clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Atletico może mieć pretensje tylko do siebie za to co odstawili w pierwszym meczu. City żałosne symulki. Kwintesencja tego czego nie znoszę w footballu...
0
Jedni drugich warci xD
0
City z tymi symulkami jest żałosne, jak nie Sterling to inni...
0
Ale patologia. XD
1
Dymy, dymyyyyy :D
1
@Jacu327 Asensio
7
W Poznaniu pobiło się dwóch księży.
Wezwani na miejsce zdarzenia policjanci relacjonowali, że zastali na podłodze ks. Bielskiego okładanego przez wierne ks. Woźnickiego damskimi torebkami.
Podobno leciały wulgaryzmy, a ksiądz został pobity pałką teleskopową.
Gdzie ja żyję...
1
@PodkarpackiKibic ale z kim się wyzywają jak tam jest kilka komentarzy na pół dnia większość czasu? Mówię o kafejce. Nie bronie, bo prowokatorzy są tu i tu, ale to co ostatnio się tu odwala to jakieś szambo w wykonaniu kibiców Realu.
0
@PodkarpackiKibic czyżby?
@norbi77 mam mobilną i nie narzekam, ja siedzę tylko na La Rambli i do tego się odnosił ten komentarz, a jednak na La Rambli ruch jak na Marszałkowskiej.
24
Ale to musi być przykre. Kibicujesz jednemu z największych klubów piłkarskich na świecie, który ma mnóstwo tytułów. Masz nawet stronę internetową, na której mógłbyś rzeczowo rozmawiać z innymi kibicami. No właśnie, mógłbyś. Bo albo nie ma tam nikogo, a jak są to zachowują się jak zwierzęta na czele z moderacją. Siedzisz więc na świetnie prosperującej stronie największego wroga, piszesz swoje przemyślenia ale tylko wtedy kiedy na farcie wygra Twoja drużyna, tym samym deprecjonujesz kibiców którzy są ,,u siebie". Wyłączasz telefon i myślisz ,,ale im dowalilem!" i czekasz na kolejną okazję by wystawić łeb z nory. No chyba, że akurat Twoja drużyna nie gra, to wtapiasz się w tłum i próbujesz dyskutować na różne tematy, oglądając za każdym razem herb i barwy drużyny, której nie znosisz.
10
Kibice prześcieradeł już wystawiają łby z nory. XD
3
Zaraz Villareal dostanie na łeb z Getafe w LL, a Baja wywalili z LM. XD football jest piękny
4
I tak Niemcy zwalą winę na Lewego xD
1
Jak on tego nie trafił OMG...
1
Dawać na łeb ten Real. :D
0
Real się obudził czyli po ptokach
4
Niech ten pajac Casemiro kończy już karierę bo tylko człowiekowi football obrzydza
0
Marciniak nie umie udźwignąć meczu Ekstraklasy a co dopiero mecz na szczycie w LM...
10
Niech to Czelsi wywali te prześcieradła, bo ostatnie dni byli nie do zniesienia jak wyszli z nor
0
Vini zaraz połknie sędziego
1
@IronSanHybrid dokładnie! :D
0
@endriuuu2 nawet jakby sami chcieli przejąć inicjatywę w śledztwie to Rusek by się wypiął także... Niemniej pani Kopacz się skompromitowała w sprawie smoleńskiej.
10
@robertlewandowski zajmuje nieoczekiwanie wysokie miejsce w konkursie ZP FCBarca.com, kilka miesięcy później jest łączony z Barceloną. Przypadek?
6
Robercik jak chce przyjść do Barcy i będzie chciał się zorientować jak wygląda środowisko kibicowskie i wejdzie na La Ramblę to się zdziwi. :D
0
Ja też jestem po słowie z Barceloną. Tylko Barca jeszcze o tym nie wie.
2
@Danny Gaucho trochę wstyd
22
Ale zanotowałam wzrost nienawiści w stosunku do Barcy przez kibiców Realu. :D znów zaczynają się wyzwiska bardziej niż zwykle, kpiny i wyśmiewanie. Oj boli ich to 4:0, boli dupka.
2
@Ghotti GOAT KRÓL
0
Kto napisał, że Luuk strzeli róbcie ss? XD
0
Luuk, w piłkę a nie w głowę kolegi z drużyny