0

Co za bezsensowny faul

3

Lahoz kompletnie stracił panowanie nad meczem.

0

Powinno być czerwo xd

0

Dymy, dymyyyyy xD

1

Luuk to zrobi, zobaczycie

2

Wkurzanie Messiego to nie jest dobry pomysł.

0

No i zrobi się ciekawie teraz.

0

Polska > Holandia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@PatrychoO akurat dla Neymara jest sprawiedliwa. Wybrał pieniądze to niech beczy.

0

@marcin62 ,,pokochałam piłkę nożną, bo Neymar jest przystojny". Tak powinno być :D

3

@Kapitan hawk fawelarz i Casemiro do domu. Piękne obrazki.

0

@MESSIah16 no tak, tak. Tylko mówię, że nie stać ich od tylu lat na finał. Teraz wiem, że walka o półfinał :)

0

Brazylia ma najlepszy skład od czasów Ronaldinho, Ronaldo, Carlosa itd, a i tak nie zagra nawet w finale xD

1

@Isso89 wyjątek potwierdza regułę :D
@VegetaPolska Czechu miał plan na dojście do finału takim graniem :D

3

@michal26 u Nas wszystko się posypało jak Xavi zakończył karierę, a niedługo po Nim Iniesta. Takie są fakty, tak jak mówisz.

4

To już wiadomo co stoi za sukcesami i wieloma LM dla Realu. Nie klaskanie łysego i pakt z diabłem czy CR7, tylko Luka Modric. :D co chłop ma farta w piłce to niepojęte.

0

Ci co grają ładną piłkę na tym turnieju jadą do domu.

1

Neymar przez to, że odszedł z Barcy nic nie wygra. Ani LM ani MŚ.

0

Brawo Chorwacja!!!!

1

@PatrychoO o Plague Tale się nie wypowiem ale słyszałam, że jest świetną grą. W ogóle przez zawirowania prywatne mam takie braki w graniu. Nowy GOW, a Plague Tale Requiem, nowy Horizon... Wszystko czeka :( a na horyzoncie już nowe gry

2

@Jakchcesz Jak From Software wchodzi do gry to zawsze zgarnia grę roku. :D nawet Sekiro, od którego się mnóstwo ludzi odbiło wygrało w 2019.

1

@takisobiektos De Ligt zrobił szpagat jak Leszek Blanik

5

@IronSanHybrid skończy się rumakowanie na Bambie jak połowa w okopie będzie siedzieć.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Vaven ładny bajt. Idzie herbik ^^

0

@Rl9k1nG za dużo kart. Powinny być normalnie złote karty + TOTY. No i ikony oczywiście, wtedy grałoby się przyjemnie.

1

@kamiVeB Messi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Medium Bo Ty wiesz jakie jakie ja mam życie XD zresztą, trzeba mieć życie do dupy by widzieć co się dzieje wokół?

1

@Faro nie, ale afera goni aferę jeśli chodzi o finanse.

5

@Jakchcesz też prawda. Życie w Polsce + kibicowanie Barcy to jakieś kombo. Dlatego ta sytuacja mnie nie rusza. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?