0

@gumaz słabo, nie ma za bardzo o czym opowiadać. :(
@cules100pro udowadniam

1

Szukanie księżyców demimoza w Hogwarts Legacy to inny wymiar bólu. XD

1

@partymaker niestety :( ale SPOILER


jak wyszedł ten wielki spod ziemi to miałam ciary xD

3

@AduŚ07 ten odcinek miał premierę w piątek ze względu na Super Bowl więc już można go oglądać od dwóch dni :D

4

Cholera mocny ten 5 odcinek TLOU.

2

Araujo, Pedri... A my ciągle ładujemy się w jakieś transfery pokroju Ferrana czy Raphinhi za grube miliony, a grają Ci kupieni za małe pieniądze.

4

Piękny Ronald zatopił żółtą łódź podwodną

9

Kessie dzisiaj całkiem spoko mecz

0

Lepiej byłoby grać w 10 niż z Brazylijczykiem xD

2

Nie da się na Raphinhę patrzeć.

1

Niech zdejmie tego Raphinhę...

0

Ale ten Brazylijczyk jest rzadki...

2

Jaki to jest dzikkkkkk

4

Jakby to był Vini a nie Balde to by się przewrócił o którąś z wystawionych nóg i karniaczek. XD

5

Wytrzymać do końca i w drugiej połowie uspokoić, bo ostatnie minuty nerwowe

8

Kartka? Sędzia odklejony xD

5

Fatalnie to wyglądało :(

0

Ajjj, Lewy teraz blisko

0

Ale teraz pograli TOPP

1

Po zwycięstwo! :d

1

@Kgorecki2500 niestety, było z Nim bardzo źle ale między innymi fani Wiedźmina zrobili zrzutkę i dzięki rehabilitacji udało mu się wrócić do normalności. :D
@esem91 różni się grafiką, wątek główny jest taki sam. Więcej twarzy postaci jest np. :)

7

Dopiero teraz siadłam do nowej misji w Wiedźminie 3 która jest w Diablim Dole. Zawsze mnie to ciekawiło, bo ta lokalizacja wydawała się niedokończona - jakieś kraty, zwłoki i ogień za nimi. Misja dodana wraz z aktualizacją. :D jaram się, bo w końcu coś nowego, słychać momentami, że pan Jacek Rozenek jest po udarze, bo mówi wolniej. Polecam wszystkim wrócić choćby dla tej jednej krótkiej przygody.

0

@masq Biohazard

0

@Nazio87 czyść obozy bandytów, sprzedawaj fanty, znajduj skrzynie z okiem bo tam jest 500 monet. :D

11

@John_Doe Nie wydarzyło by się to, gdyby trzymanie psa na łańcuchu nie byłoby karane.

What?

0

@Toretto brązowa najładniejsza moim zdaniem. :D ale jak migał Ci beż to bierz beż :)

0

@Toretto różowy ciężko dobrać do czegoś. Jak masz czarną to właśnie beżową, brązową albo białą. Zależy w co ubiera się Twoja kobieta.

1

@Toretto kup Mini, bo baby jest tak małe że nic do Niego nie wchodzi. Z ekskluzywnych marek polecam też Geigera.

0

@masq nie ograłam. Tak samo nowego GoWa. :( Zaległości mam

2

@Medium widziałam urawek tego jak dawali sobie prezenty. Nie znam typa ale żal mi go było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?