clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ElKamil a co, trzeba się go bać i dawać mu satysfakcję? Najlepiej jak kraje np Finlandia sobie z nich kpią
1
@Jakchcesz no ja sobie zwiedzam mapę :(
0
@ElKamil z Putina jak najbardziej można, przecież nikt nie śmieje się z tragedii ludzkich
49
Putin myślał, że cały świat będę drżał bo Rosja a tutaj ludzie robią memy, śmieją się z Niego internauci i inne kraje go trollują. Piękne xD
3
Kwintesencja Elden Ring. Dziś uciekałam przed wielkimi krukami i wpadłam na bossa który miał mnie na strzała. XD
https://9gag.com/gag/aGzyMxw
0
@HypeR teraz deklasacja, a w następnym meczu będzie się potykał o własne nogi albo się połamie. XD jeden mecz nie może przekłamywać jego osiągnięć w tym sezonie
1
@Dalhi szkoda, że nie ma tego systemu jak w BB że jak Cię ktoś trafi ale agresywnie zaatakujesz to odzyskujesz życie. Wymagało to agresywnej gry :D
1
@tbas najlepiej by było :(
9
@masq Ferran moim zdaniem gra mega inteligentnie. Powinien grać na pozycji najbliżej kamery realizatora, bym go dobrze widziała ^^
0
@PatrychoO ale on dopiero dziś był dobry, poprzednie mecze grał piach
2
@draxidox ten odręczny podpis jakby był niedokołysany, w sumie by się zgadzało
32
Teraz jeszcze żeby Ukraińcy strzelali tak jak Barca i humor gitówa
15
Ostatnio mecze Barcy tak regularnie cieszyły mnie za czasów Luisa Enrique jak grał Messi, Neymar i Suarez.
1
@Kacper1432 Riki Picz się rozwinął na ławce rezerwowych
1
Kokieterka, gdy idzie do góry lewa rzęsa
0
@Jakchcesz no ja mam takie ,, kurczę, to wszystko już gdzieś widziałam" :D
3
Dembele i tak OUT.
9
Patrzę na Pedriego widzę czasem Inieste. Ale serducho się cieszy...
17
A Rikiego Picza Xavi nie wpuszcza? Kolejny nie poznał się na jego talencie.
1
@IronSanHybrid zgadzam się, jego miejsce jest poza klubem
@D10SLEO ALe OdpaLił!!!1!1!1!
25
I teraz niektórzy piszący, że ma przedłużyć kontrakt. XD nie, nie i jeszcze raz nie. Niech się stąd zwija i ta bramka niczego nie zmienia. Niektórzy to mają krótką pamięć.
5
Nie zmienia to faktu, że powinien odejść. XD
0
@Jakchcesz tak, ale powiem Ci, że mimo wszystko... Wolę soulsy z liniowymi mapami albo właśnie Sekiro. :D myślałam, że w Elden Ring będzie więcej z Sekiro niż z DS ale i tak się nie zawiodłam.
0
@Dalhi ten kot to ogar z katakumb, też mnie irytował xD
1
@Jakchcesz ja to samo... Byłam przygotowana na atak, a tu wyleciała mgła i mnie gdzieś przeniosło :| a jeszcze byłam bez konia więc 3/4 mapy na sprincie uciekałam xD
15
A dopiero co mówił, że Athletic nie boi się rzutów rożnych XDDDD
1
Aubaaaaaaaaaaaa
1
@Jakchcesz dobrze mi idzie :D dziś otworzyłam kufer i mnie wywaliło na drugi koniec mapy. Uciekałam xD mega mi się podoba
1
@Transu96 mnie od kotwic? Masz Ty rozum i godność człowieka? XD
@IronSanHybrid @Cariones może volta i psycha sitting :D
2
@Commandement fabuła szczątkowa, jednak więcej wiadomo niż w soulsach. Postaci po prostu wszystko Ci tłumaczą, więc wiadomo o co chodzi :D
@Explode myślę, że z 15 xD