clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
43
@TheNekro94 albo mecz Realu z Bayernem? To dopiero były wałki...
4
@Worny lepiej niż Marc
68
Na sport.pl o największym skandalu sędziowskim w historii czyli mecz Chelsea z Barcą. Obrzydliwe komentarze na FB pod tym artykułem, że Barca to najbardziej pchana przez sędziów drużyna na świecie w ostatnich latach. XD
4
@kamiVeB więcej niż Dembele w tym meczu
19
Alba mało strzela ale jak przyłoży to stadiony świata
1
@Tomek_TF Real handicap -1,5
2
@AmigoBlancos znalazłam szybko bo moja odpowiedź to był jakiś wysyp herbów i mam w TOP5 polecanych. XD
0
@Transu96 niestety tak, proszę o niski wymiar kary ಠ_ಠ
0
@Janas11224 Sprite bije bogacz jeden
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Ogorinho1974 na jajniki za wysoko niestety xd
1
@Karzel najgorsze jest to, że mam takie napady tego bólu. Wczoraj praktycznie nic nie jadłam, dziś kawiarka z białym serem. Tłuste żarcie u mnie to ewentualnie fastfood raz na jakiś czas, bo normalnie tłusto nie jem, a alko nie pije wcale więc chyba odpada...
0
@kondzix2115 jakby tak symulował jak teraz to byłbym chłop jak dąb który zachowuje się jak pajac. Nic by się nie zmieniło
2
Jako, że jestem w pracy i do lekarza mogę jechać dopiero po 20 zapytam tutaj. Miał może ktoś z Was taki mega mocny ból brzucha, na wysokości pępka po lewej stronie? Niby może być trzustka według wujka google, ale nie pije alkoholu wcale, nie palę fajek. Od wczoraj się męczę, żadne leki nie pomagają. :( Może ktoś takie coś miał? Chyba bez SORu dziś się nie obejdzie...
2
@IronSanHybrid albo kolorki na jęzorki czarne i Frugo (to co teraz jest to kupa a nie Frugo)
3
@IronSanHybrid i sopelki mrożone za 10 gr xD
1
@Pawlak1992 Ralph Kaminski
4
Na szczęście w moim otoczeniu nie ma ultra fanów RM więc nie będę musiała słuchać tych wywodów, a jak tu zrobi się za biało to po prostu zamknę stronę. Stonks
27
Nie wyobrażam sobie być np fanem disco-polo i wypowiadać się na forum fanów death metalu. Jeszcze świętować udany festyn na Podlasiu i dziwić się, że Cię nie chcą. XD
6
@Vincent__Vega machina śmierci. XD idź już spać
3
Ale teraz kibice Realu będą Nas tu męczyć...
0
Jak myślicie sędzia przekręci City jeszcze w 1 połowie czy już będzie 2?
1
Śpieszcie się czytać gorące, tak szybko odchodzą.
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@LambiPL tam mają fajne promocje
0
@TheNekro94 ja tam kupiłam opaskę do mi banda z 1,50 zł z darmową wysyłką więc jestem zadowolona.
0
@Janas11224 gra mega. Bardzo dobrze wspominam, bawiłam się super. :D też było mi szkoda tych, którzy zginęli tym bardziej, że coś pomieszałam i musiałam zabić tego Getha, a bardzo nie chciałam tego. :(
4
@GeneralXavi kibicka Barcelony melduje się :D
1
Bramkarz im zawalił ten mecz. XD aż cud, że to nie z Realem grają
10
Ten co myślał, że Suarezem jest