0

@Janas11224 no to Grunt pijany pod prysznicem xD rozwaliło mnie to kompletnie.

0

@Janas11224 oj tak, grałam te misję. Jaja jak berety i do tego trochę wzruszająca. Najlepszy był pijany Wrex albo Grunt pod prysznicem xD

11

@AmigoBlancos no napisałeś, że jak ktoś się cieszy jest ignorantem. Nie - jest kibicem Barcelony, zresztą na swojej stronie. Ty jesteś tu gościem, więc może więcej pokory i nie pouczaj kibiców przeciwnej drużyny jaki mają mieć stosunek do wyników Realu.

10

@AmigoBlancos no a co mam płakać, że Real przegrał? Jesteśmy u siebie na stronie, chyba ktoś tu się zapomniał xD

0

To, że my im nastrzelalismy 4:0, nic nie tracąc a mogło być i z 7:0 to chyba był błąd w matrixie.

0

Jak nie odwołali ZP to Messi ją zgarnął, a teraz jak Lewy miał szansę to Benzema wystrzelił na niesamowity poziom. Pech Lewego w ostatnich 3 sezonach niesamowity.

0

Szkoda, że Asensio na tak krótko :(

2

City by im strzeliło 10 bramek to Real mimo słabej dyspozycji strzeli 9 xD

1

Czyli Real na Santiago Bernabeu ich wali na łeb.

16

Dawać na 5:2!!! :D

12

Hahahahahahahahahahahahahahah w końcu frajerskie zachowanie Realu xD

8

Gościu biegł od połowy i nikt go nie zatrzymał. XD jajca

1

Jakby tego już nie strzelił to byłoby przegięcie xD

3

Oni serio mają pakt z diabłem. XD co tu City zrobiło to jest nieprawdopodobne

1

@Objectivo widzę mroczny soulslike, więc się jaram. Cała ja :D

2

Real dziś rozwali City. Niestety. :(

1

@MesQueUnClub_87 też tak pewnie zrobię, w miesiąc się spiąć i przejść ciekawsze gry a potem olać. Tym bardziej, że pewnie 90% tych gier już przeszłam xD

2

https://www.playstation.com/pl-pl/ps-plus/

No i wszystko wiadomo jeśli chodzi o PlayStation Plus.

11

Na La Rambli pojawia się tyle rakowych komentarzy od wczoraj, że nie wiem które są ironią a które pisane są faktycznie przez ludzi z odklejką w głowie

3

@Nano22 ,,Real odpuścił ten mecz...".

XD

1

@Objectivo świetna wiadomość, będzie można nadrobić starsze gry. :D

0

Najgorzej jak się odpalisz i czekasz na wymiar kary :/ no ale cieszę się chwilą :D

0

@masq Dembele to niech się pakuje już i wypieprza z tego klubu.

1

Dobra niech ten cyrk już się skończy

0

Bierz tych pachołków pod pachę smieciuchu i wypad z tego stadionu.

6

I jak potem piłkarze mają szanować takie ściery jak ten sędzia. No nie da się.

8

Niech ktoś sprzeda temu klaunowi w żółtej koszulce lepę, żeby mu się oranżadą od komuni odbiło. Nie mogę patrzeć na śmiecia.

10

Rozumiem, że gramy słabo ale to co się odpieprza w ostatnich meczach jest niesmaczne. Co za smieciuchy

6

Obrzydliwy mecz, obrzydliwe zachowanie przeciwnika. Ha tfu.

1

Ale takie mecze obrzydzają football.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?