1

@ElKamil a co, trzeba się go bać i dawać mu satysfakcję? Najlepiej jak kraje np Finlandia sobie z nich kpią

1

@Jakchcesz no ja sobie zwiedzam mapę :(

0

@ElKamil z Putina jak najbardziej można, przecież nikt nie śmieje się z tragedii ludzkich

49

Putin myślał, że cały świat będę drżał bo Rosja a tutaj ludzie robią memy, śmieją się z Niego internauci i inne kraje go trollują. Piękne xD

3

Kwintesencja Elden Ring. Dziś uciekałam przed wielkimi krukami i wpadłam na bossa który miał mnie na strzała. XD

https://9gag.com/gag/aGzyMxw

0

@HypeR teraz deklasacja, a w następnym meczu będzie się potykał o własne nogi albo się połamie. XD jeden mecz nie może przekłamywać jego osiągnięć w tym sezonie

1

@Dalhi szkoda, że nie ma tego systemu jak w BB że jak Cię ktoś trafi ale agresywnie zaatakujesz to odzyskujesz życie. Wymagało to agresywnej gry :D

1

@tbas najlepiej by było :(

9

@masq Ferran moim zdaniem gra mega inteligentnie. Powinien grać na pozycji najbliżej kamery realizatora, bym go dobrze widziała ^^

0

@PatrychoO ale on dopiero dziś był dobry, poprzednie mecze grał piach

2

@draxidox ten odręczny podpis jakby był niedokołysany, w sumie by się zgadzało

32

Teraz jeszcze żeby Ukraińcy strzelali tak jak Barca i humor gitówa

15

Ostatnio mecze Barcy tak regularnie cieszyły mnie za czasów Luisa Enrique jak grał Messi, Neymar i Suarez.

1

@Kacper1432 Riki Picz się rozwinął na ławce rezerwowych

1

Kokieterka, gdy idzie do góry lewa rzęsa

0

@Jakchcesz no ja mam takie ,, kurczę, to wszystko już gdzieś widziałam" :D

3

Dembele i tak OUT.

9

Patrzę na Pedriego widzę czasem Inieste. Ale serducho się cieszy...

17

A Rikiego Picza Xavi nie wpuszcza? Kolejny nie poznał się na jego talencie.

1

@IronSanHybrid zgadzam się, jego miejsce jest poza klubem
@D10SLEO ALe OdpaLił!!!1!1!1!

25

I teraz niektórzy piszący, że ma przedłużyć kontrakt. XD nie, nie i jeszcze raz nie. Niech się stąd zwija i ta bramka niczego nie zmienia. Niektórzy to mają krótką pamięć.

5

Nie zmienia to faktu, że powinien odejść. XD

0

@Jakchcesz tak, ale powiem Ci, że mimo wszystko... Wolę soulsy z liniowymi mapami albo właśnie Sekiro. :D myślałam, że w Elden Ring będzie więcej z Sekiro niż z DS ale i tak się nie zawiodłam.

0

@Dalhi ten kot to ogar z katakumb, też mnie irytował xD

1

@Jakchcesz ja to samo... Byłam przygotowana na atak, a tu wyleciała mgła i mnie gdzieś przeniosło :| a jeszcze byłam bez konia więc 3/4 mapy na sprincie uciekałam xD

15

A dopiero co mówił, że Athletic nie boi się rzutów rożnych XDDDD

1

Aubaaaaaaaaaaaa

1

@Jakchcesz dobrze mi idzie :D dziś otworzyłam kufer i mnie wywaliło na drugi koniec mapy. Uciekałam xD mega mi się podoba

1

@Transu96 mnie od kotwic? Masz Ty rozum i godność człowieka? XD

@IronSanHybrid @Cariones może volta i psycha sitting :D

2

@Commandement fabuła szczątkowa, jednak więcej wiadomo niż w soulsach. Postaci po prostu wszystko Ci tłumaczą, więc wiadomo o co chodzi :D
@Explode myślę, że z 15 xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?