1

@Transu96 oby nie

3

Mam nadzieję, że ta bramka nie wywali Nas na 3 miejsce na koniec...

4

Dobra Leo, udźwignął to xddd

9

Dobra niech ta Argentyna przegra i odpadnie, bo nie da się na to patrzeć.

1

@damian.09 oni z grupy nie wyjdą, a co dopiero wygrać turniej.

4

Tak grać przed mundialem, narobić kibicom nadziei a na samym mundialu grać taką kupę. XD

2

Argentyna oglądała mecz Polski i zapomnieli jak się gra jak zobaczyli polską husarię.

0

W końcu w mundialu gramy do końca a nie jeden mecz emocji a potem koniec. Dziękuję panowie!!!

0

Brawo panowie, BRAWOOOOO

3

Lewemu kamień z serca spadł, Messi już drży. :D

0

Po co sędzia to przerwał? XD

6

Robert nie baw się w Messiego xD

0

Robert prawie z Tobą się popłakałam :DD

0

Jak to wygramy to wygramy z 11 piłkarzami Arabii Saudyjskiej i sędzią

0

Ten jaki pad wykonał XDDD Jakby go snajper trafił

2

Mame nie teraz ruszyła maszyna

0

Goooooooooooooool

3

To, że wygraliśmy ze Szwecją to chyba błąd w matrixie.

1

Góralski w domu siedzi dumny

0

Nasi chyba zbyt dosłownie sobie wzięli do serca to że mają walczyć w tym meczu.

2

Nie no Casha odkleiło kompletnie. XD

0

Jak my to skończymy w 11 to będzie cud.

0

Ile tych kartek... XD

0

Casemiro ajajajaajajja

11

Bramka mundialu na ten moment :D ciężko będzie przebić

12

Powiedziałem im, że udowodniliśmy, że nasze miejsce jest tutaj i teraz r********* Chorwację. To dla mnie proste - trener Kanady

Tymczasem Polacy: ಠ_ಠ

1

W RTV EURO AGD rzucili Ghost of Tsushima za 39 zł. 3 dni temu był rzut, wszystko się sprzedało w mgnieniu oka, a teraz znów. Ja swoją wersję mam ze Steelbookiem ale wzięłam bratu. 4 dyszki za tę grę to jak za darmo. Polecam każdemu kto nie grał :)

1

@DaPidejpi za samo bycie madryciakiem żółta na dzień dobry

1

Na tym etapie nie ma już słabych drużyn.

2

No i od razu 1 punkt z Meksykiem smakuje jak zwycięstwo. Polska!!! XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?