1

@pawello10 rozpędź się i zatrzymaj dopiero na ścianie

3

@Joe_Pesci powinien dostać karę bezwzględnego pozbawienia wolności, a pewnie skończy się zawieszeniem...

1

@Objectivo chyba biorę na premierę ^^

2

@sergio5 Dembele jak miał do nas przyjść też był podekscytowany, tylko potem mu odwaliło. :D

0

@Joe_Pesci w takim razie mój błąd, po prostu to zdjęcie pokazało się w artykule na ten temat i nie było podpisane :(

6

Jakiś ludzki śmieć skopał kota, potem go związał jakimś kablem od suszarki i znęcał się nad nim ze szczególnym okrucieństwem.

Tutaj morda tego delikwenta.

https://v.wpimg.pl/MjAyMjA3YgsgGztZbkhvHmNDbwMoEWFINFt3SG4Ff145VisDLVY_DzEWYw0zRj0LNgljGi0cLBooVjtbblckGTEVLBNuViAIJB1iUyADKQkjQHxHeVd-X2xNdFx3HnRfeE9gXXRSKw53HClfIAJ1SDw

Kiedy w końcu w Polsce kary za znęcanie nad zwierzętami będą surowe? Przecież jak widzę te wyroki to śmiech... Najczęściej w zawieszeniu i jakieś śmieszne kary finansowe. Nóż się w kieszeni otwiera i chcę się ryczeć po prostu.

8

@macio_944 więcej finezji zobaczysz na orlikach gdzie spotykają się noname pokopać piłeczkę po szkole niż na tych całych treningach klubowych.

2

@macio_944 fajnie, że to skonsultowałeś xD

1

@PatrychoO ,,Duchy" Ralph Kaminski
,,Duchowo mocny" Peja
,,Dzieci" Elektryczne Gitary
,,Dziś późno pójdę spać" Kwiat Jabłoni

0

@barteq dokładnie, jakieś to wszystko bez sensu. Egipt był przepiękny, jak tylko zaczęłam grać to od razu wspinaczka na piramidy :)
@damian.09 Odyssey jest przepiękne. Anglia po prostu jest nudna i tyle.

10

@Hubsao a to pierwszy raz mija się z prawdą? ^^

0

@barteq największą wadą Valhalli jest to, że ta fabuła w pewnym momencie nie ma znaczenia, a wydarzenia w tych regionach nie są jakieś spektakularne. W poprzednich Assassin's Creed był jasno nakreślony motyw i wiedziało się po co się gra - zemsta, znalezienie kogoś, powstrzymanie czegoś. Tutaj to wszystko jest tak rozmyte, że w pewnym momencie w ogóle nie wiesz po co grasz. XD

0

@masq Valhalla z całej trójki Origins i Odyssey najsłabsza. Przekombinowana, momentami nie wiadomo o co chodzi w fabule, bo wszystko się rozmywa i nie ma tego głównego celu nakreślonego. Wszystko jakieś takie mech, milion znaków zapytania a same lokacje... Mam wrażenie, że wszystkie takie same. Mimo, że mam złotą edycję z dodatkami ledwo je ruszyłam i cieszyłam się, że to już koniec bo gra tak mnie wynudziła. O wiele lepiej bawiłam się w Egipcie czy Grecji, czuć było klimat tamtych czasów. Przeszłam wszystkie gry serii AC i chyba pierwszy raz po Valhalli nie będę brała w ciemno kolejnej części, jak tak ma to wyglądać...

0

@VegetaPolska chyba za bardzo zżyłam się z Arthurem i cała złość spadła na Johna, frustracja, że muszę nim grać :D

1

@pt9 czyli ominęło Cię najlepsze, bo potem gra rusza z kopyta :D
@VegetaPolska w jedynkę nie grałam i chyba nie zagram, bo postać Johna jakoś do mnie nie trafiła.

1

@Transu96 przyszedłeś tu tylko po to by pocałować Gomeza w dupę.

5

https://m.jbzd.com.pl/obr/2504503/tak

True... :(( Gra którą pamięta się do końca życia.

0

@kuz trudno, byłoby warto. Jak chodzi o znęcanie nad zwierzętami to odpala mi się taki agresor, że masakra...

4

@DLFCB na miejscu tych ludzi z tyłu bym podbiegła i sprzedała mu taką lepę, że by mu się oranżadą od komunii odbiło

5

@PatrychoO Miodowe Lata to najlepszy polski serial :D

51

@Messibestplayerintheworld widzę Piketa w koszulce ,,Shakira".

0

@Vintee do sportu. Dużo chodzę, jeżdżę rowerem, czasem jakiś basen. :D

2

Mordeczki, jakiego smartwatcha polecacie? Takiego do powiedzmy 1500 zł, przy czym Apple Watch odpada jakikolwiek bo nie mam iPhona. No i żeby pasował na damską dłoń. Myślałam nad Garminem Venu lub Vivomove. Ma ktoś może lub miał te smartwatche?

0

@PatrychoO nie, nigdy. Zawsze bezpośrednio z Eventim lub ebilet.

2

@barcelonaLM w zasadzie największą gwiazdą byli Imagine Dragons, bo reszta się wykruszyła xD

1

Opener w tym roku chyba najgorszy w historii, większość interesujących zespołów wypadła w ostatniej chwili albo burza pokrzyżowała plany tak jak dziś. Nie dziwię się ludziom, którzy są wkurzeni, bo przyjechali na Chemicalsów z drugiego końca Polski, a Opener dzień przed podaje info, że ich nie będzie. Teraz jeszcze wypadła Dua Lipa. Zasady festiwalowe są niestety (stety) takie, że nie można złożyć reklamacji mimo, że największe gwiazdy nie wystąpią. Słabo, słabo to wszystko wygląda. Miałam jechać ale w zasadzie w ostatniej chwili nie kupiłam biletu i całe szczęście :D

2

@barcelonaLM Dua Lipa nie wystąpi. Jest oficjalny komunikat

1

@PatrychoO moje top to ,,Ognia" 2012, ,,I Ciebie też, bardzo" 2021 i ,,Sobie i Wam" 2019

A ta piosenka w tym roku parę razy przesłuchana siada fest

2

@supraomnes1 Contratiempo

1

@PatrychoO no dobra, to bez Mansona :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?