1

@Mario96w śmiechłam, dobre xD

0

Kurde szkoda :((

0

@Mario96w Klaudio. XD
Wiedziałam

0

@Medium też tak sądzę.
@DaPidejpi no i się nie podzieliłeś...

3

W piosence ,,Freestyler" Bomfunk MC's, wcale nie ma ,,łaka maka fą" tylko ,,rock the microphone".

Nie mam pojęcia czemu ale byłam przekonana, że jest tam łaka maka fą. Całe życie legło w gruzach.

9

Serio jak weźmiemy tego placka Morate to będzie dramat. Mam nadzieję, że to tylko plotka. Gość miał więcej klubów niż TIRówka klientów, do tego jest drewniany. Kompletnie zbędny transfer.

1

@Comentateiro nigdy tam nie byłam, muszę wbić po truskawy.

3

@Janas11224 Poznań pozdrawia :)

0

@masq Forspoken bez polskich napisów. Słabo

5

Brawo Rafa. Mega cieszy to zwycięstwo

1

@IronSanHybrid zrobilibyśmy z @Cariones zrzutkę dla Ciebie :D

2

@IronSanHybrid dobrze, że nie wysłali smsa ,,proszę zapłacić brakującą kwotę za konsole PS5 bo inaczej ją panu zabierzemy, razem z postępem w R6". Wtedy na pewno byś się złapał na to :D

1

@mrboom ja polecam spodenki rowerowe z szelkami, sama takie mam i jest niebo a ziemia między tymi a normalnymi. Na takie 2-3h wystarczą spodenki z takiej średniej półki cenowej. Zawsze zamiast spodenek (jeśli ktoś się krępuje) może kupić sobie bieliznę z wkładką na krocze.

0

@Janas11224 Jedrula top

0

Wywiad z Robertem, na koniec krzyknie Visca el Barca na bank

2

@AdamaTraore ja jestem za Barcą i jestem z Poznania ale Igę kocham :D

0

@michal26 no nie muszą. Można nawet sobie pokojarzyć filmy gdzie są sceny ślubów a panie siedzą w kapeluszach. :D tak się przyjęło i tyle :)

2

@AdamaTraore polecam doczytać to :D zdejmowanie czapki czy podczas hymnu czy w kościele dotyczy tylko mężczyzn.

1

@barcelonaLM dokładnie tak :)

17

@AdamaTraore kobiety podczas hymnu nie muszą zdejmować czapki.

0

@eydeem no bo poszła ale to nie zmienia faktu, że jest sympatyczna :D

1

@Tomix_83 Robert jak ją silną męską ręką chwycił. Nono ^^

0

Iga płaczę razem z Tobą :D

2

Coco bardzo sympatyczna dziewczyna. Życzę jej dużo wygranych :)

1

Mówcie co chcecie ale jak Iga zrobiła przytulasa z Lewym to się wzruszyłam.

6

A pamiętam jak jeden ananas tu komentował, że Iga nic wielkiego nie wygrała w tym sezonie i nie ma co się podniecać (przed RG). No to teraz będzie Wielki Szlem :)

3

Iga już wyrzuciła następny bieg.

1

@michal26 Iga ma doświadczenie już w wielkiej grze a Coco to taki nieopierzony kurczak :D

4

Coco już pieluchę musiała zmienić. XD

0

@PawkoFCB i całe życie odbijasz piłeczkę zamiast chodzić na imprezki czy mieć wolny czas. Coś za coś :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?