4

@BART97 @IronSanHybrid i @Cariones to 100% samcy alfa. Czysty chodzący heteroseksualizm. TOP

0

@BART97 takie tam sprawunki damsko-meskie.

3

@BART97 co robiliśmy to jedno, ale co będziemy robić to inna historia. ( ͡o ͜ʖ ͡o)

1

@BART97 @IronSanHybrid to mój psiołek, on wszystko wie :D no i @Cariones

1

@Janas11224 bo byłam w pracy :D i tak ten wywiad głosowy wymagał ode mnie zamknięcia punktu na chwilę xd

1

@BART97 masz do tego prawo. W dzisiejszych czasach w sumie to nic nie wiadomo :D

0

@BART97 a tak serio to udzielałam tutaj mini wywiadu w ramach ZP FCBarca.com no i mam kilku użytkowników tutaj z którymi mam kontakt i oni potwierdzą. :D

0

@Janas11224 skąd wiesz, że potwierdzona?
( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@tristan87 Luuk jest mega gość.

3

@Janas11224 panie co pan

1

@Zbyszard spoko, damy. Dzięki za radę

3

@IronSanHybrid XDDD po prostu jak widzę takie gadanie to mnie strzela. W ogóle nie startujemy w przyszłym sezonie bo już przegrane

1

Komentarz usunięty

0

Co się dzieje w meczu City :O

0

Widzę Live i City grają w ,,Mistrzostwo Anglii parzy"

1

Wszyscy o tym Mbappe a powiedzcie lepiej co tam dziś na niedzielny obiadek macie?
( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

@VegetaPolska oczywiście, że tak

8

@mrboom no ale niektórzy twierdzą, że Mbappe w ogóle nie puszczał oczka do RM. XD oszukał nie tylko kibiców ale i jak widać kolegów.

1

@tbas czepiłeś się tego Mbappe, a w ogóle nie odniosłeś się do dalszej części mojego postu i głównej myśli. No faktycznie, Mbappe nie puszczał oczka do Realu i do końca nie przeciągał swojej decyzji. XD mógł podpisać wcześniej umowę z PSG jak tam ich kocha

6

@tbas @robsesh przypadek Mbappe jest tylko jednym z wielu pokazujących kryzys w piłce nożnej. Gość zmienił zdanie dopiero jak mu podsunięto kontener pieniędzy. Ot, tak chciał być legendą PSG. Bardziej chodziło mi o ogólną tendencję, ale jeśli uważacie, że Mbappe został tam bo tak bardzo wierzy w projekt sportowy a nie dlatego, że mu pieniążki zapachniały to Wasza sprawa. Ja mam swoje zdanie na ten temat

19

Przypadek Mbappe i Realu oczywiście jest zabawny, bo Real został wykiwany, ale z drugiej strony bardzo smutny. Potem wszyscy wielcy piłki nożnej się dziwią, że dzieciaki się nie garną do interesowania piłką. Jak mają się interesować jak football stracił swoją magię? Coraz mniej piłkarzy którzy mogą być idolami (nie tylko ze względu na poziom sportowy ale też pozaboiskowy), wszędzie liczy się tylko kasa, kasa, kasa. Mbappe wybierający pieniądze, kibice Barcelony sprzedający bilety dla kilku euro rywalowi, młodziaki pokroju Moriby żądający ogromnych kwot pieniężnych czy Dembele, któremu ciągle mało. Przykre to i tyle, a będzie coraz gorzej.

25

@bartas97 a szkoda.

58

Populacja madryciaków na La Rambli zmniejsza się.

XD

2

@KapiFCB 1 sezon był ciekawy. Serial o grupie dzieciaków, trochę mroczny, czasami zabawny. Te kolejne sezony to niestety słabizna, a obawiam się, że 4 to już w ogóle będzie gniot.

3

Dziś mija 7 lat jak Xavi zakończył karierę piłkarską. Pamiętam to pożegnanie... Ciężko wywalczony tryplet, pełen stadion, przekazanie opaski kapitańskiej Andresowi. Szkoda, że Iniesta kończył karierę po blamażu z Romą. Ale ten czas leci, mam wrażenie jakby minęły może z 3 lata. Dobrze, że Generał wrócił do domu, tu gdzie jego miejsce.

21

Jak ja szanuję piłkarzy którzy po prostu przechodzą do innego klubu albo jasno mówią, że nigdzie się nie ruszają. Nie lubię takich gierek zazwyczaj młodych piłkarzy żeby tylko wyciągnąć więcej siana. Media to tylko podgrzewają i robią syf.

1

@YouTuber Messi, Jordan, Tyson, Federer, Nie znam, Giba, Nie znam

0

@Image no wizerunkowo pewnie tak. Zresztą, niech traci :D może w końcu oni się ośmieszą

3

@kuz Real bez gwiazd jest w finale LM, a PSG czy City, gdzie gwiazdy się wylewają będą oglądać mecz w domu. Myślę, że Real sobie poradzi bez Mbappe.

5

@Kgorecki2500 początek jest trochę nudnawy, potem mega się rozkręca. Wsiąkniesz w tę grę więc daj jej trochę czasu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?