clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
25
@Janas11224 przecież Doda tutaj jest bardzo ładną, młodą kobietą... Patrząc tylko na buzię a nie na styl ubierania.
0
@Persyfl może ja mam płynną płeć a Ty co? Albo jestem transseksualnym mężczyzną? Dlaczego mnie misgenderujesz? Konfederaci mnie nie interesują, interesuje mnie Twój brak tolerancji. Wstyd.
1
@Persyfl nie rozumiem co ma jedno do drugiego, ale dlaczego mnie deprecjonujesz jako kobietę? Jesteś nietolerancyjny dla kobiet, które lubią zboczone żarciki? Ale z Ciebie szowinista :(
1
@Persyfl jakby była czarną transseksualną kobietą to by Ci kuśka drgnęła, nie bądź taki zimny drań Persiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Persyfl ciekawe jak ona Ciebie zapamiętała.
1
@Persyfl jak masz odwagę to się jej zapytaj
14
@Persyfl na pewno więcej sensownych rzeczy niż Ty
0
Doda w Hejtparku mnie tak bawi xD ale słucha się jej całkiem, całkiem. Zawsze coś innego.
0
@TheNekro94 być może to wina transmisji ale było kiepsko słychać. Jeśli było tak jak mówisz, to cofam to co mówiłam :D
0
@pt9 nie mówię o darciu mordy ale o jakimkolwiek dopingu. Też nie jestem za wrzaskami czy wulgarnymi śpiewkami, ale cokolwiek...
@dv7wisnia no jaka szkoda
0
Już na chłodno po meczu, nie wiem jak Wy sądzicie ale moim zdaniem wczorajszy doping na meczu to była tragedia. Więcej celebrytów na trybunach i pikników, niż prawdziwych kibiców. Ożywili się dopiero po golu Lewego. Myślałam, że zgotujemy Szwedom kocioł na trybunach a tutaj coś nie wyszlo.
1
@FC1899Barca no prawie mu zjechały xD
10
@FC1899Barca Góralski i te majty... Leżę xd
0
@BaroPodertos zaśmiane konkretnie ;D
1
@Wossi61FCB Francja i Mbappe który grozi Glikowi, a ten go zmiata z planszy
9
@Esteban_ XD ile można słuchać tych jęków
57
Komentarz usunięty
0
@tobiasson92 dobra przestań już marudzić
3
Jacek Krzynówek nic się nie zmienia :)
2
Tyle osób krytykowało Czesia od pierwszego momentu kiedy został trenerem. Brawo panie trenerze!!!
7
Czechu się popłakał. Uwielbiam go
5
Poproszę kroplówkę dla naszego Pana Trenera. Czechu prowadź!!!!!!!
1
Ostatnio takich emocji nie miałam od... Meczu z Realem. Vamosssssss
0
Ale bramkarz im dziś ratuje dupę...
4
Dawać mnie tego Lewego do Barcy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
15
Czechu jaki czerwony. XD ciśnienie pewnie ma pod 300
4
Pep Michniewicz jazda
3
Rozkład jazdy znany :DDDD
2
@IronSanHybrid XDDDD
4
Tak się wydarłam, że straciłam głos xD