0

Atletico może mieć pretensje tylko do siebie za to co odstawili w pierwszym meczu. City żałosne symulki. Kwintesencja tego czego nie znoszę w footballu...

0

Jedni drugich warci xD

0

City z tymi symulkami jest żałosne, jak nie Sterling to inni...

0

Ale patologia. XD

1

Dymy, dymyyyyy :D

1

@Jacu327 Asensio

7

W Poznaniu pobiło się dwóch księży.
Wezwani na miejsce zdarzenia policjanci relacjonowali, że zastali na podłodze ks. Bielskiego okładanego przez wierne ks. Woźnickiego damskimi torebkami.
Podobno leciały wulgaryzmy, a ksiądz został pobity pałką teleskopową.

Gdzie ja żyję...

1

@PodkarpackiKibic ale z kim się wyzywają jak tam jest kilka komentarzy na pół dnia większość czasu? Mówię o kafejce. Nie bronie, bo prowokatorzy są tu i tu, ale to co ostatnio się tu odwala to jakieś szambo w wykonaniu kibiców Realu.

0

@PodkarpackiKibic czyżby?
@norbi77 mam mobilną i nie narzekam, ja siedzę tylko na La Rambli i do tego się odnosił ten komentarz, a jednak na La Rambli ruch jak na Marszałkowskiej.

24

Ale to musi być przykre. Kibicujesz jednemu z największych klubów piłkarskich na świecie, który ma mnóstwo tytułów. Masz nawet stronę internetową, na której mógłbyś rzeczowo rozmawiać z innymi kibicami. No właśnie, mógłbyś. Bo albo nie ma tam nikogo, a jak są to zachowują się jak zwierzęta na czele z moderacją. Siedzisz więc na świetnie prosperującej stronie największego wroga, piszesz swoje przemyślenia ale tylko wtedy kiedy na farcie wygra Twoja drużyna, tym samym deprecjonujesz kibiców którzy są ,,u siebie". Wyłączasz telefon i myślisz ,,ale im dowalilem!" i czekasz na kolejną okazję by wystawić łeb z nory. No chyba, że akurat Twoja drużyna nie gra, to wtapiasz się w tłum i próbujesz dyskutować na różne tematy, oglądając za każdym razem herb i barwy drużyny, której nie znosisz.

10

Kibice prześcieradeł już wystawiają łby z nory. XD

3

Zaraz Villareal dostanie na łeb z Getafe w LL, a Baja wywalili z LM. XD football jest piękny

4

I tak Niemcy zwalą winę na Lewego xD

1

Jak on tego nie trafił OMG...

1

Dawać na łeb ten Real. :D

0

Real się obudził czyli po ptokach

4

Niech ten pajac Casemiro kończy już karierę bo tylko człowiekowi football obrzydza

0

Marciniak nie umie udźwignąć meczu Ekstraklasy a co dopiero mecz na szczycie w LM...

10

Niech to Czelsi wywali te prześcieradła, bo ostatnie dni byli nie do zniesienia jak wyszli z nor

0

Vini zaraz połknie sędziego

1

@IronSanHybrid dokładnie! :D

0

@endriuuu2 nawet jakby sami chcieli przejąć inicjatywę w śledztwie to Rusek by się wypiął także... Niemniej pani Kopacz się skompromitowała w sprawie smoleńskiej.

10

@robertlewandowski zajmuje nieoczekiwanie wysokie miejsce w konkursie ZP FCBarca.com, kilka miesięcy później jest łączony z Barceloną. Przypadek?

6

Robercik jak chce przyjść do Barcy i będzie chciał się zorientować jak wygląda środowisko kibicowskie i wejdzie na La Ramblę to się zdziwi. :D

0

Ja też jestem po słowie z Barceloną. Tylko Barca jeszcze o tym nie wie.

2

@Danny Gaucho trochę wstyd

22

Ale zanotowałam wzrost nienawiści w stosunku do Barcy przez kibiców Realu. :D znów zaczynają się wyzwiska bardziej niż zwykle, kpiny i wyśmiewanie. Oj boli ich to 4:0, boli dupka.

2

@Ghotti GOAT KRÓL

0

Kto napisał, że Luuk strzeli róbcie ss? XD

0

Luuk, w piłkę a nie w głowę kolegi z drużyny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?