clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dembele to coś umie prócz szybkiego biegania?
3
Ale bym sobie zobaczyła takiego Dembele na ławce.
3
Zdejmijcie tego cyrkowca z boiska. Dembele wyjazd na ławkę
1
Dembele w swoim stylu. XD żeby się to nie zemściło. Co za cep
6
Niektórzy niech jeszcze nie świętują, nie ma drugiej drużyny która potrafi strzelić tak szybko dwie bramki. Karny z dupy, jakiś wylew i remis... Chłodne głowy panowie, będziemy się cieszyć po ostatnim gwizdku.
19
Mam nadzieję, że Xaviego nie odklei w przerwie i nie zrobi żadnych głupich zmian... Tylko o tyle proszę. :|
1
Dobra na spokojnie, 2:0 to niebezpieczny wynik tym bardziej z Realem
3
Jestem w szoku, że Real gówno gra i faktycznie przegrywa, a nie wygrywa fartem. Chyba jakiś błąd w matrixie :D
23
Real nic nie gra, czyli zaraz strzeli bramkę na 1:0.
0
Marc ratuje dupę Xaviemu...
0
Jak już widzę takie dreptanie... XDD
4
Serio te karne to takie emocje jak w jakimś turnieju towarzyskim co leci w TV o 4 w nocy xD
1
Jestem ciekawa co taki Xavi miał w głowie jak wpadł na pomysł by wpuścić Busiego, Kessiego i Alonso. Że co, coś im przeskoczyło i zagrają mecz życia? Że pociągną to do przodu? Nie. Uspokoją? Autorzy największych wylewów. To po co on ich wpuścił?
0
@Coutinho007 a niech odpadną. Szczerze mówiąc, obojętne mi to. Jak mają tak grać w finale z takimi zmianami to lepiej odpaść. :)
9
Nie wiem czemu ale te karne w ogóle mnie nie elektryzują. Tak mi obrzydził Xavi ten mecz.
0
@pt9 nie wywalą i tak
0
Rozumiem przestrzelić z dupy z jedną zmianą ale z prawie wszystkimi to trzeba się postarać...
4
Ciekawe czy Xavi chciałby grać z takimi klocami na boisku. Sam miał Messiego, Iniestę, Pedro, Suareza, Neymara, wcześniej Ronaldinho, Eto czy Henrego a stawia na takich piłkarzy jak Kessie czy Alonso. Czy on jest ślepy?
1
W sumie dobrze, że odpadliśmy z LM bo znów by się skończyło jakimś 8:2...
4
Pedri i Gavi to Koemanowi powinni kwiaty wysłać, bo za Xaviego to by nie pograli i nie zobaczylibyśmy ich talentu. :)
10
Serio w Barcy B nie ma chłopaka który potrafi prosto podać piłkę? Czemu gramy tymi klocami?
0
Jak Ferran ma taką skuteczność to Lucho szybko dziadkiem nie zostanie :D
6
Te podanie Ferrana jak z Fify jak Ci się pad zatnie xD
0
Dobrze, że Andre Gomesa nie ma już w klubie od kilku sezonów...
0
Fati w końcu jak na ,,10" w Barcy przystało. Odbuduj się chłopaku, bo brakuje Ciebie bardzo :D
1
Pisze to pierwszy raz... Jak odpadniemy, Xavi za te zmiany powinien zostać zwolniony.
1
Deulofeu przy Ferranie to był dopiero grajek.
0
Chłop przyszedł do Nas z City a wygląda jakby przyszedł z orlika.
0
Aha czyli spalony. XDDD
0
Dobrze, że Lewy co miał to skończył bo byśmy odpadli przez te zmiany.