clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ogorinho1974 dziękuję. No ogólnie torty robi się 2 dni minimum, bo rano upiec biszkopt, przełożyć kremami, całą noc musi stać w rancie i potem dekoracja. Jak ktoś robi z masy cukrowej dekoracje to faktycznie wyjdą 3 dni :D
1
@Jakchcesz wczoraj z Nimi walczyłam więc może stąd taka inspiracja. XD
0
@mat32 z tego co wiem, jest to tort na jakąś imprezę gdzie każdy dostanie po kawałku i tyle :D
32
https://zapodaj.net/aafd8358cbb20.jpg.html
Takie coś udało mi się zrobić. Zamówienie dla koleżanki. W środku: krem mascarpone + śmietanka 30% z malinami, przekładane nutellą.
1
@eydeem w Bloodborne też tak było. Taki urok :D trzymam kciuki!
3
@macio_944 robi wrażenie
4
To prawdopodobnie najczarniejszy okres w historii serii Gran Turismo.
Wczoraj o 7 rano rozpoczęła się konserwacja serwerów Gran Turismo 7 w związku z aktualizacją 1.07. Miała się zakończyć o 10 ale niespodziewanie konserwacja została przedłużona. Już od ponad 30 godzin serwery GT7 są nieczynne, a gra wymaga połączenia z internetem do trybu singleplayer.
Polyphony wprowadziło kontrowersyjną zmianę do gry - nagrody pieniężne zostały ucięte w większości zawodów na Światowych Torach. Dla graczy było jasne że to zabieg mający na celu zmusić ludzi do zakupu mikropłatności które są obecne w grze. Fani się wściekli.
Media społecznościowe Gran Turismo zamieściły ostatni wpis 24 godziny temu. Wciąż nie dają znaku życia.
Właśnie wypuszczona została aktualizacja 1.08.
Źródło: PlayStation Polska Gracze
Nieźle XD
1
@Zoker zabijanie bezbronnych idzie im najlepiej. Śmieci.
1
@kaamil1910 bo Dembele jest dobry tylko dla części La Rambli.
1
@Objectivo pomieszczenia i widoczki na +, jednak same twarze postaci trochę zawiodły. Jednak wydaję mi się, że to będzie i tak świetna gra
1
@Zoker Laporta i Xavi jacy uroczy. :D
Dzięki!
0
Ma ktoś filmik z naszymi chłopakami i Xavim po meczu?
1
@michal26 finał Świątek vs Sakkari. ^^
4
Busi? Top topów. Nawet Lągle przy Xavim wygląda dobrze.
0
@tomek8756 raczej średniaczka niestety przy tych cenach ;(
1
@PatrykBarca jeszcze można podzielić na dwie osoby i wychodzi w cenie kebaba
1
@fcbarcafan19 no ba. :D
1
@AdamaTraore ja mam pakiet C+, Eleven i Polsat Premium wszystkie, a oglądam legalnie dzięki znajomości z @Ghotti
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@PatrychoO ja może kupię za rok za 80 zł na OLX i sprzedam za 70 jak się nie spodoba. W tym roku dosyć pójdzie na gierki ,,pierwszej potrzeby" by kupować zapychacze po pełnej cenie :D
2
@PatrychoO aaa, no to olać. Myślałam, że to może demko ale do biblioteki dodałam, bo za darmo to uczciwa cena :D
0
Viaplay będzie stratować w przetargu na pokazywanie Ekstraklasy od 2023 roku. XD
1
Jak ktoś chce to do pobrania za free jest demko (tak mi się wydaje)
Ghostwire: Tokyo - Prelude. Jak ktoś się czai na pełną wersję warto wypróbować. Oczywiście PS4/PS5.
1
@Janiama 2:4 dla Barcy
0
@Pawel13sz ale Yellowstone jak wybuchnie to raczej wszyscy będziemy mieć przegwizdane, nawet jakby był na odludziu, o to chodziło.
3
@Pawel13sz jakby walnął Yellowstone to nie byłoby co zbierać więc raczej nie :D
17
@Pogba Laporta już chyba wsunął mega rollo z podwójnym mięsem.
2
@MesQueUnClub_87 Hogwarts Legacy, A Plague Tale, Hellblade, Wiedźmin 3 i GOW. No i zapowiedź czegoś nowego od From Software. :D
1
@AlexDark00 w końcu przyszły zdobywca ZP. :D a serio to bardzo lubię Kante.
1
@AlexDark00 Asensio
6
@Zoker już widziałam komentarze na FB że Leo miał z kim grać a Ceerek nie.