5

No i jestem tak zirytowana, że zasnąć się nie da

2

@Lionel_Messi10 ja nie mogę patrzeć na Leo w barwach PSG więc nie widziałam żadnego meczu paryżan odkąd dołączył do nich Messi.

4

@Lionel_Messi10 ja nie, a na pewno nie petrodolary. Po dzisiaj zbrzydł mi football i następny mecz to pewnie ligowy Barcy po prostu. Takie sytuacje jak dziś odbierają radość przynajmniej u mnie.

1

Nie wiem jak Wy ale ja odpuszczam jutrzejszą LM.

18

0

Człowiek czeka na ten mecz, plany jakoś sobie ustawia by być w domu na LM, a potem dostajesz na pysk taką lepę jak dzisiaj. Żałuję, że nie ma teraz przerwy na repki, bo już mam dosyć.

1

@masq no i mieć blond czuprynę. Wchodzę w to

8

Jak patrzę na Roberto to w sumie mogłabym być piłkarzem zawodowym. Podać do najbliższego? W sumie proste :D atakowany też za bardzo nie jest, trochę pobiegać i podać na 3-5 metrów. Gdzie podpisać?

40

10 min klepania potem do Dembele, a on albo dośrodkowuje na pałę albo podaje do Roberto. Niezła taktyka. Trudna do rozgryzienia

2

Co Fati miał zrobić z tą ręką jak został nabity przez bramkarza z 10 cm?

0

My naprawdę mamy pecha...

3

Nowy trener, nowy prezydent, nowi piłkarze a gen przegrywu ciągle ten sam. XD

1

15 minut drugiej połowie a my nie zrobiliśmy NIC. Panowie powinni się rzucić od pierwszej minuty, a jedyne co oni rzucają to spojrzenia dezaprobaty między sobą. Smutne

0

Oni nawet sobie podać nie potrafią. XDDD

1

To niezły Xavi, na co on czeka? XD

0

Barca tak dobrze gra, że to Inter zmienia ^^

5

Teraz Dembele podaje do Roberto, a ten beznadziejnie dośrodkowuje. Ale plan, nikt się tego nie spodziewa xD

2

Dlatego Xavi nie zmienia nadal Raphinhi? :| Ktoś jest w stanie to wytłumaczyć?

3

Po przerwie reprezentacyjnej jak zwykle się coś zesrało. Nie rozumiem tego kompletnie, za każdym razem praktycznie tak jest...

5

Oni wiedzą, że bramka zza pola karnego liczy się tak samo?

0

Musi wejść Fati...

2

Myślałam, że w poprzednim meczu po prostu się oszczędzaliśmy na LM, a my zwyczajnie gramy takie gówno. XD

0

Jak Dembele nie zacznie myśleć, to nie widzę tego meczu.

4

Pełne Camp Nou przed remontem wita Leo w domu. Mam nadzieję, że do tego dojdzie. Cudownie byłoby zobaczyć bramkę Roberta po asyście Leo i odwrotnie...

0

@marcin62 tak samo jak czekam na nowego wiedźmina, tak samo boję się, że go popsują.

2

@Luciano99 rozbawiło mnie to, dzięki xD

11

@pt9 kiedyś czytałam historię, że właściciel mieszkania po prostu wynajął mieszkanie komuś innemu. Jakieś koksy wbiły do mieszkania, spali sobie na kanapie i niechciany lokator się wyniósł. XD

0

@Janiama serio zapisujesz wszystkie komentarze, a potem robisz o tym posty? Zresztą, 1/3 sezonu za Nami. Oznacz mnie w czerwcu.

0

@Mathoue zabrać socjal

0

@MAGNETO bo wielu piłkarzy, którzy robili rozpierduche w swoich ligach przechodziło do innej ligi i gasło. To nie było aż takie pewne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?