clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janas11224 no to Grunt pijany pod prysznicem xD rozwaliło mnie to kompletnie.
0
@Janas11224 oj tak, grałam te misję. Jaja jak berety i do tego trochę wzruszająca. Najlepszy był pijany Wrex albo Grunt pod prysznicem xD
11
@AmigoBlancos no napisałeś, że jak ktoś się cieszy jest ignorantem. Nie - jest kibicem Barcelony, zresztą na swojej stronie. Ty jesteś tu gościem, więc może więcej pokory i nie pouczaj kibiców przeciwnej drużyny jaki mają mieć stosunek do wyników Realu.
10
@AmigoBlancos no a co mam płakać, że Real przegrał? Jesteśmy u siebie na stronie, chyba ktoś tu się zapomniał xD
0
To, że my im nastrzelalismy 4:0, nic nie tracąc a mogło być i z 7:0 to chyba był błąd w matrixie.
0
Jak nie odwołali ZP to Messi ją zgarnął, a teraz jak Lewy miał szansę to Benzema wystrzelił na niesamowity poziom. Pech Lewego w ostatnich 3 sezonach niesamowity.
0
Szkoda, że Asensio na tak krótko :(
2
City by im strzeliło 10 bramek to Real mimo słabej dyspozycji strzeli 9 xD
1
Czyli Real na Santiago Bernabeu ich wali na łeb.
16
Dawać na 5:2!!! :D
12
Hahahahahahahahahahahahahahah w końcu frajerskie zachowanie Realu xD
8
Gościu biegł od połowy i nikt go nie zatrzymał. XD jajca
1
Jakby tego już nie strzelił to byłoby przegięcie xD
3
Oni serio mają pakt z diabłem. XD co tu City zrobiło to jest nieprawdopodobne
1
@Objectivo widzę mroczny soulslike, więc się jaram. Cała ja :D
2
Real dziś rozwali City. Niestety. :(
1
@MesQueUnClub_87 też tak pewnie zrobię, w miesiąc się spiąć i przejść ciekawsze gry a potem olać. Tym bardziej, że pewnie 90% tych gier już przeszłam xD
2
https://www.playstation.com/pl-pl/ps-plus/
No i wszystko wiadomo jeśli chodzi o PlayStation Plus.
11
Na La Rambli pojawia się tyle rakowych komentarzy od wczoraj, że nie wiem które są ironią a które pisane są faktycznie przez ludzi z odklejką w głowie
3
@Nano22 ,,Real odpuścił ten mecz...".
XD
1
@Objectivo świetna wiadomość, będzie można nadrobić starsze gry. :D
0
Najgorzej jak się odpalisz i czekasz na wymiar kary :/ no ale cieszę się chwilą :D
0
@masq Dembele to niech się pakuje już i wypieprza z tego klubu.
1
Dobra niech ten cyrk już się skończy
0
Bierz tych pachołków pod pachę smieciuchu i wypad z tego stadionu.
6
I jak potem piłkarze mają szanować takie ściery jak ten sędzia. No nie da się.
8
Niech ktoś sprzeda temu klaunowi w żółtej koszulce lepę, żeby mu się oranżadą od komuni odbiło. Nie mogę patrzeć na śmiecia.
10
Rozumiem, że gramy słabo ale to co się odpieprza w ostatnich meczach jest niesmaczne. Co za smieciuchy
6
Obrzydliwy mecz, obrzydliwe zachowanie przeciwnika. Ha tfu.
1
Ale takie mecze obrzydzają football.