clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Teraz już się nie podniesie do końca meczu.
3
W drugiej połowie mam wrażenie, że w ogóle nie było gry a już 80 minuta xD
4
Nie wiem jak można w tak krótkim czasie zapomnieć jak gra się w piłkę. XD
1
@Kitek1640 fajny z Ciebie kibic, nie ma co.
1
Ale co 4:0 z Realem było, to było...
0
Nasi biegają jakby kamienie mieli w kieszeniach.
0
@Tasde ,,Xavi siedzi dość długo", śmieszny jesteś.
2
@Tasde XDDDD weź się wyloguj stąd
0
Szybko XD najs najs
1
@Destiny zrobione :D
1
@Medium dokładnie :D
18
Dobrze komentator mówi, że Sabalenka powinna się cieszyć, że może grać bo powinna być wywalona ze wszystkich turniejów a nie jeszcze fochy stroić, że wsparcia nie miała.
4
Iga daj się garnąć. XD
2
Ale Iga poprawiła humor. Akurat do rosołku. :D
2
Oj nie ma mocnych na naszą Igę. :D
3
@msmsms o 13 Iga jeszcze gra finał
0
@Jakchcesz to nie wymówka to FACTOS.
0
@Jakchcesz kwestia zrobienia ozdób z masy cukrowej, która jest niedobra więc takich nie robię :D
4
Dopiero co człowiek się zastanawiał jak to będzie bez Messiego, z rudym na ławce i bez Antka w ataku, a tu za kilka kolejek koniec sezonu. Czas leci zdecydowanie za szybko...
0
@AmigoBlancos a to mnie nie interesuje, ważne by Real dostał manitkę. :D
3
@Janiama A ja jej wtedy mówię, Iga, weź rakietę, tu masz piłkę, spróbuj odbić na drugą stronę - Janiama.
2
@AmigoBlancos 2012 i 2015 5:0 dla Barcy.
1
Ale ruska okazała się piekielnie mocna, już w poprzednim meczu było to widać.
7
@AmigoBlancos ile miałby Real LM bez pomocy sędziów i tak dalej...( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@eydeem samemu ta gra może i nie jest jakaś super, ale jak mają się team to mega wciąga :D jeszcze jak się rozmawia na słuchawkach i wymienia spostrzeżeniami z której strony atakują to już w ogóle top ^^
0
@Messiah10 byłoby super :D
0
@Gomess dziękuję
@Striker a to nawet nie wiedziałam :D
1
@Lionel_Messi10 niby R6 też jest cross gen
1
@danio1899 o kurcze, super! :D wrócę z roboty to wyślę zapro
5
Mordeczki, gra ktoś w Rainbow Six Siege na PS4/PS5? Szukamy teamu, mamy trzy osoby. Wymóg to mikrofon do luźnej gadki, dobry humor i to tyle. :D znajomość gry nie jest wymagana, nauczycielem jest @IronSanHybrid a @Cariones i ja asystujemy :D zapraszamy!