6

@pt9 nie, niedobrze. Zabicie psa to nie jest rozwiązanie bo równie dobrze uporczywi sąsiedzi po śmierci tamtego mogli wziąć następnego i jego męczyć. Jak można tak w ogóle napisać, że dobrze, że zabili psa. Widać, że nie lubisz psów ;)

3

@pt9 nie dość, że właściciele zgotowali psu piekło to jeszcze życzliwi sąsiedzi. Teraz na szczęście są organizacje które zabrałyby tego psa. Biedne stworzenie.

2

@Jakchcesz oby HBO z TLOU wyznaczyło nowe trendy w produkcji seriali na podstawie gier. Chociaż patrząc na Netflixa to oni wniosków i tak nie wyciągną...

1

@macio_944 najgorsze jest to, że oni idą w zaparte, że to dobry serial i będą produkować następne gówno jak Wiedźmin w Afryce :|

7

Jakiś gościu policzył ile scen z Wiedźmina Netflixowego jest zgodnych z książką 1:1. Otóż mniej niż 3%. To się Netflix popisał :D

3

@IronSanHybrid Wilkowyje nie pomyje :D

6

@JimMorrisonFCB gaz zawsze mam przy sobie ale czuję, że jakbym zobaczyła kogoś kto rozrzuca ten syf to gaz nie byłby potrzebny, taka adrenalina by mi się włączyła xD

2

@JimMorrisonFCB ogólnie trzeba uważać w okolicach właśnie Cytadelii mam wrażenie :(
@Ogorinho1974 trzeba by się zaczaić na takiego delikwenta albo delikwentkę ale to jest nie do zrobienia. :(

1

@hefaj6 wsparłam, mój 1% też poleci do Was. Trzymajcie się

4

@JimMorrisonFCB te tereny gdzie jest Cytadela, ulica Armii Poznań przy boiskach SP 13

5

@IronSanHybrid u Nas pączki sprzedają bez nadzienia, nadzienie osobno płatne w pojemniczku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

@Conradxc też śmieciuchami, bo po psie trzeba sprzątać.

11

@Persili nawet bym nie zauważyła tylko mój pies zaczął je obwąchiwać, na szczęście jest taki, że on nic nie zje od obcego a tym bardziej na dworze jak coś leży więc je zostawił. No ale serce mi na moment stanęło ;(

15

@cris2706 brak słów, przecież to jest moment jak pies coś zje, a właściciel może się nie zorientować. Jak się zorientuje to często jest za późno. Nie mówię już o bezdomnych kotach...

7

@Objectivo ja tak samo, bez pytania po prostu utylizacja i zapominamy.
@IronSanHybrid no u mnie są inne zwyczaje widocznie wśród śmieciuchów :D

116

Dziś chodziłam 10 minut po parku i zbierałam zatrute kawałki parówek. Z gwoździami i pewnie z czymś jeszcze. Niektórzy ludzie to są takie odpady ludzkie, że po prostu słów mi brakuje.

0

@Lionel_Messi10 były bo ich nie było, teraz Sony rzuciło mnóstwo konsol na rynek i poszło w promocję. Ciężko przewidzieć co będzie za pół roku. Co masz kupić jutro, kup dziś :D

1

@Lionel_Messi10 ceny raczej niższe nie będą, bo Sony podniosło cenę rekomendowaną z 2299 na 2699 :D

1

@wasacz widzisz, Ty mówisz że wydają kilka gier na premierę a gier będzie ponad 30+. Potem dojdzie do tego Horizon FW czy Hogwarts Legacy. Serio zanim zaczniesz komentować to się zorientuj, bo gadasz o czymś a nawet nie sprawdzisz. ,,Goła" konsola która zawiera PS Collection czyli kilkanaście gier na dzień dobry, Astro Boy zainstalowany na dzień dobry za free czy setki gier w PS Plus Premium. Poprzedni VR był nietrafiony, bo miał bardzo małą rozdzielczość, ten zapowiada się naprawdę spoko - co do ceny już się wypowiadałam, dla mnie przesadzona ale nie o tym jest ta dyskusja.
@Kidd albo nie wiem czy grałeś w kręgle. :D jedynym minusem było to, że czasem trzeba było meble przestawiać bo potrzebował dużo miejsca. XD dla dzieciaków nie ma lepszej konsoli niż Xbox 360 nawet teraz

2

@Kidd też miałam. Szczególnie te olimpijskie sporty jak się skakało pod telewizorem albo rzucało oszczepem. XD można było się nieźle przy tym zmęczyć.

1

@wasacz no to nie gadaj głupot. XD napisałeś, że 3300, teraz, że jednak 2999 a parę dni temu była w Neonecie za 2799 z grą czy tam dodatkowym padem i za tyle się do wyrwania jak ktoś popoluje parę dni. Czyli de facto 500-600 zł mniej niż napisałeś swoje ,,minimum".

1

@Kidd niestety ale PlayStation trochę odeszło od tych gier interaktywnych, do takiego czegoś najlepszą konsolą jest Xbox 360, bo tego tam było multum. Sony poszło teraz bardziej w VR i teraz wypuszczają VR2. Są takie gry, gdzie można grać przez telefon i to w kilka osób, ale takich typowo sportowych to ciężko.

3

@wasacz PS5 minimum ile? XDDD może się zorientujesz zanim skomentujesz

1

@Zoker dualsense jest wystarczający ^^

3

@RoberDzik PS5. Na PlayStation też masz odpowiednik game passa już + dochodzą exy i bardziej zaawansowany pad. Wibracje w dualsense robią niesamowite wrażenie.

8

Ale by sobie Messi pewnie popykał w Xaviballa z Pedrim, Gavim i Robercikiem

3

Wypalony brazol, Messi który zdobył wszystko i mu się nie chce i Mbappe, który romansował z Realem a na końcu wybrał pieniążki. :D

2

Niech ten kloc z petrodolarów w końcu się przewróci.

2

PSG jeszcze niech kupi z 3 gwiazdy, wtedy już na pewno stworzą fajny zespół. XD

6

@ChessInfo czips się odpalił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?