14

W tym meczu bardzo dużo zależy od Dembele. Jak będzie grał tak jak ostatnio to tego nie widzę

2

@tomek8756 @IronSanHybrid @Cariones bo to moje psiołki od grania.

1

@MateuszGotowka99 ja po ostatnim meczu z Interem byłam na banicji, obawiam się powtórki z rozrywki. :|

0

Ta jedna im mecz wygrywa...

2

Stysiak co się odpaliła w tym secie :O

2

Cokolwiek się nie wydarzy w tie-breaku, brawo dziewczyny. Jesteście wielkie!

1

3 atak nie trafiamy w boisko, tak się nie da grać z Serbią :(

0

@masq Detroit Become Human najlepsza gra tego typu. Przeszłam 3 razu pod rząd.

0

@Toretto mi się udało wyrwać koszulkę Lewego ale miałam ogromne szczęście.

1

@Khajio bardzo chciałabym przeczytać mangę HxH ale nie mogę się za to zabrać. No nie siedzi mi czytanie, o wiele bardziej wolę anime...

1

@Khajio ale HxH to będzie ta historia Kurapiki? Super się składa, bo jak tylko o tym usłyszałam 2 miesiące temu to obejrzałam wszystko jeszcze raz. Czekam na Atak Tytanów i HxH najbardziej. :D

17

@IronSanHybrid jak zostać prostytutką za 150 euro. To nieźle to Laporta załatwił. XDDDD

0

@Ironman ja go na razie porzuciłam dla Dahmera i ,,Wielkiej wody" ale wrócę.

0

@gumaz czeka na przeszczep, dawce ma teraz przygotowania do przeszczepu. :) Dzięki za pamięć.

14

Pan Pol powinien mieć już wakajki od poprzedniego meczu, a tutaj znów sędziuje ważny mecz. To jest jakiś cyrk

0

@Bobo25 ogólnie rodzice w 2 miesiące nadpłacili 40 tys. Ojciec dostaje harmonogramy na maila, mama dostaje listy a jeszcze inna kwota jest w smsach. Rata w ciągu jednego miesiąca wzrosła o 300 zł ale tylko w mailach. Wszystko mam wrażenie jest pomieszane, w bankowości elektronicznej jest jeszcze coś innego. Wszystko trzeba wyjaśniać osobiście w banku a w Poznaniu zostały chyba dwa bo reszta się zlikwidowała. Ogólnie w ciągu niecałych 10 lat było mnóstwo problemów, a teraz się to wszystko skumulowało.

0

@RomanHoffer moi rodzice mają kredyt hipoteczny w Getinie i są takie cyrki, że szok. Chyba będą przenosić kredyt do innego banku.

1

@Rewolucja123 akurat gdyby nie Piket wczoraj to byśmy przegrali ten mecz.

3

@DonAndresFCB i sam mówił, że sytuację z Interem gwizdnął by na naszą korzyść. XD

0

@mekston wyjątek potwierdza regułę.

6

Lewy chwilę potrenował z Krychowiakiem i spółka i już zapomniał jak się gra. XD

0

@barcelonaLM to może być najważniejszy mecz sezonu dla Nas. Nie można go teraz oszczędzać, powiem więcej, mecz z Realem tak naprawdę nie decyduje o niczym bo i Barca i Real jeszcze potracą punty. Wszystkie siły na Inter, a ewentualne rotację na RM.

28

Dobrze, że terrorysta z Rosario już Nas nie blokuje.

1

@barcelonaLM za Gaviego? o.O

3

W sumie Xavi coś tam mruczał o strzałach z daleka a poza tym strzałem na początku Raphinhi i do koszyczka petardą Bombele to nie przypominam sobie nawet prób xD

0

@FCBeSeM no widzieliśmy w tygodniu jak im zależy na LM. XD

9

Jak my chcemy cokolwiek znaczyć jak Dembele w 94 minucie gdzie trzeba iść z kontrą a w ostateczności urwać czas, nie potrafi podać do najbliższego.

0

Nie no, Dembele wypier... Z tego klubu

3

Marc kocur. Co my byśmy bez Niego zrobili...

0

Nie wiem co się stało, że tak to dośrodkowania wszystkie siadały a od 3 meczów nie potrafimy wykonać podstawowych dośrodkowań...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?