3

https://przegladsportowy.onet.pl/mundial-2022/polska/niemcy-dopiekli-lewandowskiemu-dostal-nowe-pseudonim-nie-brzmi-to-milo/4tv949x

Pycha kroczy przed upadkiem. Zawsze śmieszy jak sobie somsiad ten głupi ryj rozwali na turnieju. Brawo Japonia!

0

Lepszy 1 punkt niż 0, panie somsiedzie

0

@Tomason Valhalla jest o wiele dłuższa i tak naprawdę nie ma tam jasno określonej fabuły. Po prostu zdobywanie kolejnych sojuszników, a fabuła gdzieś tam sobie jest rozmyta, bez większego sensu. Dla mnie Origins i Odyssey > Valhalla. Ogólnie te nowe asasyny są do siebie bardzo podobne i różnią się niewiele, klimatem i trochę gameplayem. W zależności do upodobań tak będzie Ci się podobała gra, mnie mitologia nordycka kręci najmniej dlatego Valhallę oceniam najniżej.

2

@macio_944 będzie oglądane. Wszystkie gry w odstawkę i będzie grany Wiedźmin. Mam nadzieję, że będą osobne trofki to właśnie druga platyna ^^ już się nastrajam od tygodnia soundtrackami i ,,Wilczą zamiecią"

0

https://planetagracza.pl/assassins-creed-valhalla-aktualizacja-162-ostatnia-koniec-wsparcia-the-last-chapter-ostatni-rozdzial/

W końcu Valhalla się skończy. To znaczy, że Mirage coraz bliżej. Valhalla była zdecydowanie za długa, a dodatki nużące. Cieszę się na mniejszego asasyna. :D

1

@Antimadridista_WR ludzie będą pisać do rzecznika praw konsumenta. Ogólnie zrobiła się burza w necie xD

1

@Foro słabo ze strony MS. Bardzo słabo. Produkt opłacony? Opłacony. Ktoś oszukał firmę? Nie, taka była cena. Frajerzy i tyle.

15

Lepiej nie strzelić karnego i mieć 1 punkt jak Lewy, niż strzelić i przegrać mecz jak Leo. Factosy. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@FanBarcYxD podobno jakieś smaki mają być dodatkowo w grudniu

0

@cracker nie potrafię tego pojąć co zrobił Robert. I tak naprawdę po co? Bo ostatnio się pomylił? Zdarza się, trafił w słupek. Szkoda, wielka szkoda.

0

Chłop od kilku lat strzela tak samo karne, jeden z ważniejszych karnych w życiu zmienia spokój wykonywania 11.

0

Z Kataru się śmialiśmy a też nie potrafimy wymienić kilku podań. XD

8

Dobra, teraz już czuję klimat Mundialu. :D Polskaaaa

1

@Janiama 0:0

Znaki

0

Piłkarze padają jak muchy...

1

@ronni37 PS5 ze względu na exy i pada.

0

@Foro już mleko się rozlało, nikt Ci tego nie zablokuje i nie zabierze :D

0

@ptrx Returnal, Demon Souls, trochę tych gier jest ale zdecydowanie za mało. :D

0

@Foro mi po nic, ale dałam info dla graczy z zielonej części by kupili sobie gierkę w cebulowej cenie. Widzę, że trochę ludzi skorzystało :D

0

@ptrx no właśnie inni pisali, że mega wpadka Microsoftu. :D szkoda, że na PS nie ma takich błędów

0

@ptrx daj znać czy działa ale jak się ściąga to chyba tak, bo inni mega sobie chwalili :D

0

@Kluivert_P co xD jak to z peppera jest wzięte i działa
@Foro jest tam napisane, że PC i Xbox

3

Na stronie Microsoftu jest błąd cenowy. Forza 4 i 5 Ultimate Edition za 3 zł. Sama nie mam Xboxa ale może ktoś ma i skorzysta.
Link w kom, bo jest jakiś dziwnie duży. Strona szwedzka ale wchodzi bez VPN podobno.

1

@MesQueUnClub_87 mam to samo. Strzelam bramkę, nie ma jeszcze cieszynki, typ wychodzi a meczu nie zalicza. Albo bramkarzem podaje mocno po ziemi do linii a on podaje do przeciwnika delikatnie. :|

4

@MarioVeB! A Ty powalczysz kiedyś o dobry komentarz?

4

@Sau_Ron to pierwsze. Bycie gwiazdą drużyny na co dzień moim zdaniem jest lepsze niż być gwiazdą repki raz na jakiś czas tylko na zgrupowaniach albo ME i MŚ.

13

Ronaldo się wystraszył Barcy w LE, od razu wywiad który załatwia mu bilet w jedną stronę z ManU. Spryciula z Portugalii.

1

@kondzix2115 zapytaj jakie pieluchy i kup po prostu dużo pieluch. Przyjaciółka jak rodziła to własnie co wizytę jej nosiłam pieluchy dla małego, lepsze to niż jakieś zabawki czy ubranka z których zaraz wyrośnie.

1

@LionelM95 ja to tak nie mogę. Jak się zatne, to nie opuszczę póki nie pokonam. Najgorzej było w Sekiro, dwa tygodnie się męczyłam z jednym bossem. Nie odpuszczaj! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?