0

Nie no, nie możemy tego zremisować...

2

Kounde XDDDDDDD

6

Lewy jak Luisito, im gorsze gówno grał tym większy pewniak, że strzeli bramkę z niczego xD

0

@karci0 no tak, tak. Słusznie ale śmiesznie to wyglądało :D jak tylko komentatorzy zaczęli komentować zła grę to akurat strzelali.

7

Krytykowali Raphinhę - po minucie strzela
Krytykowali Roberta - po minucie bramka

XD jaja

0

@Transu96 dla mnie ta FIFA też jest szczęśliwa ale pod względem hajsu. XD

5

@macio_944 prostokątna pizza nie tuczy, bo Twój organizm jest przyzwyczajony że pizza jest okrągła i jak się zje prostokątną to organizm nie wykrywa kalorii. Tak czytałam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@The Game 10 nie, Poznań na szczęście ^^

3

@macio_944 a daj pan spokój, z tego wszystkiego kompletnie straciłam apetyt i idę spać z pustym brzuchem a tu takie coś. Serca nie masz za grosz

13

Uwielbiam to jak ktoś napisze jakiś post i potem robi się z tego mały viral. Miłego wieczoru :D i punktualnej pizzy.

0

@Ogorinho1974 e tam, najsmutniejsze urodziny w życiu (nie, pizza nie ma z tym nic wspólnego) to i nie ma się czym chwalić. Raczej napisałam to by podkreślić ważność tej pizzy :D nie było to zwykłe zamówienie na weekendowe obżarstwo tylko miało jakiś cel.

0

@Colin94 dziękuję. :D 8 dych piechotą nie chodzi by im popuścić. W takim razie jutro do nich pisze.

0

@ToWinaSedziego tylko tutaj pizzę mieli przywieźć o 20:30, pół h dałam im spóźnienia bo to różnie bywa a o 21 już zamknięte i telefon wyłączony. XD

0

@Ogorinho1974 dziękuję

0

@JimMorrisonFCB dziękuję. No zostałam bez jedzenia w urodziny, bo naiwnie czekałam na tę pizzę ale no nie wyszło :)

0

Mieliście kiedyś sytuację, że zamówiliście coś na pyszne.pl i zamówienie nie przyjechało? Zamówiłam sobie urodzinową pizzę, przez 3h wisiał status, że zamówienie jest w drodze a teraz niby dostarczone jak restauracja od 2h nieczynna. :| Miał ktoś taką sytuację?

3

Brawo Pedri. Większa skuteczność niż tych pseudo napadziorów.

0

@Mario96w ucho + rozbity samochód

1

@Mario96w po ostatnim wydarzeniu z pogryzieniem pani bo przepuściła delikwenta na pasach, nic mnie już nie zdziwi. :D

0

@AlwaysBlaugrana myślę, że jest też duże przyzwolenie na takie coś. Jak oszukają Cię w internecie to policja po jakimś czasie umorzy postępowanie bo nie wykryto sprawcy, to samo z kradzieżą roweru nawet jak jest monitoring...

0

@Encore u mnie zaczęło się od bidonu ukradzionego z roweru :D od tego czasu na szczęście spokój, ale chciałam kupić sobie nowy rower, dość drogi i teraz bardzo się waham.

3

Nie wiem jak jest u Was ale w Poznaniu i okolicach jest takie złodziejstwo, że naprawdę ręce opadają. Bez żadnego zawahania wchodzą na klatki czy do piwnic, kradną rowery, wózki, wszystko po prostu wynoszą. Niedaleko mnie jednej nocy 4 włamania do sklepów, ktoś chodzi i próbuje w nocy otwierać drzwi. Serio nie wiem co się porobiło... Już oszukiwanie ludzi w internecie przede wszystkim na OLXie przemilczę. Plaga złodziei i oszustów od jakiegoś czasu. :|

0

@sonek no może, jednak wpuszczanie tykającej bomby na boisko by dać sygnał Jordiemu nie jest zbyt bezpieczne.

1

Jestem ciekawa co Xavi widzi w Alonso, czego my nie widzimy w telewizji. Może na treningach jest najlepszy, a na meczu się spala. Albo po prostu każdy trener ma swoich ulubieńców, których wystawianie nie ma nic wspólnego z logiką.

3

@fcbarcafan19 kiedyś miało się C+ i miało się wszystko a teraz? Canal +, Eleveny, Polsat Sport Premium, Viaplay.

XDD

0

@michal26 moja przyjaciółka ma białaczkę, nawet jakby miała przeszczep to i tak musi czekać. Nie, nie na dawce... Na miejsce w szpitalu. Jest kilkanaście łóżek na transplantologii szpiku, a setki osób oczekujących. Czyli nie dość, że musisz mieć silny organizm by walczyć z rakiem, znaleźć dawcę z którym masz zgodność to jeszcze czekać na przeszczep bo nie ma miejsca.

2

@Janas11224 takie fajne auto a kartkę na ziemię się rzuca? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@Gaunter daj sobie z nią spokój. Pewnie ma na oku kogoś innego, a z Ciebie zrobi sobie plan B. Omijać takie laski szerokim łukiem. To, że ona Ci nie odpisuje nie znaczy, że ją ,,osaczyłeś" więc siebie nie obwiniaj. Z tego co piszesz jest niedojrzała i tyle.

3

@JimMorrisonFCB niektórzy wrzucają zdjęcia auta, niektórzy milion zdjęć bombelków na FB czy zdjęcia sałatki. Auto ma fajne, to się pochwalił. Niektórzy chwalą się biurkiem, inni autem, a ktoś jeszcze inny żarciem. Ja dodawałam swojego czasu zdjęcia tortów które robiłam, jestem pozerką i się chwalę, że umiem a pewnie w cukierni kupiłam. XD

1

@Ojciec5tkidzieci obie części są tak samo dobre, co jest rzadkością. Jednak częściej oglądałam pierwszą część i do Niej mam większy sentyment, jak miałabym wybrać pod przymusem to 1. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?