0

@Jakchcesz nie boomeruje, po prostu wyraziłam swoje zdanie. :D do mnie te nowe numery w większości nie trafiają niestety. A Ci popularni raperzy co rapują tylko o kasie i ćpaniu to w ogóle nie mój klimat

0

@marcin62 Filipka lubiłam jak był młodym chłopakiem który znany był z walk freestylowych. Bardzo lubię jego płytę Rozdział 20, teraz to jakaś porażka. Nie śledzę go od kilku lat już.

18

Robię sobie sentymentalną podróż po rapie. Kaliber 44, Paktofonika, Peja, Pezet, Trzeci Wymiar... Chyba wolę zostać przy tamtym rapie, niż przy tym teraz. Przykro jakoś się robi :(

0

@michal26 Iga to po prostu TOP, a takie porównywania ,,ciekawe jakby dała sobie radę z Sereną" są bezsensu. Jest najlepszą tenisistką na świecie i tyle. Najlepsze jest to, że ona może być jeszcze lepsza bo będzie zdobywać doświadczenie.

5

Iga jest niesamowita. Jak męczy się w 1 secie, to w 2 już rozwala przeciwniczkę kompletnie.

7

@MesQueUnClub_87 zgadzam się z każdym słowem. Iniesta TOP.

1

@YouTuber 11/12 coś takiego

Sezon 2005/6

2

@cris2706 Andres jest najlepszym pomocnikiem w historii tego sportu.

3

1

Jak zobaczyłam, że mu wyciągają język już miałam łzy w oczach. :( Za dużo takich obrazków widziałam na boisku, które źle się kończyły. Oby Ronaldowi nic nie było...

1

Ręcznik... Co za gość.

1

@Rust_Cohle to się ciągnie bardziej niż moje rajstopy

2

Komentarz usunięty

1

@Kgorecki2500 szukałam ciekawego pomysłu na ciasto na imieniny. Dzięki :D

1

@Kapitan hawk a może, nie wiem. Ja wchodzę tu tylko dla La Rambli.

3

@Kapitan hawk podejrzewam, że jeszcze więcej było takich tytułów jeśli chodzi o Barcę, także... :D

1

@eydeem Sekiro nr 1.

0

@draxidox ja tam nic nie przebijałam xD

0

@draxidox https://www.decathlon.pl/p/buty-szosowe-3-czarne/_/R-p-4600

Ja mam te od 5 lat i nigdy mnie nie zawiodły. Chciałam wymienić na lepsze, droższe ale te są naprawdę super w tej cenie.

4

@Janiama tym bardziej, że bardzo dużo kibiców Warty to też kibice Lecha. Wojna domowa by wybuchła w Poznaniu jakby Lech stracił punkty z Wartą

0

Nawet nie oglądałam meczu tylko usłyszałam jeden wielki krzyk na ulicy i osiedlu xD

0

@draxidox ja mam buty rowerowe na spd, a jeżdżę na normalnych pedałach więc :D jest wygoda, polecam, szczególnie w mokre dni.

2

@PatrychoO jest skompromitowana i mam nadzieję, że już nigdzie nigdy nie zagra.

0

@Janiama Warta im zabierze mistrza i wojna domowa w Poznaniu.

1

Dziś Lech remisuje, pewniaczek. XD

3

@pluszek taki mecz można wyciągnąć każdej drużynie a robienie z meczu Chelsea vs Barca jakiegoś historycznego skandalu, który był ponad wszystkie inne jest strasznie słabe...

2

@Ogorinho1974 a dziękuję, chyba minęło. :)

6

@impa 3 już był o wiele słabszy, obawiam się, że 4 to będzie lipa. 1 sezon miał swój klimat i był najlepszy.

2

@KmN Dark

Polecanko mocne

1

@Barca1992 mój kuzyn pielęgniarz auto sobie kupił za 50 tys z dodatków covidowych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?