2

@Sulimo najlepiej zapytać w aptece o zamiennik i potem pójść do lekarza już z tą wiedzą. Ile razy pani w aptece mi pozwoliła zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych...

1

@Kuba_1 nie lubię jej ale akurat Lewandowską poznasz wszędzie, że to jest ona i przypomina siebie z dawnych lat. Z większych zmian zrobiła chyba zęby. Czego nie można powiedzieć o partnerkach innych piłkarzy - kopiuj wklej. :D

0

@Messibestplayerintheworld out Alba, Piket, Ferran.

1

@don'T.R.I.P.e wiem, wiem... Teraz przyjaciółkę będą przygotowywać pod przeszczep. Ciężki czas przed Nami. :(

0

@Kamiloza91 Pique nie ma prawa już pojawić się na murawie

1

@don'T.R.I.P.e oczywiście, zapomniałam dodać, że niech zapiszą się tylko osoby zdecydowane. Najgorsze co można zrobić to się zapisać, a potem odmówić jednak. To lepiej w ogóle się nie zapisywać.

5

Dzisiaj jest Dzień Dawcy Szpiku. Temat od dwóch miesięcy jest mi bardzo bliski, bo najlepsza przyjaciółka choruje na białaczkę i czeka na przeszczep. Aby zostać dawcą wystarczy się zarejestrować na stronie DKMS, a do domu przyjdzie Wam list, który odsyłacie z próbką i tyle. Możecie uratować komuś życie, a nie wiecie czy zaraz Wy albo ktoś bliski nie będzie potrzebował takiej pomocy. Pomóżcie swojemu genetycznemu bliźniaków mordeczki.

@don'T.R.I.P.e tak jak kolega mówi, niech zapisują się tylko osoby zdecydowane które w razie potrzeby nie zrezygnują.

0

@Benz wczoraj wykładał jak truchtem wracał i straciliśmy bramkę. Serce to zostawia Gavi a nie on...

2

@Firestone teraz się odpali wielki cules bo mecz z Realem.

0

Najlepsze jest to, że z Bayernem zagraliśmy dobrze i brakowało szczęścia, z Interem sędzia Nas wyrolował bo lekko mógł być remis a wczoraj straciliśmy punkty przez głupotę obrony. Przy jednej z wielu tych sytuacji mielibyśmy więcej szczęścia to ilość punktów mogłaby być zupełnie inna. To boli najbardziej.

8

@draxidox no i własnie, co z tego, że Dembele zrobi dobre akcje i strzeli bramkę jak w kluczowej sytuacji w meczu nie pomyśli.

17

Marzę o chwili gdy w Barcelonie nie będzie żadnego amigosa, który zawali Nam mecz. Serio, nie byłabym tak zła gdyby błąd popełnił Kounde czy Kessie, ale jak widzisz od kilku lat te same ryje które zawalają najważniejsze mecze to chce się rzygać po prostu.

0

@MikeBajson takie gdybanie, gdyby wzmocnił formacje obronną a i tak stracilibyśmy bramkę to by powiedzieli, że idiotą bo broni wyniku 1:0. Trzeba było strzelić 2 bramkę i tyle. Atak nie zawiódł, zawiodła obrona, a właściwie Pique i Busi. Przegraliśmy po indywidualnych złych decyzjach.

2

Lewemu który ma wspólnego z Barcą tyle co nic, bo gra tu od dwóch miesięcy bardziej zależało na wygranej niż El Presidente Pique xD

0

Piket z Celtą zagrał dobrze, to Nam załatwił wywózkę z LM czego nie rozumiecie?

0

Lewandowski robi co może ale Pike mu to utrudnia znakomicie

1

Nie dziwię się że Piket nie grał wcale.

6

Amigosi nam załatwili mecz dopóki te przegrywy będą w tym klubie nic się nie zmieni

0

Jak my nie podajemy do najbliższego to kurwa nie wiem czego my szukamy

0

;((((((((((((( nie wierzę

3

Swoją drogą wymowne, że nie pokazali tej powtórki. XD jakieś oczywiste sytuacje pokazują a tutaj...

5

Balde za Madryciaka i jazda z drugą połową

2

Dembele myśl chłopaku więcej, bo masz takie predyspozycje i możliwości...

0

Teraz Robert coś ugryź

2

Co Raphinha powalczył pięknieeeee

0

Mogliśmy nie sprzedawać De Jonga i grać na dwóch napastników przy tej taktyce.

2

To nieźle się nabraliśmy na Ramphinhe bo dobrze grał w pre-sezonie u Nas. Xd

3

Musi wejść Balde...

0

To niezły Mokebe na bramce

0

Ralphinha przytrzymaj mocniej kwadrat na padzie chłopie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?