clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid XD jakoś mi się przyjęło
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
7
Półfinał LM a taki wałek... XD jutro też pewnie będą cyrki. Zaorać to wszystko
0
@Rust_Cohle nie jesteś obiektywny Rast
2
To jest karny... Co za smieciuch
6
@Rust_Cohle dobra, to rób. Tylko, żeby się tak nie ciągnęła jak ta Twoja z serialami. :D
0
Ciekawe czy można odwołać papieża. Ale w sumie kto miałby go odwołać? Jeszcze bardziej skompromitowani duchowni, których jest bezpośrednim przełożonym?
11
@norbi77 prawda jest taka, że gdyby to był JP2 to już dawno byłby na Ukrainie.
3
@AmigoBlancos nam sezon uratowało 4:0 z Realem.
A tak serio, miło by było zdobyć Puchar Europy ale skoro odpadliśmy nie ma wielkiej tragedii. W LM i tak zagramy. Nie ma co rwać włosów z głowy.
2
@ObiektywnyKibic121 będzie mnie to strasznie irytować. Ci wszyscy sezonowcy którzy dotąd mieli gdzieś nasze barwy, przyodzieją koszulki Barcy tylko dlatego, że z tyłu jest nazwisko Lewandowski. Nie, nie, nie.
15
@ObiektywnyKibic121 a ja z tego samego powodu właśnie nie chce. XD
8
@sonek tu są eksperci od covida, sędziowania, wojny, polityki, a od wakacji myślisz, że nie ma? Na pęczki panie sonek.
2
@Qlimax86 ja mam Oclean X Pro, którą polecił mi @IronSanHybrid i jestem mega zadowolona. Od szczoteczki elektrycznej krwawiły mi dziąsła, tak od sonicznej problem jak ręką odjął. Nie ma żadnych minusów tak naprawdę. Masz różne tryby typu mocne czyszczenie, wybielanie, czyszczenie SPA itd. Po umyciu dłużej utrzymuje się to uczucie świeżości. Możesz połączyć sobie szczoteczkę z telefonem i ustawiać na apce wszystko, do tego pokazuje Ci na ile punktów umyles dokładnie zęby (max to 100).
51
@FC1899Barca niech sobie będą kim chcą dopóki nie robią nikomu krzywdy. Z konta Ci kilka stówek zniknęło, że tak to przeżywasz? To jeszcze nastolatkowie, jednym minie, innym nie minie. Takie czasy...
3
Nowa płyta Rammstein nie jest nawet blisko słuchalności swoich poprzedniczek. Jakoś kompletnie do mnie nie trafiła. Zostaję przy starych kawałkach :D
0
Tylko nie ten pastuch...
0
My nie możemy na spokojnie wygrać. XD
0
Faaaatiii Faaatiiii Faaaaati
2
O, zdrajca wchodzi :D
2
Postraszył gołębie na stadionie
4
Sztanga jakie kopyto
1
@Rust_Cohle Polska vs Niemcy na Narodowym
Barca vs Real na CN
Brazylia vs Argentyna na Marakanie
4
@FC1899Barca nie znoszę Realu ale fotazo pierwsza klasa. :)
0
@Rust_Cohle El Clasico na Camp Nou
Polska - Niemcy na Stadionie Narodowym
Brazylia - Argentyna na Marakanie
4
@Matix28 2/10. 2 tylko dlatego, że nie zapłaciłam ani złotówki a miałam dostęp 2 miesiące.
3
@Lola120 polecam rower. Jak miałam mega stresujący moment życia, zrobiłam 60-70 km na rowerku, potem prysznic i głową zresetowana.
2
@Comentateiro https://zapodaj.net/8fb0f1d919d95.jpg.html
Chodziło mi w zasadzie o tego pana.
@VegetaPolska Król Kai lubi to.
1
Dinozaury nigdy nie wyginęły.
Obecnie żyjącymi dinozaurami są...ptaki.
Tak obecnie uznaje większość środowiska naukowego.
Należą również do gadów i archozaurów razem z krokodylami. Oznacza to również, że ptaki i krokodyle są najbliższymi żyjącymi krewnymi.
Źródło: Ciekawoskawka
3
@Wolter10 czemu odpisujesz każdemu w osobnym poście? Tak bardzo chcesz być w gorących? XD
4
@Rust_Cohle kosztem Atletico jak najbardziej