clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Transu96 oby nie
3
Mam nadzieję, że ta bramka nie wywali Nas na 3 miejsce na koniec...
4
Dobra Leo, udźwignął to xddd
9
Dobra niech ta Argentyna przegra i odpadnie, bo nie da się na to patrzeć.
1
@damian.09 oni z grupy nie wyjdą, a co dopiero wygrać turniej.
4
Tak grać przed mundialem, narobić kibicom nadziei a na samym mundialu grać taką kupę. XD
2
Argentyna oglądała mecz Polski i zapomnieli jak się gra jak zobaczyli polską husarię.
0
W końcu w mundialu gramy do końca a nie jeden mecz emocji a potem koniec. Dziękuję panowie!!!
0
Brawo panowie, BRAWOOOOO
3
Lewemu kamień z serca spadł, Messi już drży. :D
0
Po co sędzia to przerwał? XD
6
Robert nie baw się w Messiego xD
0
Robert prawie z Tobą się popłakałam :DD
0
Jak to wygramy to wygramy z 11 piłkarzami Arabii Saudyjskiej i sędzią
0
Ten jaki pad wykonał XDDD Jakby go snajper trafił
2
Mame nie teraz ruszyła maszyna
0
Goooooooooooooool
3
To, że wygraliśmy ze Szwecją to chyba błąd w matrixie.
1
Góralski w domu siedzi dumny
0
Nasi chyba zbyt dosłownie sobie wzięli do serca to że mają walczyć w tym meczu.
2
Nie no Casha odkleiło kompletnie. XD
0
Jak my to skończymy w 11 to będzie cud.
0
Ile tych kartek... XD
0
Casemiro ajajajaajajja
11
Bramka mundialu na ten moment :D ciężko będzie przebić
12
Powiedziałem im, że udowodniliśmy, że nasze miejsce jest tutaj i teraz r********* Chorwację. To dla mnie proste - trener Kanady
Tymczasem Polacy: ಠ_ಠ
1
W RTV EURO AGD rzucili Ghost of Tsushima za 39 zł. 3 dni temu był rzut, wszystko się sprzedało w mgnieniu oka, a teraz znów. Ja swoją wersję mam ze Steelbookiem ale wzięłam bratu. 4 dyszki za tę grę to jak za darmo. Polecam każdemu kto nie grał :)
1
@DaPidejpi za samo bycie madryciakiem żółta na dzień dobry
1
Na tym etapie nie ma już słabych drużyn.
2
No i od razu 1 punkt z Meksykiem smakuje jak zwycięstwo. Polska!!! XD