5

@Koorsik jak byłeś dzieckiem na pewno chodziłeś na NFZ. Ja też nie korzystam z państwowej służby zdrowia ale uważam, że mogę płacić by inni mogli żyć. Każdy prędzej czy później korzysta. Niestety. Jeśli nie byłoby służby zdrowia to ilu ludzi by umarło? Jeśli nie byłoby Kościoła to ile?

1

@don'T.R.I.P.e o tym nie pomyślałam, masz rację - zabytki jak najbardziej. :D
@Barca1992 kasa fiskalna na parafii to byłoby coś ;)

2

@JimMorrisonFCB i to szanuję.

9

@Rocky_Bilbao oczywiście, ja nie muszę mieć wolnego w święta kościelne, powiem więcej - zazwyczaj wtedy jestem w pracy :)

13

@Koorsik jednak służba zdrowia a kościół to trochę inna kwestia. Ale okej, przyjmuje do wiadomości taką odpowiedzi chociaż kompletnie się z tym nie zgadzam. Płacisz składki, bo na pewno korzystałeś/będziesz korzystać z usług lekarzy na NFZ. Z Kościoła niektórzy nie korzystają, ba, nawet nie mają sakramentów. No i służba zdrowia to kwestia życia i śmierci niektórych osób, a wiara... Zależy od punktu widzenia.

64

Podatki na utrzymanie kościoła w Polsce powinni płacić tylko wierni.

Zgadzacie się czy nie?

1

@PatrychoO tak, ,,Nie pytaj o Polskę". :D Krzysiu Zalewski śpiewał

0

@Walker Rammstein to moje niespełnione marzenie. Ale czuję, że kiedyś się wybiorę mimo że najnowsza płyta mi nie siadła ;(

1

@PatrychoO jest, ale za bodajże 30 zł możesz zmienić osobę na którą będzie bilet. Na miejscu przed koncertem albo przez ebilet.

3

Jakie były najlepsze koncerty na jakich byliście? Pytanie do koncertowych świrów :D
Moje topki to:
- Marilyn Manson w Warszawie 2012 rok
- HEY powrót po zawieszeniu grania, Jarocin 2021
- Ralph Kaminski ,,Kora", spektakl muzyczny, byłam aż dwa razy
- Męskie Granie 2022 w Poznaniu, szczególnie Podsiadło i Daria Zawiałow, chociaż MGO też dało radę.

Jak to u Was? :)

W tym roku jeszcze mnie czeka:
- Dni Swarzędza - Kult
- Nosowska Letnie Brzmienia
- Ralph Kaminski Letnie Brzmienia
- Dawid Podsiadło

Pewnie do końca roku jeszcze coś wpadnie :D

1

@PatrychoO zawsze możesz kupić, a potem ewentualnie odsprzedać jak coś Ci wypadnie. Raczej problemu ze sprzedażą nie będzie

0

@PatrychoO no to nie tak źle :)
@Jakchcesz :D to by było coś
@VegetaPolska no wiadomo :D jeszcze bym miała dostęp do piosenek, które nigdy nie ujrzały świata dziennego. To byłoby coś :)

0

@VegetaPolska xD aha
@PatrychoO daleko masz do Poznania? :D

2

Ale ta nowa piosenka Dawida Podsiadło jest genialna. Mam na myśli ,,Szarość i róż". Nie mogę się doczekać aż w końcu to udostępni, bo póki co to tylko na koncertach jest grane. Świetny numer, w stylu Myslovitz. Uwielbiam.

1

@PatrychoO no i prawidłowo :D to są bezcenne emocje. :) Ja już byłam na pewnie ponad 100 koncertach w swoim życiu i powiem Ci, że to najlepiej wydane pieniądze. :D

1

@PatrychoO ja tam poleciałam na grubo i idę na Ralpha po prostu na Letnie Brzmienia Finał. :D a w sierpniu na Nosowską. Ogólnie bardzo koncertowy rok mam

1

@PatrychoO mi też na początku nie siedziało ale na żywo brzmiało to naprawdę świetnie. No i jako niespodziankę (bo w Poznaniu był Dawid i Daria) zagrali hymn MG 2021. :D więc w zeszłym roku na żywo nie słyszałam a w tym tak.

0

@VegetaPolska Iga dopiero od niedawna ma taki mental. :D pamiętam jak jeszcze mecz trwał, a ona potrafiła się odwrócić i płakać bo już nie dawała rady. Może Hubert powinien po prostu zmienić psychologa albo trenera.

1

@PatrychoO no ja teraz piątek/sobota byłam na MG i było super, ale walka o bilety to był koszmar. :/ No ale się udało. Też w przyszłym roku się wybieram. :)

2

@PatrychoO nie mam pojęcia, chciałam sobie po prostu zobaczyć kiedy gra by kupić bilet z drugiej ręki. Widocznie ktoś zarezerwował ale nie zapłacił albo wybrał jako płatność przelew tradycyjny i ileś tam dni minęło, pieniądze nie doszły i bilety wróciły do puli. To samo było z Męskim Graniem :)

0

Weszłam sobie z ciekawości na ebilet bo wiedziałam, że bilety na Dawida Podsiadło sprzedały się w kilka minut i udało się :D kurcze nie spodziewałam się, że kilka dni po ogłoszeniu trasy koncertowej na jesień uda się kupić bilet. Jak ktoś chce to w Poznaniu są jeszcze dostępne. ^^

0

@LambiPL wiem, przeszłam trylogię i czaiłam się na 4 a tu proszę :D

1

@macio_944 jestem wielką fanką Ralpha, byłam już na dwóch koncertach a trzeci we wrześniu. :D nietuzinkowy artysta. Ja w piątek byłam w Poznaniu na Męskim Graniu i Dawid z Darią Zawiałow też dali czadu :D

1

@macio_944 Ralph top :D

1

@LambiPL mega miesiąc :)

4

PlayStation Plus lipiec PS4 PS5 - Crash Bandicoot 4: It’s About Time, The Dark Pictures Man Of Medan i Arcadegeddon

A dziś akurat myślałam o tym Crashu :D mega lipiec

1

@masq niedługo będzie druga część. Czekanko mocno, nie ma za co ;) w ogóle niektóre misje ze skradaniem były dość trudne :D

4

@Danny Gaucho no a jak :D na coś trzeba było się zdecydować, a chamidła zdjęcia z ukrycia robią

0

@MSN30 musisz ją złożyć jeśli masz dom jednorodzinny albo mieszkasz we wspólnocie gdzie zarządca budynku tego nie zrobi.

1

@Objectivo trzeba sobie przypomnieć poprzednią część przed premierą :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?