clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Komentarz usunięty
0
@macio_944 a przeszedłeś już to RDR2? :D
0
@masq nigdy nie grałam w żadną część. :D aż sama się sobie dziwię
0
@wasacz no to kup Hogwarts Legacy na PS5. ^^
0
@macio_944 ja się przekonałam do Cyberpunka, mam na razie 15 h, dawkuję sobie i bawię się super. Cieszę się, że wychodzi dodatek, jednak pewnie zanim przejdę podstawkę to zdążą go wydać i naprawić. XD
0
@wasacz mi mówili, że po co kupuję PS5 na premierę by być betatesterem. Teraz po dwóch latach oni kupują konsole za 3k, ja na premierę za 2300 bez awarii. Co masz zrobić jutro, zrób dziś. Przejechałam się tylko na Cyberpunku na premierze, a kupiłam dziesiątki rzeczy na premierę i nie żałuję :D
@Nazio87 ja otwieram te bez czarów. :D ogólnie zwiedzanie Hogwartu mega mnie odpręża.
0
@Nazio87 dziś godzinę biegałam po zamku i otwierałam skrzynki, a potem sobie zwiedzałam okolice. :D misje stoją w miejscu
0
@PawkoFCB fabuła 35 h, wymaksowanie 70 h. Ja się boję, że za tydzień już nie będę mieć w co grać. :D
1
@DawidekFCB Lies of P, AC Mirage. Na Hogwarts już nie czekam bo gram cały dzień. XD
1
@Hubsao nie do wyobrażenia :(
0
@GOATessi mi przydzielił Gryffindor i zaakceptowałam :D
0
@Nazio87 ja spędziłam 20 minut na tworzeniu postaci, bo nie mogłam się zdecydować co i jak xD
1
@kiper09 ps5 i wersja deluxe z wcześniejszym dostępem
@deszczyk89 ja szczerze mówiąc w ogóle nie czytałam co będzie w tej grze, tylko widziałam trailery więc też będę odkrywać wszystko sama :D
0
@deszczyk89 na razie zapowiada się super :D
3
Minuta i odpalamy Hogwarts Legacy. :D
2
Ale bym sobie obejrzała taki mecz Barcy za Xaviego.
4
Z jednej strony szkoda, że Robert nie strzelił ale z drugiej zajebiście, że inni strzelili i nie jesteśmy zależni tylko od Lewego.
1
No i wchodzi madryciok zrobić sabotaż.
0
Oby się chłopak odblokował!
2
Nie no to było zaskakujące :D bliskoooo
0
Szkoda, bo Lewy by poćwiczył karne :D
0
Raphinha jedno dobre zagranie na 10 skopanych xD
0
W końcu brameczka naszej nowej 6 :D
1
Oby ktoś się nabrał na Raphinhę latem...
0
Kessie się spłacił ^^
0
Nie no Rakieta, nie podobasz mi się już.
0
@Janas11224 ile mniej więcej czasu Ci zajęła?
1
Kolejny mecz w stylu ,,dopisać 3 punkty i zapomnieć". Atletico Barcelona normalnie. XD
2
Ansu w takim momencie meczu i w takim miejscu takie podanie. Ręce opadają...
0
Jeszcze Kessie. XD