clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co za bezsensowny faul
3
Lahoz kompletnie stracił panowanie nad meczem.
0
Powinno być czerwo xd
0
Dymy, dymyyyyy xD
1
Luuk to zrobi, zobaczycie
2
Wkurzanie Messiego to nie jest dobry pomysł.
0
No i zrobi się ciekawie teraz.
0
Polska > Holandia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PatrychoO akurat dla Neymara jest sprawiedliwa. Wybrał pieniądze to niech beczy.
0
@marcin62 ,,pokochałam piłkę nożną, bo Neymar jest przystojny". Tak powinno być :D
3
@Kapitan hawk fawelarz i Casemiro do domu. Piękne obrazki.
0
@MESSIah16 no tak, tak. Tylko mówię, że nie stać ich od tylu lat na finał. Teraz wiem, że walka o półfinał :)
0
Brazylia ma najlepszy skład od czasów Ronaldinho, Ronaldo, Carlosa itd, a i tak nie zagra nawet w finale xD
1
@Isso89 wyjątek potwierdza regułę :D
@VegetaPolska Czechu miał plan na dojście do finału takim graniem :D
3
@michal26 u Nas wszystko się posypało jak Xavi zakończył karierę, a niedługo po Nim Iniesta. Takie są fakty, tak jak mówisz.
4
To już wiadomo co stoi za sukcesami i wieloma LM dla Realu. Nie klaskanie łysego i pakt z diabłem czy CR7, tylko Luka Modric. :D co chłop ma farta w piłce to niepojęte.
0
Ci co grają ładną piłkę na tym turnieju jadą do domu.
1
Neymar przez to, że odszedł z Barcy nic nie wygra. Ani LM ani MŚ.
0
Brawo Chorwacja!!!!
1
@PatrychoO o Plague Tale się nie wypowiem ale słyszałam, że jest świetną grą. W ogóle przez zawirowania prywatne mam takie braki w graniu. Nowy GOW, a Plague Tale Requiem, nowy Horizon... Wszystko czeka :( a na horyzoncie już nowe gry
2
@Jakchcesz Jak From Software wchodzi do gry to zawsze zgarnia grę roku. :D nawet Sekiro, od którego się mnóstwo ludzi odbiło wygrało w 2019.
1
@takisobiektos De Ligt zrobił szpagat jak Leszek Blanik
5
@IronSanHybrid skończy się rumakowanie na Bambie jak połowa w okopie będzie siedzieć.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Vaven ładny bajt. Idzie herbik ^^
0
@Rl9k1nG za dużo kart. Powinny być normalnie złote karty + TOTY. No i ikony oczywiście, wtedy grałoby się przyjemnie.
1
@kamiVeB Messi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Medium Bo Ty wiesz jakie jakie ja mam życie XD zresztą, trzeba mieć życie do dupy by widzieć co się dzieje wokół?
1
@Faro nie, ale afera goni aferę jeśli chodzi o finanse.
5
@Jakchcesz też prawda. Życie w Polsce + kibicowanie Barcy to jakieś kombo. Dlatego ta sytuacja mnie nie rusza. :D