clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Ojciec5tkidzieci Poznań miasto doznań. :D
11
Guwniara z paletkom 1:0 Robercik
https://m.jbzd.com.pl/obr/2563616/co-robercik
0
@eydeem a wszedłeś do podziemnego świata już? :D ja trafiłam do Caelid na początku gry, jak jeszcze nie miałam Torrenta, bo jakaś skrzynia mnie tam przenosiła. Nigdy tak szybko w grze nie uciekałam xD szczególnie przed tymi psami
0
@Patrykl145 odkąd zmienili lokalizację to mam wrażenie, że wszystko jakoś upadło. Nawet zespoły nie są jakieś super...
1
@eydeem szczerze mówiąc, zgadzam się, że jednak soulslike to powinna być gra z zamkniętym światem, a na pewno nie tak ogromnym jak w ER. Przecież jak policzysz całą mapę + ten podziemny świat to jest ogrom tego wszystkiego. XD Radahan wcale nie jest taki trudny, bo coś tam pogrzebali z nim od premiery. Niemniej, powodzenia :D jeszcze dużo ciekawej rozgrywki przed Tobą
3
@eydeem oj tak, Elden Ring potrafi zająć głowę. Na czym jesteś? :D
1
@PatrychoO Sen o Warszawie zdecydowanie. :)
0
@gumaz potwierdzone :D
@escarabajo jeszcze jak :)
3
@escarabajo mam nadzieję, że ten ex-madryciak tu nigdy nie trafi
6
Jak do Antoneli i dzieciaków dojdzie, że Leo ma okazję wrócić do Barcy to będzie miał nieźle głowę suszoną. :D
10
Mam przeczucie, że w tym sezonie Leo rozwali ligę francuską (ale nie zdobędą LM) a potem wraca do domu. Do Nas. ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
1
Normalnie mecz wyglada jak na poziomie nowicjusz w Fifie.
3
@masq morfologia najlepiej na początku, a potem USG jąder i wizyta u specjalisty
0
@Rl9k1nG Ty chodzisz ale wiem jaki stosunek do lekarzy mają niektórzy ludzie. Taki test to kwestia kilkunastu złotych, każdy może zrobić to w domu a może uratować sobie życie. Nie ma za co! :D
31
W temacie Hallera i jego nowotworu, panowie, jeśli nie macie czasu/wstydzicie się chodzić do specjalistow, cokolwiek to powiedzcie dziewczynie albo nawet kupcie sami test ciążowy i go sobie zróbcie.
Wszystkie testy ciążowe są wrażliwe na hormon beta-HCG – gonadotropinę kosmówkową produkowaną przez łożysko w czasie ciąży. Ten sam hormon jest wytwarzany przez niektóre rodzaje nowotworów, m.in. raka jądra, dlatego jest on jednym z markerów nowotworowych, których obecność jest potwierdzeniem choroby.
Może niektórzy z Was nie wiedzieli, więc podsyłam informacje dalej.
2
@Janiama prawda jest taka, że Barca i tak była za miękka w negocjacjach w ostatnich latach. Inne kluby jak kogoś nie chciały, to go sadzali na ławce albo się pozbywali. U Nas cały czas to mityczne ,,więcej niż klub". ,,Więcej niż klubu" już nie ma i nie możemy się cackać nad każdym piłkarzem. Jakoś inni nie mieli skrupułów dojąc Barcelonę kiedy byliśmy na skraju bankructwa.
1
Jest już oficjalka. :D
6
@Hrzan jak oni mniej u Nas dostaną niż w Chelsea. XD
6
@Hubsao przerażające :(
4
@Sulimo wystarczy zobaczyć jak Netflix zgwałcił Residenta Evila Remedium. Szkoda gadać na te wszystkie seriale-kontynuacje. Czuje, że to co teraz wychodzi w uniwersum Gry o Tron też będzie gniot.
5
@don'T.R.I.P.e byli fani Star Wars, Wiedźmina... Przyszła pora na fanów Władcy Pierścieni.
5
@Janas11224 ja ostatnio jak zrobiłam 60 km na rowerze bez przerw szybkim tempem to tak mi się uwolniły endorfiny, że dwa dni miałam 38,5 stopni. xD
0
@MesQueUnClub_87 zgadzam się. Samo wspinanie nawet na te piramidy było ekscytujące albo burza piaskowa. :D @LambiPL ja kiedyś też, ale to byłoby zbyt piękne :D
@Jakchcesz z pobocznymi owszem, z głównymi mniej xd
0
@RoberDzik wiem, chociaż nadal trochę to do mnie nie dociera. :)
1
@Jakchcesz no niestety, moim zdaniem jeden z najgorszych. Fabuła tak się rozmywa, że w sumie potem nie wiadomo o co chodzi. Jak ktoś lubi wikingów to mu to wszystko wynagrodzi. :D najlepszy AC to Ezio Trylogia, szczególnie II część. MŁODY :> :D @MesQueUnClub_87 no moim zdaniem w Valhalli było nudno i mdło, bo Anglia w ogóle nie była pociągająca. System walki, systemem ale jak idziesz i praktycznie cały czas masz te same krajobrazy to robi się nudno. I te przytłaczające znaki zapytania... Ja lubię mieć jasno postawiony cel w grze, w Origins motyw zemsty, w Odyssey motyw ojca i ogólnie rodziny, a w Valhalli to wszystko się tak rozjechało, że w sumie człowiek odkrywał te nowe rejony dla sojuszów ale nie czuło się tego celu i sensu.
@Piorun to fakt, Odyssey miała super system walki i to, że można było zmieniać tak te stroje. :D tutaj mi tego brakowało.
1
@PatrychoO ja byłam na spektaklu ,,Kora" Ralpha Kaminskiego dwa razy. Też swego rodzaju hołd. Ale tego MG też żałuję...
3
@Szpenser chyba nie tylko on :D
0
@Szpenser poczekaj aż Messi wróci
8
4 lata temu zmarła Kora Jackowska. Jak ten czas leci... :( Nadal boli.
4
Coraz więcej plotek mówi o tym, że nowy Assassin's Creed będzie dział się w czasach Azteków. Może w końcu coś ciekawego po nudnych (dla mnie) wikingach i Anglii