0

@Ogorinho1974 dziękuję. No ogólnie torty robi się 2 dni minimum, bo rano upiec biszkopt, przełożyć kremami, całą noc musi stać w rancie i potem dekoracja. Jak ktoś robi z masy cukrowej dekoracje to faktycznie wyjdą 3 dni :D

1

@Jakchcesz wczoraj z Nimi walczyłam więc może stąd taka inspiracja. XD

0

@mat32 z tego co wiem, jest to tort na jakąś imprezę gdzie każdy dostanie po kawałku i tyle :D

32

https://zapodaj.net/aafd8358cbb20.jpg.html

Takie coś udało mi się zrobić. Zamówienie dla koleżanki. W środku: krem mascarpone + śmietanka 30% z malinami, przekładane nutellą.

1

@eydeem w Bloodborne też tak było. Taki urok :D trzymam kciuki!

3

@macio_944 robi wrażenie

4

To prawdopodobnie najczarniejszy okres w historii serii Gran Turismo.

Wczoraj o 7 rano rozpoczęła się konserwacja serwerów Gran Turismo 7 w związku z aktualizacją 1.07. Miała się zakończyć o 10 ale niespodziewanie konserwacja została przedłużona. Już od ponad 30 godzin serwery GT7 są nieczynne, a gra wymaga połączenia z internetem do trybu singleplayer.

Polyphony wprowadziło kontrowersyjną zmianę do gry - nagrody pieniężne zostały ucięte w większości zawodów na Światowych Torach. Dla graczy było jasne że to zabieg mający na celu zmusić ludzi do zakupu mikropłatności które są obecne w grze. Fani się wściekli.

Media społecznościowe Gran Turismo zamieściły ostatni wpis 24 godziny temu. Wciąż nie dają znaku życia.

Właśnie wypuszczona została aktualizacja 1.08.

Źródło: PlayStation Polska Gracze

Nieźle XD

1

@Zoker zabijanie bezbronnych idzie im najlepiej. Śmieci.

1

@kaamil1910 bo Dembele jest dobry tylko dla części La Rambli.

1

@Objectivo pomieszczenia i widoczki na +, jednak same twarze postaci trochę zawiodły. Jednak wydaję mi się, że to będzie i tak świetna gra

1

@Zoker Laporta i Xavi jacy uroczy. :D
Dzięki!

0

Ma ktoś filmik z naszymi chłopakami i Xavim po meczu?

1

@michal26 finał Świątek vs Sakkari. ^^

4

Busi? Top topów. Nawet Lągle przy Xavim wygląda dobrze.

0

@tomek8756 raczej średniaczka niestety przy tych cenach ;(

1

@PatrykBarca jeszcze można podzielić na dwie osoby i wychodzi w cenie kebaba

1

@fcbarcafan19 no ba. :D

1

@AdamaTraore ja mam pakiet C+, Eleven i Polsat Premium wszystkie, a oglądam legalnie dzięki znajomości z @Ghotti
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@PatrychoO ja może kupię za rok za 80 zł na OLX i sprzedam za 70 jak się nie spodoba. W tym roku dosyć pójdzie na gierki ,,pierwszej potrzeby" by kupować zapychacze po pełnej cenie :D

2

@PatrychoO aaa, no to olać. Myślałam, że to może demko ale do biblioteki dodałam, bo za darmo to uczciwa cena :D

0

Viaplay będzie stratować w przetargu na pokazywanie Ekstraklasy od 2023 roku. XD

1

Jak ktoś chce to do pobrania za free jest demko (tak mi się wydaje)
Ghostwire: Tokyo - Prelude. Jak ktoś się czai na pełną wersję warto wypróbować. Oczywiście PS4/PS5.

1

@Janiama 2:4 dla Barcy

0

@Pawel13sz ale Yellowstone jak wybuchnie to raczej wszyscy będziemy mieć przegwizdane, nawet jakby był na odludziu, o to chodziło.

3

@Pawel13sz jakby walnął Yellowstone to nie byłoby co zbierać więc raczej nie :D

17

@Pogba Laporta już chyba wsunął mega rollo z podwójnym mięsem.

2

@MesQueUnClub_87 Hogwarts Legacy, A Plague Tale, Hellblade, Wiedźmin 3 i GOW. No i zapowiedź czegoś nowego od From Software. :D

1

@AlexDark00 w końcu przyszły zdobywca ZP. :D a serio to bardzo lubię Kante.

1

@AlexDark00 Asensio

6

@Zoker już widziałam komentarze na FB że Leo miał z kim grać a Ceerek nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?