clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
No i jestem tak zirytowana, że zasnąć się nie da
2
@Lionel_Messi10 ja nie mogę patrzeć na Leo w barwach PSG więc nie widziałam żadnego meczu paryżan odkąd dołączył do nich Messi.
4
@Lionel_Messi10 ja nie, a na pewno nie petrodolary. Po dzisiaj zbrzydł mi football i następny mecz to pewnie ligowy Barcy po prostu. Takie sytuacje jak dziś odbierają radość przynajmniej u mnie.
1
Nie wiem jak Wy ale ja odpuszczam jutrzejszą LM.
18
https://mobile.twitter.com/Emil_Steenberg/status/1577404916523749376
Tu widać dokładnie jak Nas wydymali.
0
Człowiek czeka na ten mecz, plany jakoś sobie ustawia by być w domu na LM, a potem dostajesz na pysk taką lepę jak dzisiaj. Żałuję, że nie ma teraz przerwy na repki, bo już mam dosyć.
1
@masq no i mieć blond czuprynę. Wchodzę w to
8
Jak patrzę na Roberto to w sumie mogłabym być piłkarzem zawodowym. Podać do najbliższego? W sumie proste :D atakowany też za bardzo nie jest, trochę pobiegać i podać na 3-5 metrów. Gdzie podpisać?
40
10 min klepania potem do Dembele, a on albo dośrodkowuje na pałę albo podaje do Roberto. Niezła taktyka. Trudna do rozgryzienia
2
Co Fati miał zrobić z tą ręką jak został nabity przez bramkarza z 10 cm?
0
My naprawdę mamy pecha...
3
Nowy trener, nowy prezydent, nowi piłkarze a gen przegrywu ciągle ten sam. XD
1
15 minut drugiej połowie a my nie zrobiliśmy NIC. Panowie powinni się rzucić od pierwszej minuty, a jedyne co oni rzucają to spojrzenia dezaprobaty między sobą. Smutne
0
Oni nawet sobie podać nie potrafią. XDDD
1
To niezły Xavi, na co on czeka? XD
0
Barca tak dobrze gra, że to Inter zmienia ^^
5
Teraz Dembele podaje do Roberto, a ten beznadziejnie dośrodkowuje. Ale plan, nikt się tego nie spodziewa xD
2
Dlatego Xavi nie zmienia nadal Raphinhi? :| Ktoś jest w stanie to wytłumaczyć?
3
Po przerwie reprezentacyjnej jak zwykle się coś zesrało. Nie rozumiem tego kompletnie, za każdym razem praktycznie tak jest...
5
Oni wiedzą, że bramka zza pola karnego liczy się tak samo?
0
Musi wejść Fati...
2
Myślałam, że w poprzednim meczu po prostu się oszczędzaliśmy na LM, a my zwyczajnie gramy takie gówno. XD
0
Jak Dembele nie zacznie myśleć, to nie widzę tego meczu.
4
Pełne Camp Nou przed remontem wita Leo w domu. Mam nadzieję, że do tego dojdzie. Cudownie byłoby zobaczyć bramkę Roberta po asyście Leo i odwrotnie...
0
@marcin62 tak samo jak czekam na nowego wiedźmina, tak samo boję się, że go popsują.
2
@Luciano99 rozbawiło mnie to, dzięki xD
11
@pt9 kiedyś czytałam historię, że właściciel mieszkania po prostu wynajął mieszkanie komuś innemu. Jakieś koksy wbiły do mieszkania, spali sobie na kanapie i niechciany lokator się wyniósł. XD
0
@Janiama serio zapisujesz wszystkie komentarze, a potem robisz o tym posty? Zresztą, 1/3 sezonu za Nami. Oznacz mnie w czerwcu.
0
@Mathoue zabrać socjal
0
@MAGNETO bo wielu piłkarzy, którzy robili rozpierduche w swoich ligach przechodziło do innej ligi i gasło. To nie było aż takie pewne.