25

@Janas11224 przecież Doda tutaj jest bardzo ładną, młodą kobietą... Patrząc tylko na buzię a nie na styl ubierania.

0

@Persyfl może ja mam płynną płeć a Ty co? Albo jestem transseksualnym mężczyzną? Dlaczego mnie misgenderujesz? Konfederaci mnie nie interesują, interesuje mnie Twój brak tolerancji. Wstyd.

1

@Persyfl nie rozumiem co ma jedno do drugiego, ale dlaczego mnie deprecjonujesz jako kobietę? Jesteś nietolerancyjny dla kobiet, które lubią zboczone żarciki? Ale z Ciebie szowinista :(

1

@Persyfl jakby była czarną transseksualną kobietą to by Ci kuśka drgnęła, nie bądź taki zimny drań Persiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Persyfl ciekawe jak ona Ciebie zapamiętała.

1

@Persyfl jak masz odwagę to się jej zapytaj

14

@Persyfl na pewno więcej sensownych rzeczy niż Ty

0

Doda w Hejtparku mnie tak bawi xD ale słucha się jej całkiem, całkiem. Zawsze coś innego.

0

@TheNekro94 być może to wina transmisji ale było kiepsko słychać. Jeśli było tak jak mówisz, to cofam to co mówiłam :D

0

@pt9 nie mówię o darciu mordy ale o jakimkolwiek dopingu. Też nie jestem za wrzaskami czy wulgarnymi śpiewkami, ale cokolwiek...
@dv7wisnia no jaka szkoda

0

Już na chłodno po meczu, nie wiem jak Wy sądzicie ale moim zdaniem wczorajszy doping na meczu to była tragedia. Więcej celebrytów na trybunach i pikników, niż prawdziwych kibiców. Ożywili się dopiero po golu Lewego. Myślałam, że zgotujemy Szwedom kocioł na trybunach a tutaj coś nie wyszlo.

1

@FC1899Barca no prawie mu zjechały xD

10

@FC1899Barca Góralski i te majty... Leżę xd

0

@BaroPodertos zaśmiane konkretnie ;D

1

@Wossi61FCB Francja i Mbappe który grozi Glikowi, a ten go zmiata z planszy

9

@Esteban_ XD ile można słuchać tych jęków

57

Komentarz usunięty

0

@tobiasson92 dobra przestań już marudzić

3

Jacek Krzynówek nic się nie zmienia :)

2

Tyle osób krytykowało Czesia od pierwszego momentu kiedy został trenerem. Brawo panie trenerze!!!

7

Czechu się popłakał. Uwielbiam go

5

Poproszę kroplówkę dla naszego Pana Trenera. Czechu prowadź!!!!!!!

1

Ostatnio takich emocji nie miałam od... Meczu z Realem. Vamosssssss

0

Ale bramkarz im dziś ratuje dupę...

4

Dawać mnie tego Lewego do Barcy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

15

Czechu jaki czerwony. XD ciśnienie pewnie ma pod 300

4

Pep Michniewicz jazda

3

Rozkład jazdy znany :DDDD

2

4

Tak się wydarłam, że straciłam głos xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?