clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Gwyn delikatne wcięcie w talii - damska
0
@gumaz ja to już dawno zdobyłam tę nagrodę
3
W końcu udało się upolować koszulkę Lewusa. Czekanko aż przyjdzie
1
@Michael24 udało się, dzięki za cynk
0
@SkilledHydra16 pożegnanie można równie dobrze zrobić mu na ulicach, gdzie Leo jechałby autokarem np.
0
Piket odpalił Ronaldinho
3
Memphis nie ta liga niestety.
0
@IronSanHybrid pilnuj żeby po meczu było 4:0 dla Nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@(C)Puyol no i jeszcze Iniesta :D
1
@Emhyr ale jest nadzieja. :D
2
@MateuszGotowka99 posadzi Piketa w tym sezonie
0
Balde jak dla mnie super, pokazuje się z przodu i widać, że ma pomysł. Oj Alba będzie miał ciężko w tym sezonie.
0
@Jackazz LosBlancos TV na YT sobie zobacz i cofnij.
1
@Culer_1906 uwielbiam go i tak mi smutno, że tak go potraktowaliśmy drugi raz :(
2
@Hubsao nie było sygnalizacji świetlnej, droga jednokierunkowa. Najpierw bliżej mnie stanęła osobówka, za nią ciężarówką i zwyczajnie nie zauważyłam, że drugim pasem zasuwa druga. Jak sobie to przypomnę to mam ciarki, metr ode mnie przejechał...
2
@Hubsao przechodziłam przez przejście dla pieszych i w ostatniej chwili przyjaciółka pociągnęła mnie za plecak z całej siły do tyłu, a obok auta które się zatrzymało bardzo szybko przejechał TIR. Uratowała mi życie bez wątpienia.
0
@Cabaz szkoda że na nike.com Memphis jest z 9, a na store FC Barcelona nie ma żadnych rozmiarów Lewego. xD jaki nie kliknę to pokazuje brak na stanie
0
Problem z koszulkami Lewego tak duży jak rok temu z kupieniem ,,pożegnalnej" koszulki Leo...:|
1
@Lola120 trzech. Dwie dziewczyny i jednego chłopaka. Reszta to znajomi.
0
@PatrykBarca chodzi o to, że kilka miesięcy wcześniej już się czuło ten vibe a teraz kompletnie nic.
4
Powiem Wam, że w ogóle nie czuje, że niedługo MŚ. Tak jak zaczynały się w czerwcu to w marcu/kwietniu już czułam podekscytowanie, że zaraz święto piłki nożnej a w tym roku to jakieś takie meh. Mam nadzieję, że to ostatnie takie MŚ.
2
Co najmniej 12 osób zginęło w wypadku polskiego autokaru na północy Chorwacji. Pasażerami byli pielgrzymi udający się do Medziugorie.
Na konferencji prasowej szef MSW Chorwacji przekazał, że nie ma osób, które wyszły z wypadku bez szwanku. Są albo ofiary śmiertelne albo ranni. Część poszkodowanych walczy o życie w szpitalach.
Źródło: KIKŚ
To nieźle...
1
@gorgota gratulacje dla Ciebie i partnerki.
5
@eydeem NFS Underground nr 1
10
Nie dla wychowanka RM w Barcelonie. Ament.
8
Dembele płakał jak oglądał xDDD
1
Lewandooooowski na Camp Nou. Cudowne
1
@Lola120 mam tak samo. Widzę Leo w koszulce PSG i serce mi krwawi.
4
@skubi99 ja pamiętam byłam w lesie na spacerze i się popłakałam xD
1
@AmigoBlancos albo Lech z Juventusem, który miał w składzie np Del Piero...