clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz słabo, nie ma za bardzo o czym opowiadać. :(
@cules100pro udowadniam
1
Szukanie księżyców demimoza w Hogwarts Legacy to inny wymiar bólu. XD
1
@partymaker niestety :( ale SPOILER
jak wyszedł ten wielki spod ziemi to miałam ciary xD
3
@AduŚ07 ten odcinek miał premierę w piątek ze względu na Super Bowl więc już można go oglądać od dwóch dni :D
4
Cholera mocny ten 5 odcinek TLOU.
2
Araujo, Pedri... A my ciągle ładujemy się w jakieś transfery pokroju Ferrana czy Raphinhi za grube miliony, a grają Ci kupieni za małe pieniądze.
4
Piękny Ronald zatopił żółtą łódź podwodną
9
Kessie dzisiaj całkiem spoko mecz
0
Lepiej byłoby grać w 10 niż z Brazylijczykiem xD
2
Nie da się na Raphinhę patrzeć.
1
Niech zdejmie tego Raphinhę...
0
Ale ten Brazylijczyk jest rzadki...
2
Jaki to jest dzikkkkkk
4
Jakby to był Vini a nie Balde to by się przewrócił o którąś z wystawionych nóg i karniaczek. XD
5
Wytrzymać do końca i w drugiej połowie uspokoić, bo ostatnie minuty nerwowe
8
Kartka? Sędzia odklejony xD
5
Fatalnie to wyglądało :(
0
Ajjj, Lewy teraz blisko
0
Ale teraz pograli TOPP
1
Po zwycięstwo! :d
1
@Kgorecki2500 niestety, było z Nim bardzo źle ale między innymi fani Wiedźmina zrobili zrzutkę i dzięki rehabilitacji udało mu się wrócić do normalności. :D
@esem91 różni się grafiką, wątek główny jest taki sam. Więcej twarzy postaci jest np. :)
7
Dopiero teraz siadłam do nowej misji w Wiedźminie 3 która jest w Diablim Dole. Zawsze mnie to ciekawiło, bo ta lokalizacja wydawała się niedokończona - jakieś kraty, zwłoki i ogień za nimi. Misja dodana wraz z aktualizacją. :D jaram się, bo w końcu coś nowego, słychać momentami, że pan Jacek Rozenek jest po udarze, bo mówi wolniej. Polecam wszystkim wrócić choćby dla tej jednej krótkiej przygody.
0
@masq Biohazard
0
@Nazio87 czyść obozy bandytów, sprzedawaj fanty, znajduj skrzynie z okiem bo tam jest 500 monet. :D
11
@John_Doe Nie wydarzyło by się to, gdyby trzymanie psa na łańcuchu nie byłoby karane.
What?
0
@Toretto brązowa najładniejsza moim zdaniem. :D ale jak migał Ci beż to bierz beż :)
0
@Toretto różowy ciężko dobrać do czegoś. Jak masz czarną to właśnie beżową, brązową albo białą. Zależy w co ubiera się Twoja kobieta.
1
@Toretto kup Mini, bo baby jest tak małe że nic do Niego nie wchodzi. Z ekskluzywnych marek polecam też Geigera.
0
@masq nie ograłam. Tak samo nowego GoWa. :( Zaległości mam
2
@Medium widziałam urawek tego jak dawali sobie prezenty. Nie znam typa ale żal mi go było.