clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To teraz trzeba wymyśleć jakieś pieszczotliwe określenie dla Raphinhi. :D
1
@mateusz1989VeB zgadzam się. Bez bramkarza nic nie ugramy
16
@Kurkmen no tak, rolnicy zawsze pokrzywdzeni najbardziej xD
0
Brazylijczyk spoko ale ja sprawdzam La Bambe i tak dla info, że w tym okienku zagra dla Nas Lewy.
1
@wawrzyn1 Castle Rock polecam
3
Ciekawostka: Rok bez lata, czyli co wydarzyło się w 1816 roku.
W 1812 roku na indonezyjskiej wyspie Sumbawa doszło do wstrząsów, a z wulkanu Tambora zaczął wydobywać się dym. Trwało to wszystko 3 lata, aż w 1815 roku doszło do wybuchu, który rozerwał górę na kawałki. Wysokość góry do tamtej pory to 4300 metrów, po wybuchu zaś 2800. Do środowiska wydostało się 10 miliardów ton zanieczyszczeń. Wydostanie się takiej ilości pyłu doprowadziło do globalnego ochłodzenia, związki siarki utworzyły taki ,,parasol" przez co słońce nie było w stanie się przebić. W 1816 roku czyli w roku bez słońca, w czerwcu w Kanadzie czy USA padał śnieg, w Azji był głód i epidemia cholery a niebo zmieniło barwę na żółto czerwoną. Według historyków warunki pogodowe, które wtedy występowały były jedną z głównych przyczyn porażek Napoleona pod Waterloo.
0
@Criss18Barca podejrzewam, że za te 19 zł się najesz więc nie wychodzi drogo. :)
3
@macio_944 pielęgnuj świadomie włosy to nie będziesz łysy ;>
1
@Criss18Barca kiedyś po jeździe na rowerze 45 km wypiłam litr, bo po prostu chciało mi się pić. Było to z 10 lat temu, pamiętam, że miałam kolotanie w sercu ale nic mi się nie stało większego. Od tamtej pory unikam takich napojów chyba, że jeden raz na miesiąc.
0
@vangoor znam, bardzo lubię tę wypowiedź, szkoda, że ona nic nie zmieniła...
4
@macio_944 najgorszy szampon macio. :(
0
@TheNekro94 to uważaj jak w grudniu ktoś rzuci info, że na wiejskiej karpie są po 7 zł. Podobny widok.
3
@marcin62 ciekawe czy doczekam takiego czegoś w PL. :D
5
@Wojcio zawsze było tak, że jak facet miał mnóstwo kobiet to był ,, spoko", a kobieta już nie bardzo. Teraz mam wrażenie, że się to odwróciło. Laski z uśmiechem na twarzy mówią, że się sprzedają i robią na tym hajs, są idolkami nastolatek i mają wszystko dosłownie w dupie. Posiadanie dzisiaj sponsora przez ładną, młodą kobietę już nikogo nie szokuje. Jak ktoś powie ,,prostytutka" to widzi laskę przy drodze sprzedającą się za 100 zł, a w większości przypadków te dziewczyny są zmuszane bądź też zmusiła ich do tego tragiczna sytuacja życiowa bądź długi. Prędzej bym usprawiedliwiła dziewczynę z ulicy niż te wszystkie influancerskie szmaciury.
17
@Oskar00 bo jak facet płaci za usługi prostytutek jest potępiany, a Ci sami ludzie propsują zwykłe dziwki, które robią z siebie celebrytki albo zarabiają na różnych onlyfansach. Wybiórcza etyczność.
1
@MesQueUnClub96 Atak Tytanów, Fullmetal Alchemist Brotherhood i Hunter x Hunter.
17
@SkN i cyk, dodatek covidowy znów będzie wypłacany. :D zabrali dodatek to covid w Polsce się skończył.
1
@escarabajo tak, już dwa tygodnie temu :) tutaj też będzie odhaczone, tylko z gorszym samopoczuciem ;p
1
Jutro koncert Kultu, za tydzień Jarocin a mnie dorwała choroba. Ech, jak żyć :D
0
@Hasszz oddaj do serwisu, szybko Ci wyślą nowego pada. Tylko najlepiej bezpośrednio do SONY bo sklep będzie przetrzymywał pada.
1
@pawello10 rozpędź się i zatrzymaj dopiero na ścianie
3
@Joe_Pesci powinien dostać karę bezwzględnego pozbawienia wolności, a pewnie skończy się zawieszeniem...
1
@Objectivo chyba biorę na premierę ^^
2
@sergio5 Dembele jak miał do nas przyjść też był podekscytowany, tylko potem mu odwaliło. :D
0
@Joe_Pesci w takim razie mój błąd, po prostu to zdjęcie pokazało się w artykule na ten temat i nie było podpisane :(
6
Jakiś ludzki śmieć skopał kota, potem go związał jakimś kablem od suszarki i znęcał się nad nim ze szczególnym okrucieństwem.
Tutaj morda tego delikwenta.
https://v.wpimg.pl/MjAyMjA3YgsgGztZbkhvHmNDbwMoEWFINFt3SG4Ff145VisDLVY_DzEWYw0zRj0LNgljGi0cLBooVjtbblckGTEVLBNuViAIJB1iUyADKQkjQHxHeVd-X2xNdFx3HnRfeE9gXXRSKw53HClfIAJ1SDw
Kiedy w końcu w Polsce kary za znęcanie nad zwierzętami będą surowe? Przecież jak widzę te wyroki to śmiech... Najczęściej w zawieszeniu i jakieś śmieszne kary finansowe. Nóż się w kieszeni otwiera i chcę się ryczeć po prostu.
8
@macio_944 więcej finezji zobaczysz na orlikach gdzie spotykają się noname pokopać piłeczkę po szkole niż na tych całych treningach klubowych.
2
@macio_944 fajnie, że to skonsultowałeś xD
1
@PatrychoO ,,Duchy" Ralph Kaminski
,,Duchowo mocny" Peja
,,Dzieci" Elektryczne Gitary
,,Dziś późno pójdę spać" Kwiat Jabłoni
0
@barteq dokładnie, jakieś to wszystko bez sensu. Egipt był przepiękny, jak tylko zaczęłam grać to od razu wspinaczka na piramidy :)
@damian.09 Odyssey jest przepiękne. Anglia po prostu jest nudna i tyle.