clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jak Ferran strzeli 3 bramki to ustawiam go na avka :D
2
Ferran jak piękny tak samo skuteczny.
2
@AdamaTraore Wiedźmin 3, Assassin's Creed II i Bloodborne
1
@adi7adi8 gdzieś mi to umknęło. Dzięki
0
Kasatkina w turnieju Indian Wells? Dobrze widzę? Myślałam, że wywalili rusków z tenisa... No ale w sumie ATP nie wywali jedynki rankingowej. Ech.
3
Ale zagrania Igi... Szok.
1
@masq oczywiście, świetne projekty, mega dobrze wykonane :D ja tam uwielbiam tatuaże :)
1
@IronSanHybrid taaa, z ciekawości. Gangsterka Ci posmakowała i już szukasz dziewczyny gangstera.
4
Ale Iga wróciła do meczu. Z przytupem :D
1
@masq sztos, uwielbiam taki styl tatuażu
1
@koksik2700 zgadzam się. Tyle dymów mnie ominie...
5
@Jakchcesz najlepszy komentarz dnia już znamy
4
@HighestInTheRoom ,,Na Legalu" Rychu Peja
0
@Explode ja ostatnio mało czasu mam na granie więc Elden Ring stoi po drugim bossie fabularnym :D
0
@marcin62 no mi się strasznie bugowała walka z ostatecznym bossem... Nie dość, że miała 4 etapy to jeszcze się psuło xD
5
Dying Light 2 skończone. Trochę misji pobocznych mi zostało ale wolałam skupić się już na wątku głównym i skończyć tę grę, bo zostały mi raptem 3 misje. Gierka spoko, jednakże chyba spodziewałam się czegoś innego. Sama nie wiem. Jakbym miała porównać chociażby do FC6 to w produkcji Ubisoftu bawiłam się lepiej. W Dying Light 2 największą robotę robił parkour i to jest największa zaleta tej gry. Graficznie niestety trochę się zawiodłam ale nie żałuję czasu poświęconego tej grze. 1 część podobała mi się jednak bardziej. Teraz z czystym sumieniem mogę zabrać się za Elden Ring i skupić tylko na tym. :D
0
Czekam na tytuł artykułu ,,Zepsuliście nam Dzień mężczyzny" :D
1
Dembele jest rzadki.
6
Ale mamy pecha...
0
W drugiej połowie jedziemy z Nimi
0
@Emhyr niech tego zj**a z Korei Północnej jeszcze wezmą do kompletu.
1
@Objectivo dlatego moje zainteresowanie tą grą spadło. :D
0
@Objectivo serio, serio. Potwierdzone informacje, nie będzie nawet napisów...
0
@Objectivo nie będzie polskiej lokalizacji niestety.
9
@Nano22 ja cały czas tęsknię za Leo i nie mogę się pogodzić z tym, że go tu nie ma.
1
Mbappe grozi Albie, teraz Nasser. Niezłe zabijaki w tym Paryżu. :D
1
@Luciano99 ale Chelsea tak :D
2
W końcu to nie kibice Barcy mają najbardziej przesrane.
56
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia mężczyzny dla wszystkich dżentelmenów. :D
0
@Kinginiesta w necie pojawiają się różne wersje