1

Dembele to coś umie prócz szybkiego biegania?

3

Ale bym sobie zobaczyła takiego Dembele na ławce.

3

Zdejmijcie tego cyrkowca z boiska. Dembele wyjazd na ławkę

1

Dembele w swoim stylu. XD żeby się to nie zemściło. Co za cep

6

Niektórzy niech jeszcze nie świętują, nie ma drugiej drużyny która potrafi strzelić tak szybko dwie bramki. Karny z dupy, jakiś wylew i remis... Chłodne głowy panowie, będziemy się cieszyć po ostatnim gwizdku.

19

Mam nadzieję, że Xaviego nie odklei w przerwie i nie zrobi żadnych głupich zmian... Tylko o tyle proszę. :|

1

Dobra na spokojnie, 2:0 to niebezpieczny wynik tym bardziej z Realem

3

Jestem w szoku, że Real gówno gra i faktycznie przegrywa, a nie wygrywa fartem. Chyba jakiś błąd w matrixie :D

23

Real nic nie gra, czyli zaraz strzeli bramkę na 1:0.

0

Marc ratuje dupę Xaviemu...

0

Jak już widzę takie dreptanie... XDD

4

Serio te karne to takie emocje jak w jakimś turnieju towarzyskim co leci w TV o 4 w nocy xD

1

Jestem ciekawa co taki Xavi miał w głowie jak wpadł na pomysł by wpuścić Busiego, Kessiego i Alonso. Że co, coś im przeskoczyło i zagrają mecz życia? Że pociągną to do przodu? Nie. Uspokoją? Autorzy największych wylewów. To po co on ich wpuścił?

0

@Coutinho007 a niech odpadną. Szczerze mówiąc, obojętne mi to. Jak mają tak grać w finale z takimi zmianami to lepiej odpaść. :)

9

Nie wiem czemu ale te karne w ogóle mnie nie elektryzują. Tak mi obrzydził Xavi ten mecz.

0

@pt9 nie wywalą i tak

0

Rozumiem przestrzelić z dupy z jedną zmianą ale z prawie wszystkimi to trzeba się postarać...

4

Ciekawe czy Xavi chciałby grać z takimi klocami na boisku. Sam miał Messiego, Iniestę, Pedro, Suareza, Neymara, wcześniej Ronaldinho, Eto czy Henrego a stawia na takich piłkarzy jak Kessie czy Alonso. Czy on jest ślepy?

1

W sumie dobrze, że odpadliśmy z LM bo znów by się skończyło jakimś 8:2...

4

Pedri i Gavi to Koemanowi powinni kwiaty wysłać, bo za Xaviego to by nie pograli i nie zobaczylibyśmy ich talentu. :)

10

Serio w Barcy B nie ma chłopaka który potrafi prosto podać piłkę? Czemu gramy tymi klocami?

0

Jak Ferran ma taką skuteczność to Lucho szybko dziadkiem nie zostanie :D

6

Te podanie Ferrana jak z Fify jak Ci się pad zatnie xD

0

Dobrze, że Andre Gomesa nie ma już w klubie od kilku sezonów...

0

Fati w końcu jak na ,,10" w Barcy przystało. Odbuduj się chłopaku, bo brakuje Ciebie bardzo :D

1

Pisze to pierwszy raz... Jak odpadniemy, Xavi za te zmiany powinien zostać zwolniony.

1

Deulofeu przy Ferranie to był dopiero grajek.

0

Chłop przyszedł do Nas z City a wygląda jakby przyszedł z orlika.

0

Aha czyli spalony. XDDD

0

Dobrze, że Lewy co miał to skończył bo byśmy odpadli przez te zmiany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?