5

@tristan87 no i w końcu

2

@Janiama dlaczego uważasz, że Mats będzie miał super sezon? Skoro nawet laik widzi różnice po kontuzji chociażby jak się wybija do interwencji...

0

@FCB24 Kownacki

2

@Gaz ja proponuję od razu egzekucję. Jakby szukali chętnych do bycia katem takich śmieci to pierwsza bym się zgłosiła. Nawet by mi powieka nie drgnęła.

57

W Poznaniu ktoś zakopał żywcem psa. Piesek mimo obrażeń zdołał częściowo się odkopać, ktoś go znalazł, niestety nie udało się go uratować... Mówcie co chcecie ale jeśli ktoś dopuścił się takiego czynu, nie zasługuje by żyć.

5

Riki Picz odchodzi to pewnie swojego psioła Piketa też weźmie. Najlepsze kasyna tylko w USA.

5

@PatrychoO podpisuje się rękoma i nogami

2

@Ojciec5tkidzieci Poznań miasto doznań. :D

11

Guwniara z paletkom 1:0 Robercik
https://m.jbzd.com.pl/obr/2563616/co-robercik

0

@eydeem a wszedłeś do podziemnego świata już? :D ja trafiłam do Caelid na początku gry, jak jeszcze nie miałam Torrenta, bo jakaś skrzynia mnie tam przenosiła. Nigdy tak szybko w grze nie uciekałam xD szczególnie przed tymi psami

0

@Patrykl145 odkąd zmienili lokalizację to mam wrażenie, że wszystko jakoś upadło. Nawet zespoły nie są jakieś super...

1

@eydeem szczerze mówiąc, zgadzam się, że jednak soulslike to powinna być gra z zamkniętym światem, a na pewno nie tak ogromnym jak w ER. Przecież jak policzysz całą mapę + ten podziemny świat to jest ogrom tego wszystkiego. XD Radahan wcale nie jest taki trudny, bo coś tam pogrzebali z nim od premiery. Niemniej, powodzenia :D jeszcze dużo ciekawej rozgrywki przed Tobą

3

@eydeem oj tak, Elden Ring potrafi zająć głowę. Na czym jesteś? :D

1

@PatrychoO Sen o Warszawie zdecydowanie. :)

0

@gumaz potwierdzone :D
@escarabajo jeszcze jak :)

3

@escarabajo mam nadzieję, że ten ex-madryciak tu nigdy nie trafi

6

Jak do Antoneli i dzieciaków dojdzie, że Leo ma okazję wrócić do Barcy to będzie miał nieźle głowę suszoną. :D

10

Mam przeczucie, że w tym sezonie Leo rozwali ligę francuską (ale nie zdobędą LM) a potem wraca do domu. Do Nas. ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)

1

Normalnie mecz wyglada jak na poziomie nowicjusz w Fifie.

3

@masq morfologia najlepiej na początku, a potem USG jąder i wizyta u specjalisty

0

@Rl9k1nG Ty chodzisz ale wiem jaki stosunek do lekarzy mają niektórzy ludzie. Taki test to kwestia kilkunastu złotych, każdy może zrobić to w domu a może uratować sobie życie. Nie ma za co! :D

31

W temacie Hallera i jego nowotworu, panowie, jeśli nie macie czasu/wstydzicie się chodzić do specjalistow, cokolwiek to powiedzcie dziewczynie albo nawet kupcie sami test ciążowy i go sobie zróbcie.
Wszystkie testy ciążowe są wrażliwe na hormon beta-HCG – gonadotropinę kosmówkową produkowaną przez łożysko w czasie ciąży. Ten sam hormon jest wytwarzany przez niektóre rodzaje nowotworów, m.in. raka jądra, dlatego jest on jednym z markerów nowotworowych, których obecność jest potwierdzeniem choroby.
Może niektórzy z Was nie wiedzieli, więc podsyłam informacje dalej.

2

@Janiama prawda jest taka, że Barca i tak była za miękka w negocjacjach w ostatnich latach. Inne kluby jak kogoś nie chciały, to go sadzali na ławce albo się pozbywali. U Nas cały czas to mityczne ,,więcej niż klub". ,,Więcej niż klubu" już nie ma i nie możemy się cackać nad każdym piłkarzem. Jakoś inni nie mieli skrupułów dojąc Barcelonę kiedy byliśmy na skraju bankructwa.

1

Jest już oficjalka. :D

6

@Hrzan jak oni mniej u Nas dostaną niż w Chelsea. XD

6

@Hubsao przerażające :(

4

@Sulimo wystarczy zobaczyć jak Netflix zgwałcił Residenta Evila Remedium. Szkoda gadać na te wszystkie seriale-kontynuacje. Czuje, że to co teraz wychodzi w uniwersum Gry o Tron też będzie gniot.

5

@don'T.R.I.P.e byli fani Star Wars, Wiedźmina... Przyszła pora na fanów Władcy Pierścieni.

5

@Janas11224 ja ostatnio jak zrobiłam 60 km na rowerze bez przerw szybkim tempem to tak mi się uwolniły endorfiny, że dwa dni miałam 38,5 stopni. xD

0

@MesQueUnClub_87 zgadzam się. Samo wspinanie nawet na te piramidy było ekscytujące albo burza piaskowa. :D @LambiPL ja kiedyś też, ale to byłoby zbyt piękne :D
@Jakchcesz z pobocznymi owszem, z głównymi mniej xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?