8

@Gwyn delikatne wcięcie w talii - damska

0

@gumaz ja to już dawno zdobyłam tę nagrodę

3

W końcu udało się upolować koszulkę Lewusa. Czekanko aż przyjdzie

1

@Michael24 udało się, dzięki za cynk

0

@SkilledHydra16 pożegnanie można równie dobrze zrobić mu na ulicach, gdzie Leo jechałby autokarem np.

0

Piket odpalił Ronaldinho

3

Memphis nie ta liga niestety.

0

@IronSanHybrid pilnuj żeby po meczu było 4:0 dla Nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@(C)Puyol no i jeszcze Iniesta :D

1

@Emhyr ale jest nadzieja. :D

2

@MateuszGotowka99 posadzi Piketa w tym sezonie

0

Balde jak dla mnie super, pokazuje się z przodu i widać, że ma pomysł. Oj Alba będzie miał ciężko w tym sezonie.

0

@Jackazz LosBlancos TV na YT sobie zobacz i cofnij.

1

@Culer_1906 uwielbiam go i tak mi smutno, że tak go potraktowaliśmy drugi raz :(

2

@Hubsao nie było sygnalizacji świetlnej, droga jednokierunkowa. Najpierw bliżej mnie stanęła osobówka, za nią ciężarówką i zwyczajnie nie zauważyłam, że drugim pasem zasuwa druga. Jak sobie to przypomnę to mam ciarki, metr ode mnie przejechał...

2

@Hubsao przechodziłam przez przejście dla pieszych i w ostatniej chwili przyjaciółka pociągnęła mnie za plecak z całej siły do tyłu, a obok auta które się zatrzymało bardzo szybko przejechał TIR. Uratowała mi życie bez wątpienia.

0

@Cabaz szkoda że na nike.com Memphis jest z 9, a na store FC Barcelona nie ma żadnych rozmiarów Lewego. xD jaki nie kliknę to pokazuje brak na stanie

0

Problem z koszulkami Lewego tak duży jak rok temu z kupieniem ,,pożegnalnej" koszulki Leo...:|

1

@Lola120 trzech. Dwie dziewczyny i jednego chłopaka. Reszta to znajomi.

0

@PatrykBarca chodzi o to, że kilka miesięcy wcześniej już się czuło ten vibe a teraz kompletnie nic.

4

Powiem Wam, że w ogóle nie czuje, że niedługo MŚ. Tak jak zaczynały się w czerwcu to w marcu/kwietniu już czułam podekscytowanie, że zaraz święto piłki nożnej a w tym roku to jakieś takie meh. Mam nadzieję, że to ostatnie takie MŚ.

2

Co najmniej 12 osób zginęło w wypadku polskiego autokaru na północy Chorwacji. Pasażerami byli pielgrzymi udający się do Medziugorie.

Na konferencji prasowej szef MSW Chorwacji przekazał, że nie ma osób, które wyszły z wypadku bez szwanku. Są albo ofiary śmiertelne albo ranni. Część poszkodowanych walczy o życie w szpitalach.

Źródło: KIKŚ

To nieźle...

1

@gorgota gratulacje dla Ciebie i partnerki.

5

@eydeem NFS Underground nr 1

10

Nie dla wychowanka RM w Barcelonie. Ament.

8

Dembele płakał jak oglądał xDDD

1

Lewandooooowski na Camp Nou. Cudowne

1

@Lola120 mam tak samo. Widzę Leo w koszulce PSG i serce mi krwawi.

4

@skubi99 ja pamiętam byłam w lesie na spacerze i się popłakałam xD

1

@AmigoBlancos albo Lech z Juventusem, który miał w składzie np Del Piero...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?