clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Nie rozumiem osób, które twierdzą, że to, że odpadliśmy to nie jest w dużej mierze wina Xaviego. Pierwszy mecz mógł być decydujący to wystawił Alonso, w drugim meczu nie wystawia Torresa tylko czeka na nie wiadomo co grając 4 pomocnikami gdzie żaden nie potrafi podać do przodu. Nie zmienia Raphinhi, który był parodią piłkarza. No i wisienka na torcie, Alonso za Araujo. Zawodnicy dali dupy ale decyzje personalne były złe i trzeba to powiedzieć. Uwielbiam Generała, jest naszą legendą i cieszę się, że został trenerem Barcy ale Xavi za dużo kombinuje a tam gdzie ma zaryzykować jest niesamowitym betonem.
3
Wypadła ze składu dwójka dzieciaków i chłop co dobre mecze przeplata z tragicznymi i nie istniejemy. XD
1
Fati co sabotuje xD
0
Xavi mam wrażenie, że myśli, że jest jakimś wizjonerem który zmieni football, a te jego wizję to jakiś śmiech.
0
Lech Poznań > FC Barcelona
0
Xavi chyba te zmiany robi na chybił trafił
19
Alonso wchodzi za Araujo XDD dobra, to przestało być zabawne
3
I dobrze, z takim graniem nie zasługujemy na puchary.
6
Xavi przeczytał na Bambie co ma zrobić. Lepiej późno niż wcale
1
Xavi jak coś wymyśli to się tego trzyma do końca, zero zmian, ja pierdole
1
Raphinha jest żenujący.
1
Niech wpuści tego Torresa, gorzej nie zagra niż reszta gwiazd na boisku
2
W środku pola nie ma nikogo kto potrafi podać. Smutne.
1
@Kidd no i humor gitówa
2
Dobić ich to będzie się mówić mniej o 8:2. :D
1
I potem Vini się dziwi, że go kopią jak psa. Ale to jest cyrkowiec.
3
To jest liga mistrzów czy ekstraklasa?
5
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ale by sobie człowiek obejrzał taką manitę na Realu.
0
Wydaje mi się, że spalony xD
1
@IronSanHybrid według Niego konsola kosztuje 3300 a nie 2700. Jak widać @wasacz jest tak samo dobry z matematyki jak i znajomości optymalizacji gier
1
@Janas11224 ja mam ok 35h coś takiego, ani jednego błędu. :D
7
Xavi już myśli jak spi****** humor kibicom wystawiając 11-stkę w Manchesterze. :D to o Torre zapomniał.
15
Serio nie sądziłam, że Xavi będzie takim betonem trenerskim. W sumie nie wiem po czym wnosiłam to, że będzie dawał szansę młodym ale no... Czegoś takiego to się nie spodziewałam.
7
Po co ma ogrywać młodych jak na ważny mecz znów wystawi Alonso i Albę. Co za dramat.
0
Fati jest tak beznadziejny... Źle się na to patrzy ;(
9
Ale Xavi ostatnio irytuje niesamowicie...
4
W tym momencie nawet Kessie bardziej zasługuje na tę ,,10" na plecach...
6
@Faro on to potrzebuje koszulki nowego zespołu. Najlepiej już latem.
2
Oby Robercik się przełamał