clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Saints Row III to majstersztyk, długie godziny spędziłam na tej grze i świetnie się bawiłam i śmiałam. IV trochę słabsza, wątek kosmitów itd ale też siedziało i przeszłam z przyjemnością. Po materiałach widzę, że nowy SR nie ma nic wspólnego z serią i tym przypałem, który się tam dział. No i nie ma żadnych oryginalnych postaci. Dla mnie zdecydowanie NIE.
0
@Cvzx no to zamówione 4.0 :)
0
@!34RC3!_0N4 hahahahaha xD
1
@Kgorecki2500 co kto lubi. :D niemniej, smacznego
0
@Cvzx no nie ma pilota, to fakt. Właśnie się waham między 3 i 4, no i żeby był intuicyjny dla rodziców. Chyba z pilotem będzie łatwiej jednak
5
@Kgorecki2500 pierogi z Biedronki? Fujka
0
Korzystał ktoś z was z chromecasta 3.0? Wiem, że 4.0 jest lepszym urządzeniem ale rodzicom wystarczy w zupełności 3.0. Chciałam im kupić ale zastanawiam się czy dadzą sobie z tym radę :D
0
Kiedy są jakieś wybory, czy jak to wygląda? Mam nadzieję, że szuje Tebasa w końcu pogonią.
1
@arcziFCB właśnie stamtąd mam i jestem zadowolona :D
0
@VegetaPolska tylko wersja japońska z napisami. No ale rozumiem, że dubbing to ukłon w stronę dzieci, tylko czy dzieci pójdą na DB? :D chyba, że z inicjatywy rodziców
1
@Survier jak słyszę, że coś jest darmowe od razu zapala mi się czerwona lampka. Zdecydowanie nie.
1
@Objectivo tak jak poprzednie materiały na temat tej gry mnie nie przekonały, tak to mnie kupiło. Szkoda, że kolekcjonerka jest taka biedna xD
0
@PatrychoO oczywiście :D
5
@PatrychoO pani Grażyna Wolszczak jako Yennfer top topów
1
@Lionel_Messi10 :D no właśnie, ciężko wybrać
0
@Lionel_Messi10 za kogo?
1
Który piłkarz z Interu Mediolan grałby w naszej podstawowej jedynastce obecnie? Skriniar, De Vrij? Bo jak dla mnie to chyba żaden.
0
@Xxxbarca4ever no nie gramy źle ale to nie jest granie na LM. Szczególnie w obronie.
2
To, że teraz gramy jak gramy nie znaczy, że zaraz sytuacja się nie odwróci. Potrafiliśmy przestać grać bo była przerwa na repkę to możemy zacząć grać w krótkim czasie. Trzeba trzymać kciuki :D
0
@KaJoFCB PodStadiomem polecam, r-gol w sumie też
1
@Toretto dokładnie tak. Nie ma za co :)
0
Niedługo zrobią takie wytyczne w tych grupach, że grupy będą znane przed losowaniem :D
1
@tbas nie mamy na to wpływu. Lepiej się cieszyć niż marudzić. Pozdrawiam.
1
@Toretto wyobraź sobie, że wiem i spotkałam się z raczej negatywnymi opiniami.
5
Jak chce się wygrywać LM to trzeba wygrywać z najlepszymi. Ja wierzę w chłopaków. Visca el Barca!!!!
0
@kuz ostatnio po wyjściu z grupy grali z samymi najlepszymi a i tak wygrali. Fartem bo fartem ale wygrali. Real się na grupie nie wyłoży, więc mniejsza z kim grają. Gorzej z Nami xD
0
@Klaudiaa8 kiedyś Del Piero, Trezeguet, a teraz Milik
0
@macio_944 no to może nie będę szukać na siłę nowej gry do zaczepienia i zainstaluje w końcu tego Cyberpunka. :D najwyżej winę za gówniana grę zwale na Ciebie
2
@Toretto ja mam PS5 od premiery i nie narzekam. Cichutka, nie grzeje się, wszystko działa git.
0
@macio_944 ja jeszcze nie usiadłam do tego Cyberpunka. Nie mogę się zabrać. Mówisz, że warto?