8

Nie rozumiem osób, które twierdzą, że to, że odpadliśmy to nie jest w dużej mierze wina Xaviego. Pierwszy mecz mógł być decydujący to wystawił Alonso, w drugim meczu nie wystawia Torresa tylko czeka na nie wiadomo co grając 4 pomocnikami gdzie żaden nie potrafi podać do przodu. Nie zmienia Raphinhi, który był parodią piłkarza. No i wisienka na torcie, Alonso za Araujo. Zawodnicy dali dupy ale decyzje personalne były złe i trzeba to powiedzieć. Uwielbiam Generała, jest naszą legendą i cieszę się, że został trenerem Barcy ale Xavi za dużo kombinuje a tam gdzie ma zaryzykować jest niesamowitym betonem.

3

Wypadła ze składu dwójka dzieciaków i chłop co dobre mecze przeplata z tragicznymi i nie istniejemy. XD

1

Fati co sabotuje xD

0

Xavi mam wrażenie, że myśli, że jest jakimś wizjonerem który zmieni football, a te jego wizję to jakiś śmiech.

0

Lech Poznań > FC Barcelona

0

Xavi chyba te zmiany robi na chybił trafił

19

Alonso wchodzi za Araujo XDD dobra, to przestało być zabawne

3

I dobrze, z takim graniem nie zasługujemy na puchary.

6

Xavi przeczytał na Bambie co ma zrobić. Lepiej późno niż wcale

1

Xavi jak coś wymyśli to się tego trzyma do końca, zero zmian, ja pierdole

1

Raphinha jest żenujący.

1

Niech wpuści tego Torresa, gorzej nie zagra niż reszta gwiazd na boisku

2

W środku pola nie ma nikogo kto potrafi podać. Smutne.

1

@Kidd no i humor gitówa

2

Dobić ich to będzie się mówić mniej o 8:2. :D

1

I potem Vini się dziwi, że go kopią jak psa. Ale to jest cyrkowiec.

3

To jest liga mistrzów czy ekstraklasa?

5

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale by sobie człowiek obejrzał taką manitę na Realu.

0

Wydaje mi się, że spalony xD

1

@IronSanHybrid według Niego konsola kosztuje 3300 a nie 2700. Jak widać @wasacz jest tak samo dobry z matematyki jak i znajomości optymalizacji gier

1

@Janas11224 ja mam ok 35h coś takiego, ani jednego błędu. :D

7

Xavi już myśli jak spi****** humor kibicom wystawiając 11-stkę w Manchesterze. :D to o Torre zapomniał.

15

Serio nie sądziłam, że Xavi będzie takim betonem trenerskim. W sumie nie wiem po czym wnosiłam to, że będzie dawał szansę młodym ale no... Czegoś takiego to się nie spodziewałam.

7

Po co ma ogrywać młodych jak na ważny mecz znów wystawi Alonso i Albę. Co za dramat.

0

Fati jest tak beznadziejny... Źle się na to patrzy ;(

9

Ale Xavi ostatnio irytuje niesamowicie...

4

W tym momencie nawet Kessie bardziej zasługuje na tę ,,10" na plecach...

6

@Faro on to potrzebuje koszulki nowego zespołu. Najlepiej już latem.

2

Oby Robercik się przełamał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?