clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
W tym meczu bardzo dużo zależy od Dembele. Jak będzie grał tak jak ostatnio to tego nie widzę
2
@tomek8756 @IronSanHybrid @Cariones bo to moje psiołki od grania.
1
@MateuszGotowka99 ja po ostatnim meczu z Interem byłam na banicji, obawiam się powtórki z rozrywki. :|
0
Ta jedna im mecz wygrywa...
2
Stysiak co się odpaliła w tym secie :O
2
Cokolwiek się nie wydarzy w tie-breaku, brawo dziewczyny. Jesteście wielkie!
1
3 atak nie trafiamy w boisko, tak się nie da grać z Serbią :(
0
@masq Detroit Become Human najlepsza gra tego typu. Przeszłam 3 razu pod rząd.
0
@Toretto mi się udało wyrwać koszulkę Lewego ale miałam ogromne szczęście.
1
@Khajio bardzo chciałabym przeczytać mangę HxH ale nie mogę się za to zabrać. No nie siedzi mi czytanie, o wiele bardziej wolę anime...
1
@Khajio ale HxH to będzie ta historia Kurapiki? Super się składa, bo jak tylko o tym usłyszałam 2 miesiące temu to obejrzałam wszystko jeszcze raz. Czekam na Atak Tytanów i HxH najbardziej. :D
17
@IronSanHybrid jak zostać prostytutką za 150 euro. To nieźle to Laporta załatwił. XDDDD
0
@Ironman ja go na razie porzuciłam dla Dahmera i ,,Wielkiej wody" ale wrócę.
0
@gumaz czeka na przeszczep, dawce ma teraz przygotowania do przeszczepu. :) Dzięki za pamięć.
14
Pan Pol powinien mieć już wakajki od poprzedniego meczu, a tutaj znów sędziuje ważny mecz. To jest jakiś cyrk
0
@Bobo25 ogólnie rodzice w 2 miesiące nadpłacili 40 tys. Ojciec dostaje harmonogramy na maila, mama dostaje listy a jeszcze inna kwota jest w smsach. Rata w ciągu jednego miesiąca wzrosła o 300 zł ale tylko w mailach. Wszystko mam wrażenie jest pomieszane, w bankowości elektronicznej jest jeszcze coś innego. Wszystko trzeba wyjaśniać osobiście w banku a w Poznaniu zostały chyba dwa bo reszta się zlikwidowała. Ogólnie w ciągu niecałych 10 lat było mnóstwo problemów, a teraz się to wszystko skumulowało.
0
@RomanHoffer moi rodzice mają kredyt hipoteczny w Getinie i są takie cyrki, że szok. Chyba będą przenosić kredyt do innego banku.
1
@Rewolucja123 akurat gdyby nie Piket wczoraj to byśmy przegrali ten mecz.
3
@DonAndresFCB i sam mówił, że sytuację z Interem gwizdnął by na naszą korzyść. XD
0
@mekston wyjątek potwierdza regułę.
6
Lewy chwilę potrenował z Krychowiakiem i spółka i już zapomniał jak się gra. XD
0
@barcelonaLM to może być najważniejszy mecz sezonu dla Nas. Nie można go teraz oszczędzać, powiem więcej, mecz z Realem tak naprawdę nie decyduje o niczym bo i Barca i Real jeszcze potracą punty. Wszystkie siły na Inter, a ewentualne rotację na RM.
28
Dobrze, że terrorysta z Rosario już Nas nie blokuje.
1
@barcelonaLM za Gaviego? o.O
3
W sumie Xavi coś tam mruczał o strzałach z daleka a poza tym strzałem na początku Raphinhi i do koszyczka petardą Bombele to nie przypominam sobie nawet prób xD
0
@FCBeSeM no widzieliśmy w tygodniu jak im zależy na LM. XD
9
Jak my chcemy cokolwiek znaczyć jak Dembele w 94 minucie gdzie trzeba iść z kontrą a w ostateczności urwać czas, nie potrafi podać do najbliższego.
0
Nie no, Dembele wypier... Z tego klubu
3
Marc kocur. Co my byśmy bez Niego zrobili...
0
Nie wiem co się stało, że tak to dośrodkowania wszystkie siadały a od 3 meczów nie potrafimy wykonać podstawowych dośrodkowań...