2

Jak Ferran strzeli 3 bramki to ustawiam go na avka :D

2

Ferran jak piękny tak samo skuteczny.

2

@AdamaTraore Wiedźmin 3, Assassin's Creed II i Bloodborne

1

@adi7adi8 gdzieś mi to umknęło. Dzięki

0

Kasatkina w turnieju Indian Wells? Dobrze widzę? Myślałam, że wywalili rusków z tenisa... No ale w sumie ATP nie wywali jedynki rankingowej. Ech.

3

Ale zagrania Igi... Szok.

1

@masq oczywiście, świetne projekty, mega dobrze wykonane :D ja tam uwielbiam tatuaże :)

1

@IronSanHybrid taaa, z ciekawości. Gangsterka Ci posmakowała i już szukasz dziewczyny gangstera.

4

Ale Iga wróciła do meczu. Z przytupem :D

1

@masq sztos, uwielbiam taki styl tatuażu

1

@koksik2700 zgadzam się. Tyle dymów mnie ominie...

5

@Jakchcesz najlepszy komentarz dnia już znamy

4

@HighestInTheRoom ,,Na Legalu" Rychu Peja

0

@Explode ja ostatnio mało czasu mam na granie więc Elden Ring stoi po drugim bossie fabularnym :D

0

@marcin62 no mi się strasznie bugowała walka z ostatecznym bossem... Nie dość, że miała 4 etapy to jeszcze się psuło xD

5

Dying Light 2 skończone. Trochę misji pobocznych mi zostało ale wolałam skupić się już na wątku głównym i skończyć tę grę, bo zostały mi raptem 3 misje. Gierka spoko, jednakże chyba spodziewałam się czegoś innego. Sama nie wiem. Jakbym miała porównać chociażby do FC6 to w produkcji Ubisoftu bawiłam się lepiej. W Dying Light 2 największą robotę robił parkour i to jest największa zaleta tej gry. Graficznie niestety trochę się zawiodłam ale nie żałuję czasu poświęconego tej grze. 1 część podobała mi się jednak bardziej. Teraz z czystym sumieniem mogę zabrać się za Elden Ring i skupić tylko na tym. :D

0

Czekam na tytuł artykułu ,,Zepsuliście nam Dzień mężczyzny" :D

1

Dembele jest rzadki.

6

Ale mamy pecha...

0

W drugiej połowie jedziemy z Nimi

0

@Emhyr niech tego zj**a z Korei Północnej jeszcze wezmą do kompletu.

1

@Objectivo dlatego moje zainteresowanie tą grą spadło. :D

0

@Objectivo serio, serio. Potwierdzone informacje, nie będzie nawet napisów...

0

@Objectivo nie będzie polskiej lokalizacji niestety.

9

@Nano22 ja cały czas tęsknię za Leo i nie mogę się pogodzić z tym, że go tu nie ma.

1

Mbappe grozi Albie, teraz Nasser. Niezłe zabijaki w tym Paryżu. :D

1

@Luciano99 ale Chelsea tak :D

2

W końcu to nie kibice Barcy mają najbardziej przesrane.

56

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia mężczyzny dla wszystkich dżentelmenów. :D

0

@Kinginiesta w necie pojawiają się różne wersje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?