już na pewno, c'nie PSG?

0

@Nhyz ja platynuję. Najbardziej jestem dumna z platyny w Sekiro, Wiedźmina 3 (zbieranie kart jest bardzo czasochłonne) i Bloodborne. :D

0

@FanBarcy22 a nie wiem, nie przyglądałam się aż tak :D muszę to sprawdzić

0

@wasacz ja grę wyłączyłam po SPOILER
.
.
.
.
.
śmierci J. Nie włączyłam już i sprzedałam

0

@FrankliN7 to jeden z tych seriali gdzie po zakończeniu 1 sezonu, do 2 nie usiądę :D niestety, mimo że 1 sezon mi się bardzo podoba

12

Wspaniały był ten nowy odcinek TLOU.

0

@Janas11224 a ja z Sebą :D

3

@Lionel_Messi10 dobrze jest, myślałam, że wrzucisz parówki xD

5

Najlepiej będzie jak te 3 punkty zaważą na mistrzostwie. Wtedy Madryt będzie płonął xD

2

Co inni zabrali, ten sędzia oddał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Żartuje, żenada max.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?